Problemy z zadaniami 398143 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398143

Odpowiedzi 1433

nodest

nodest

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś, skąd wziąć pazury trolla ziemnego? Próbowałem nauczyć się zbierania pazurów (u Aidana) i po zabiciu ziemnego trolla nie mogę nic zabrać. Potrzebuję pazurów do zrobienia miecza rozpaczy.
Z góry dzięki za pomoc :)

Edit: Znalazłem nauczyciela, który uczy zbierania pazurów od ziemnych trolli, co oznacza, że problem rozwiązałem :)

kto jest tym nauczyciele bo nie umiem znaleźć Calash nie chce mnie nauczyć :/
 

Mikox

Mikox

Użytkownicy
posty26
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem: "Eskorta Arto" - otóż Arto na koniec eskorty staje jak ten kołek i obserwuje Bezia, nie rozpoczyna dialogu kończącego eskortę, a i zagadanie go nic nie daje.
Próbowałem również:
-wczytać save zanim rozpocząłem questa - taki sam rezultat,
-zresetować grę i od nowa eskortę - taki sam rezultat,
-klawisze "o" i "F8" jak i próbę odbiegnięcia Arto od miejsca docelowego, żeby jeszcze raz podbiegł - również taki sam rezultat.
Pozdrawiam
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, żyje ktoś tu jeszcze? Mam problem z dwoma misjami:
''Przekręty'' Nikt w obozie nie ma opcji dialogowej, ani bezimienni Najemnicy ani Outlam.
''Bunt zbieraczy'' Nie mam żadnego info o tym, nie dostałem też samej misji, bunt został wycofany w najnowszym patchu czy jak?
 

UrizielX

UrizielX

Użytkownicy
Kolekcjoner dusz
posty42
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kolekcjoner dusz
Ja zaś chciałbym się dowiedzieć jak wykonać zadanie "Wsparcie dla Quentina". W Opuszczonej Kopalni wszystko wyczyszczone, strony z pamiętnika zebrane, rejestr wydobycia jest, ale Jarvis przed Kopalnią nic mi nie mówi. W ogóle nikt nic mi nie mówi, mogę oddać Kamień nekromanty do Corristo i nic, zadanie stoi.
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest możliwość otrzymania przepustki od Lorenzo, jeśli nie okradłem Eckera? Rozumiem, że miałem na to bardzo mało czasu, bo opcja kradzieży zniknęła.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Może spróbuj pogadać z Huno o fałszywej bryłce.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie chodzi mi o zebranie kopaczy, bo to zrobiłem i mogę zostać kopaczem (ale nie chce). Chce się dostać do się kopalni na przepustkę (test zaufania) którą miałem ukraść Eckerowi, ale nie zdążyłem bo na to był tylko 1 dzień.
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty89
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
Od Eckera kradnie się tylko raport z kopalni, który jest potrzebny do przekonania jednego z kopaczy (Togarda), że w kopalni znaleziono czarną rudę, wówczas zgodzi się dołączyć do nowej zmiany do kopalni. Alternatywą do przekonania Togarda jest - jak wspomniał wyżej Jao - pogadanie z Huno o przygotowaniu fałszywej bryłki, wtedy można się obejść bez kradzieży raportu.

Natomiast sama przepustka do kopalni, jak zresztą Ci napisał Outlander w innym wątku, nie istnieje jako przedmiot. Po prostu po zebraniu trzech kopaczy zgłaszasz się do Lorenzo i razem z nimi idziesz pracować do kopalni (automatycznie zostajesz wtedy kopaczem). O ile pamiętam, nie ma możliwości udać się w tym momencie gry do kopalni NIE BĘDĄC kopaczem. A jeśli dostaniesz się do niej jakoś pokątnie, poprzez bug lub sprytne skakanie po skałach czy coś, to i tak testu zaufania nie zrobisz, bo - jeśli mnie pamięć nie myli - Ian nie da Ci listy, jeśli będziesz bez gildii (w ogóle nie będzie odpowiedniej kwestii dialogowej).
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli nie da się wejść do kopalni przed wybraniem gildii? Wiec jako kopacz dam liste Diego? Jako kret dam listę Laresowi, a jako Nowicjusz czy bandyta wogole jej nie dostanę?
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty89
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
Jeśli dobrze pamiętam, to możesz wejść tylko jako kopacz i albo już nim zostaniesz, albo zdradzisz Stary Obóz na rzecz Nowego przekazując listę Laresowi (podobnie możesz zostać kretem w Wolnej Kopalni, a potem zdradzić NO i przejść do Starego). Ale z kopacza (ani z kreta) nie da się już przejść do bandytów ani Bractwa.
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Potwierdzam to, co napisał kolega wyżej. Do kopalni dostaniesz się tylko będąc kopaczem; jeśli zostaniesz kretem, w Nowym Obozie dostaniesz inne zadania na poparcie Laresa, listę da się zdobyć tylko jako kopacz.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to grube zmiany wzgledem podstawki. Dziekuje za informacje.
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
jak chcesz moda niemalże bez zmian to masz np. golden mod...
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grałem Swiat Skazancow. Fajny, ale balans bardzo słaby.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry