G2NK Dirty swamp PL 21597 46

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 14.08.2015 roku

Wyświetleń 21597

Odpowiedzi 46

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jakby chociaż wyszedł :F
 

Gzel

Gzel

Użytkownicy
posty31
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
Naprawde nie rozumiem fenomenu gameplayow :O Ludzie ogladaja to godzinami zamiast samemu zagrac.
http://www.repostuj.pl/post/lestplaye-pika-nona-komiks-loadingartist :)
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Cytuj
Naprawde nie rozumiem fenomenu gameplayow :O Ludzie ogladaja to godzinami zamiast samemu zagrac.
http://www.repostuj.pl/post/lestplaye-pika-nona-komiks-loadingartist :)
Slabe porownanie ^^ Nie jestem fanem pilki noznej, ale jak sa mistrzostwa swiata czy Europy to obejrzec mozna. Na gameplayach ogladasz cos co mozesz zrobic z latwoscia samemu, a zeby dostac sie na mistrzostwa to raczej musisz byc jednym na milion z talentem i szczesciem ;)
 
Pozdrawiam mame i tate

wiwi

wiwi

Użytkownicy
posty152
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest szansa zagrać na Święta po polsku ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie, pisali o tym na fanpage'u.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cytuj
Naprawde nie rozumiem fenomenu gameplayow :O Ludzie ogladaja to godzinami zamiast samemu zagrac.


Najczęściej kibice piłki nożnej lubią grać w piłke tj. np. ja;) A piłka nożna to jest światowa rozrywka, jest ciekawa i w każdej części świata ludzie oglądają. A  raczej rzadko ktoś ogląda jak inni grają w gry bo to jest nudne, to tak samo patrzeć jak ktoś gra w fife.

A co do moda, zapowiada sie ciekawie;)
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Logo zostało zmienione na bardziej "bagienne" i bardziej klimatyczne za pośrednictwem mistrza Blizny  :cool:

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym tłumaczenie wszystkich dialogów dobiegło końca. Tradycyjnie, pozostały teraz jeszcze do zrobienia pliki typu nazwy, listy itd.
Myślę, że na dniach zaczniemy testy polskiej wersji. Ja już miałem okazję pograć w wersję niemiecką i muszę przyznać, że modzik miodny, ale musi się dobrze rozkręcić, tak jak to było w przypadku Sythery.
Fabuła ciekawa, zjawiskowe i trudne walki z bossami, jakich chyba jeszcze w żadnym modzie nie spotkałem, nowe umiejętności, bajery skryptowe, których żaden modder by się nie powstydził.
Naprawdę, mod będzie warty polecenia, choć z początku się aż tak na to nie zapowiadało.

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym tłumaczenie wszystkich dialogów dobiegło końca. Tradycyjnie, pozostały teraz jeszcze do zrobienia pliki typu nazwy, listy itd.
To miłe  :lol2:
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Tłumaczenie zakończone. Jutro jedziemy z testami :)

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tłumaczenie zakończone. Jutro jedziemy z testami :)
W końcu!!!!
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Z przykrością muszę stwierdzić, że tego moda niestety nie wydamy, gdyż polska wersja jest niegrywalna. I bynajmniej nie chodzi tu o tłumaczenie, a o kwestie techniczne. Nie udało nam się zdobyć skryptów bezpośrednio od twórcy, przez co byliśmy zmuszeni wyciągnąć je GothicSourcerem, a że mod ten ma pełno bajerów skryptowych, to narobiło się pełno bugów. Miałem to szczęście, że ograłem wersję niemiecką i mam porównanie. Walki to był istny majstersztyk, a u nas zostało to niestety spłycone do pospolitej napierdalanki.
Szkoda, bo według testerów byłby to jeden z najlepszych modów, ale wyszło jak wyszło. Próbowałem się jakoś skontaktować jeszcze z twórcą moda, nawet przez ICQ, ale niestety nigdzie nie wchodzi.

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jakby przenieść tłumaczeniem metodą DialogeGetter nie byłoby najmniejszego problemu i polska wersja by działała jak tak jak niemiecka.
Przynajmniej setki godzin pracy nad tym modem nie poszłyby do kosza.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Wielka szkoda, bo mod zapowiadał się zacnie :(
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Miałem okazję testować moda, bardzo fajny, szkoda, że te walki nie działają jak powinny  :(
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Projekt niestety pójdzie w zapomnienie. Wersja PL się nie ukaże. Nawet DialogGetterem nie idzie nic zdziałać.

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Szkoda, ale może nagrasz, albo opiszesz te bajery skryptowe. Nie tylko dlatego, że byłoby interesujące zobaczyć jak to wygląda, ale także dlatego, że jakiś zdolny skrypter (nie piszę od razu że ja) mógłby choć część tych funkcji odtworzyć gdyby wiedział jakie efekt mają wywoływać
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Słowami tego raczej nie sposób opisać. Sami Niemcy wspominają, że walka finałowa jest najlepszą z całego Gothica, włączając w to modyfikacje.
Mamy tutaj do czynienia z efektownymi burzami, teleportacjami, pułapkami (niektóre były wręcz genialne i innowacyjne, a mod swoje lata ma). No cóż, ja miałem to szczęście, że ograłem niemiecką wersję i wiem, co niestety polskich graczy ominie.

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Też myślę, że lepsze będzie nagranie. W przypadku walk chodzi o coś takiego?
https://www.youtube.com/watch?v=_OP_JWymVnE
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Nie chce mi się zaś tego przechodzić, a nie mam już z tego save'ów. Na YT też tego widzę nie ma.
Była w nim mniej więcej taka walka.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry