Problemy z zadaniami 77298 1189

O temacie

Autor gothic1210

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 77298

Odpowiedzi 1189

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam 

Gram na wersji 1.4.83 od nowej gry i mam problem z questem "Przekręty". Mianowicie kiedy wracam od Okyla do obozu najemników-myśliwych nie mam żadnych kwestii dialogowych związanych z zadaniem to bug, czy robię coś nie tak?

maciejdunajec

maciejdunajec

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam pytanie który NPC mówi beziowi o sposobie dołączenia do nowego obozu za pomocą 4 głosów od najemników?

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie który NPC mówi beziowi o sposobie dołączenia do nowego obozu za pomocą 4 głosów od najemników?
Jarvis ten najemnik co stoi przed bramą.

snikers12345

snikers12345

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proszę o pomoc, nie mogę rozdrobnić w żaden sposób ogniociernia, mam rozdrabniacz, co zrobić?

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proszę o pomoc, nie mogę rozdrobnić w żaden sposób ogniociernia, mam rozdrabniacz, co zrobić?
Musisz podejść do tego wiadra co tak ubijają (jakby kapustę ubijali) :D i wtedy pojawi ci się opcja rozetrzyj owoc lub roślinę

maciejdunajec

maciejdunajec

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zadanie niepokorny kopacz ver 1.4.8.3 jestem w 1 roździale i jestem cieniem i pytanie gdzie jest oned ? Bo nie moge go znaleźc.

KOSMOGRZMOT

KOSMOGRZMOT

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jest mi ktos w stanie pomoc? zaatakowalem z Doylem plac wymian, zabilismy wszystkich ochroniarzy, zebralem wszystkie dokumenty (3 ze straznikow i 1 ze skrzyni), nie moge ukonczyc zadania, u quentina brak opcji dialogowej

kush0

kush0

Użytkownicy
posty2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jak mam dokładnie ukraść klucz Hysen'owi? Próbowałem na pierwszym poziomie kradzieży jak i na drugim i dalej to samo: Ryzyko zbyt duże.

Jao

Jao

Użytkownicy
posty228
Propsy52
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zwiększ zręczność.

Bazylion

Bazylion

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Zaginiony szpieg Gor Na Lin". Rozmawiałem już z Mazinem, mam herbatkę na kaca od Cronosa lecz nie mogę jej dać Gor na Linowi. Poradnik twierdzi, że powinien nocą iść do jaskini mieszaczy(którzy u mnie nie żyją) lecz gość cały czas siedzi w karczmie. Próbowałem też rozmawiać z Mazinem, Silasem i Jeremiaszem(pomyślałem, że któryś z nich podrzuci Linowi herbatkę zamiast ryżówki), ale też nic z tego. Bruce i Butch też nie mają żadnej linii dialogowej. Ktoś coś? Wersja 1.4.8

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry