Problemy z zadaniami 398042 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398042

Odpowiedzi 1433

maciejdunajec

maciejdunajec

Użytkownicy
posty13
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam pytanie który NPC mówi beziowi o sposobie dołączenia do nowego obozu za pomocą 4 głosów od najemników?
 

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie który NPC mówi beziowi o sposobie dołączenia do nowego obozu za pomocą 4 głosów od najemników?
Jarvis ten najemnik co stoi przed bramą.
 

snikers12345

snikers12345

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proszę o pomoc, nie mogę rozdrobnić w żaden sposób ogniociernia, mam rozdrabniacz, co zrobić?
 

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proszę o pomoc, nie mogę rozdrobnić w żaden sposób ogniociernia, mam rozdrabniacz, co zrobić?
Musisz podejść do tego wiadra co tak ubijają (jakby kapustę ubijali) :D i wtedy pojawi ci się opcja rozetrzyj owoc lub roślinę
 

maciejdunajec

maciejdunajec

Użytkownicy
posty13
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zadanie niepokorny kopacz ver 1.4.8.3 jestem w 1 roździale i jestem cieniem i pytanie gdzie jest oned ? Bo nie moge go znaleźc.
 

KOSMOGRZMOT

KOSMOGRZMOT

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jest mi ktos w stanie pomoc? zaatakowalem z Doylem plac wymian, zabilismy wszystkich ochroniarzy, zebralem wszystkie dokumenty (3 ze straznikow i 1 ze skrzyni), nie moge ukonczyc zadania, u quentina brak opcji dialogowej
 

kush0

kush0

Użytkownicy
posty3
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jak mam dokładnie ukraść klucz Hysen'owi? Próbowałem na pierwszym poziomie kradzieży jak i na drugim i dalej to samo: Ryzyko zbyt duże.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zwiększ zręczność.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Bazylion

Bazylion

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Zaginiony szpieg Gor Na Lin". Rozmawiałem już z Mazinem, mam herbatkę na kaca od Cronosa lecz nie mogę jej dać Gor na Linowi. Poradnik twierdzi, że powinien nocą iść do jaskini mieszaczy(którzy u mnie nie żyją) lecz gość cały czas siedzi w karczmie. Próbowałem też rozmawiać z Mazinem, Silasem i Jeremiaszem(pomyślałem, że któryś z nich podrzuci Linowi herbatkę zamiast ryżówki), ale też nic z tego. Bruce i Butch też nie mają żadnej linii dialogowej. Ktoś coś? Wersja 1.4.8
 

ork102

ork102

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem nowi wyznawcy dla obozu bractwa. Mianowicie gdy chce zabrać Dustego do obozu bractwa nie mam opcji dialogowej żeby ze mną poszedł, mam 100 rudy przy sobie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Gadałeś z Melvinem i Tondralem?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

ork102

ork102

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem rozwiązany, przeinstalowałem i zaczęło działać. Teraz kolejny przy zadaniu z oczyszczaniem kapliczek Beliara, nie mogę uklęknąć i jej oczyścić, tylko beziu cały czas drga :)
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Spróbuj się przespać albo wyjść i wejść do gry. To popularny* problem, mi to pomagało.

Dzieje się tak prawie w każdej modyfikacji zarówno do G2 czy G1, to jest tzw. bug personalny.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

ork102

ork102

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spróbowałem włączyć i wyłączyć, przespać się, zrobić innego q. Nic nie pomaga
 

titeeek

titeeek

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie, mam problem :( mianowicie chcę zostać szkodnikiem, ale do tego potrzebuje listy od Iana ze starej kopalni. Po rozmowie z Diego, który wysyła mnie do kopalni zmierzam prosto do Iana (i tutaj były dwie wersje rozmowy z nim):
- mówię że Diego mnie przysłał - a on odpowiada, że każdy może tak powiedzieć i po temacie, kwestia dialogowa znika.
- zaczynam nową grę, lecę do Diego po test zaufania, lecę do Iana do kopalni i tym razem on nie ma nawet kwestii dialogowej..
Pomożecie? nie wiem co robić, a dodatek mnie mega wciągnął :P
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Witajcie, mam problem :( mianowicie chcę zostać szkodnikiem, ale do tego potrzebuje listy od Iana ze starej kopalni. Po rozmowie z Diego, który wysyła mnie do kopalni zmierzam prosto do Iana (i tutaj były dwie wersje rozmowy z nim):
- mówię że Diego mnie przysłał - a on odpowiada, że każdy może tak powiedzieć i po temacie, kwestia dialogowa znika.
- zaczynam nową grę, lecę do Diego po test zaufania, lecę do Iana do kopalni i tym razem on nie ma nawet kwestii dialogowej..
Pomożecie? nie wiem co robić, a dodatek mnie mega wciągnął :P
Zakładam, że wykonałeś wszystkie misje kopacza itd. Ale szkodnikiem najlepiej mimo wszystko zostać pracując od początku w NO, to jest dołączając do Kretów, potem robiąc zadania Okyla - lista nie jest potrzebna.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

titeeek

titeeek

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie, mam problem :( mianowicie chcę zostać szkodnikiem, ale do tego potrzebuje listy od Iana ze starej kopalni. Po rozmowie z Diego, który wysyła mnie do kopalni zmierzam prosto do Iana (i tutaj były dwie wersje rozmowy z nim):
- mówię że Diego mnie przysłał - a on odpowiada, że każdy może tak powiedzieć i po temacie, kwestia dialogowa znika.
- zaczynam nową grę, lecę do Diego po test zaufania, lecę do Iana do kopalni i tym razem on nie ma nawet kwestii dialogowej..
Pomożecie? nie wiem co robić, a dodatek mnie mega wciągnął :P
Zakładam, że wykonałeś wszystkie misje kopacza itd. Ale szkodnikiem najlepiej mimo wszystko zostać pracując od początku w NO, to jest dołączając do Kretów, potem robiąc zadania Okyla - lista nie jest potrzebna.

Nie jest potrzebna? co zrobić jak już np. wykonałem misję dla Okyla z tym cieniem, a dla Laresa z rudą i pierścieniem? Mógłbyś mi opisać w kilku punktach jak dojść do miana szkodnika? Po jakich misjach ? - oczywiście już bez listy od Iana  :P
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To chyba jest opisane w solucji.
A więc po wykonaniu zadania dla Okyla trzeba pogadać z Laresem, on wspomina o poparciu 4 Najemników, które musisz uzyskać. (wychodzi nieczytanie dialogów, to samo z Diegiem, on mówi przecież, że kopalnia jest zamknięta i trzeba dołączyć do Kopaczy) W każdym razie idziesz potem do Jarvisa, on ci wymieni wszystkich Najemników, dla których musisz wykonać zadania. Po wszystkim rozmawiasz raz jeszcze z Jarvisem, potem do Laresa i dołączasz do Szkodników.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

titeeek

titeeek

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie :D Tego z tymi 4 najemnikami chciałem spróbować, ale właśnie zamiast iść do Jarvisa to szukałem tych najemników i kwestii dialogowych w obozie :lol2: Wieczorem, jak będzie czas to przetestuję metodę  :P
 

Gotehx

Gotehx

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie dotyczące zadania w którym musimy , naprawić palisadę Mój problem polega na tym iż podchodząc do niej mając gwoździe bohater zaczyna w nią płuc na YouTube widziałem że wystarczy przytrzymać i dosłownie po czterech uderzeniach BZWBK24 mnie żeby walił w deskę godzinę nic z tego nic się nie zmienia już nie wiem co robić zadanie dla mnie jest bardzo ważne pomocy
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry