Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904855 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904855

Odpowiedzi 37317

Iwanek

Iwanek

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, potrzebuję pomocy z szóstym krwawym kielichem, znajduje się on w skrzyni Lariusa w ratuszu, otwierałem tą skrzynię 10 razy (24 kliknięcia trzeba zaliczyć(przy czym mam losowe bo gram na hardzie)) i za każdym razem zabija mnie ogień-pułapka z niej, mam ponad 450 hp, nie wie ktoś może ile hp potrzeba albo czy można jakoś zapobiec tym obrażeniom z niej ?
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Nie jest czasem tak, że w Ret kielichy znajdują się tylko w zwykłych domach w górnym mieście, a w ratuszu żadnego nie ma? Licząc, to tak :

1. Dom Gerbrandta/Diego (kufer na piętrze).
2. Dom Fernanda/Valeriana (kufer na dole/kufer na piętrze).
3. Dom Valentino (tajny schowek).
4. Dom Sędziego (tajny schowek).
5. Dom Salandrila (tajny schowek), albo dom obok domu Salandrila (ten, w którym klucz do kufra leży na kominku).
6. I tutaj jeden wyjątek od Górnego Miasta, Port - dom Lehmara Lichwiarza (kufer).
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Iwanek

Iwanek

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ten krwawy kielich jest w tej skrzynce bo ona się otwiera na chwilę, kilka klejnotów po 1.5k albo 3jk wartości krwawy kielich 1k golda i chyba jakaś mikstura tylko po otworzeniu ten ogień zabija od razu, (w domu fernanda nie ma żadnego kielichu)

Post połączony: 2017-01-06, 15:50
poprawka, jednak w tym kufrze jest gold chalice, a ja jak ułom próbowałem to otworzyć :c przepraszam Mahrid i dziękuję lecę do Fernanda ;3
 

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak wykonać zadanie Loi (ta na farmie Onara)???
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

Iwanek

Iwanek

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mahris, dalej mam problem, w domu w którym śpi Fernando na piętrze i na dole nie ma żadnego kielicha mam te od 1.Lemara 2.Valentino 3.Sędziego 4.Dom obok Salandrila 5.Gerbrandta i nie mam bladego pojęcia jak znaleźć ostatni w ratuszu też nie ma żadnej innej skrzynki
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spoiler
Ostatni kielich jest w kufrze w tajnym schowku w domu Salandrila. Klucz zdobędziesz przez kradzież kieszonkową.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Spoiler
Ostatni kielich jest w kufrze w tajnym schowku w domu Salandrila. Klucz zdobędziesz przez kradzież kieszonkową.

Z kolei sam "schowek" otworzysz naciskając przycisk ukryty za ladą - powinno być go raczej widać.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej jestem w 2 rozdziale  i tu pojawia se moje pytanie odnośnie potworów na nowych terenach(obok wieży Xardasa i za farmą onara)mianowicie nie ma tam nic anie żywego ducha,pustka.Pojawia sie w późniejszych rozdziałaczy czy mam buga?
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie czysto z ciekawości, Czy content gry (chodzi o jakieś nowe potwory, misje et cetera) na poziomie normalnym różni się sporo od tego na trudnym? Jeśli tak to byłbym wdzięczny jakby ktoś podał kilka róźnic
 

Roxell

Roxell

Użytkownicy
posty67
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak uruchomic teleport w miescie orków?
 

Iwanek

Iwanek

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mahris dziękuję bardzo za podpowiedź, akurat znalazłem to samemu ale doceniam Twój wkład <3
zrobię tutaj dokładny spis tych pucharów:
1.Kradniemy klucz sędziemu przekręcamy tarczę na piętrze, otwieramy kufer (dom sędziego)
2.Naciskamy przycisk po lewej stronie kominka Lehmara i otwieramy kufer (dom Lehmara w dzielnicy portowej)
3.Bijemy albo kradniemy Valentino klucz używamy lampy na piętrze, otwieramy kufer (górne miasto drugi dom zaraz po domu Gerbrandta)
4.W domu Gerbrandta (pierwszy na prawo dom w górnym mieście) na piętrze, otwieramy kufer
5.W domu Salandrila po naciśnięciu przycisku pod ladą, klucz leży na kominku (w górnym mieście, lewa dzielnica ostatni dom po prawej)
6.Przy domu Salandrila kufer pomiędzy dwoma łóżkami (przylegający do domu Salandrila)
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@UberHype
Podobno już nie ma wielkich różnic, na pewno nie w zadaniach. Być może tylko w przedmiotach, ale nawet jeśli to nie jest to nic ważnego. Ogólnie szukałem info o tym nawet na rosyjskim forum, ale nie znalazłem nic dotyczącego nowszych wersji, na starszych było dużo różnic.

@Iwanek
A co do tej skrzyni którą próbowałeś otworzyć - jest tam bodajże szafir ( czy inny cenny kryształ )  i by nie umierać od niej trzeba mieć chyba ponad 150 dex.
 

Roxell

Roxell

Użytkownicy
posty67
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Są jakieś sztuczki do pokonania demona z obozu bractwa? ma 30k hp i ogromne obrażenia
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Apprentice Czyli nawet jakbym zagrał na łatwym to kontent nie będzie zbyt zróżnicowany?
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@UberHype
Cóż, ludzie mówili że na normalu są te same zbroje/questy co na hardzie. Na łatwym to nie wiem, ale też chyba jest tak samo.

@Roxell
Jest z nim quest w mieście orków. Robiąc zadania dla jednego z nich, masz w końcu oczyścić obóz bractwa. Gdy się do tego obozu pójdzie, a potem wróci do miasta orków, można wtedy poprosić o pomoc. Dostajesz małą armię orków do pomocy i musisz tylko pilnować by mieć "ostatni cios" na niego.

Albo - przebiegasz koło niego, wchodzisz do jednego z tych trzech pokoi co są za nim, zabijasz tamte szkielety i jesteś bezpieczny bo demon nie przejdzie i nie wali promieniami. Zabijasz go wtedy z kuszy/czarów. Ja tam zrobiłem bo na hardzie za każdy udany atak na niego to tracisz jeszcze życie :D.
 

Hoornel

Hoornel

Użytkownicy
posty25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak zwiększyć umiejętność forging,żeby kuć El Bastardo? Bo mam 11 a potrzeba 20.
 

Cieja

Cieja

Użytkownicy
posty67
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zwiększyć umiejętność forging,żeby kuć El Bastardo? Bo mam 11 a potrzeba 20.

Musisz po prostu kuć miecze, bo wtedy skill wzrasta :)
 

Hoornel

Hoornel

Użytkownicy
posty25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam kilka pytań. :f
1. Gdzie znajdę runę teleportu do Zamku w Górniczej Dolinie?
2. Jak się dostać do wieży i magazynu w zamku w GD? :F
3. Rudę i żelazo można kopać w nieskończoność? Bo kopie kopie i sie nie kończy ;3
4. Gdzie moge znaleźć jakiś dobry miecz dwuręczny w 2 rozdziale? Bo latam ciągle z mieczem 115 dmg :X
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponawiam swoje pytanie mam nadzieje że któś odpowie bo to ważne dla mnie...
"Hej jestem w 2 rozdziale  i tu pojawia se moje pytanie odnośnie potworów na nowych terenach(obok wieży Xardasa i za farmą onara)mianowicie nie ma tam nic anie żywego ducha,pustka.Pojawia sie w późniejszych rozdziała czy czy mam buga?"

@Maravel
1 W solucji masz opis gdzie są te tabliczki druidów wiec chyba o to chodzi

I pytanie do ciebie.Kopiesz żelazo obok wieży Xardasa w tej kopalni?
Gdzie można sie tego nauczyć ,bo jak ostatnio byłem to nie mogłem chyba że musze sie nauczyc kopać rude a potem automatycznie żelazo.Jak to jest?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry