Jaki dobry telefon z klawiaturą polecicie ? ( nie smartfon ! ) 14531 15

O temacie

Autor Zagłoba

Zaczęty 21.01.2015 roku

Wyświetleń 14531

Odpowiedzi 15

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Witam. Od jakiegoś czasu ( rok z hakiem ) używam Samsunga Galaxy S3 mini i szczerze mówiąc - męcze się z nim. Ostatnim telefonem, który miło wspominam był Sony Ericsson k800i. Szukam porządnego telefonu ( z klawiaturą ) bez wodotrysków, który nie zacznie wariować po roku lub pół. Moje wymagania to:
- porządny aparat
- możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej kartą
- bluetooth
- wifi
- mocna bateria
- internet ( jeśli to możliwe, ale nie jest to priorytet )
- dobra jakość wykonania

Na razie myślałem o Sony Ericsson W995:

http://allegro.pl/sony-ericsson-w995-komplet-wifi-gps-3g-gw-24-w-pl-i4947137415.html

Co z kategorii starszych, dobrych telefonów możecie jeszcze polecić ? W grę wchodzą telefony SonyEricsson, ale też innych producentów.

Post połączony: 2015-01-21, 14:18
Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://allegro.pl/wys-z-pl-nokia-n95-8gb-nowa-gw-pl-f-vat-23-oryg-i4988554099.html

http://allegro.pl/wys-z-pl-nokia-e52-nowa-gw-pl-f-vat-oryginal-30-i4988522222.html

http://allegro.pl/biznesowa-nokia-e6-gps-wifi-gwarancja-dostawa-24h-i5006954419.html

http://allegro.pl/ladna-nokia-e72-black-silver-finland-stop-chiny-i5001357688.html
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/515/ - ja mam taką z dual simem, ale niedawno się zepsuła, nie mogę jej włączyć. Muszę ją oddać do serwisu. :D Więc nie wiem, czy ci polecać. Ale poza tą awarią, to spełnia wszystkie wymienione przez ciebie punkty.

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
blackberry curve 8520 mam i polecam.

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Tak nieco teraz poczytałem i pasuje mi Nokia E6 i Nokia E72. Czy ktoś ma doświadczenia z obydwoma słuchawkami i może się wypowiedzieć ?
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Sony Ericsson W995 odradzam. Ogólnie to odradzam każdego wysuwanego Sony Ericssona. Mają tendencję do uszkadzania się taśmy od wyświetlacza. Sony Ericssonów miałem sporo, w tym także K800 i, który leży teraz w biurku, jak i reszta tych, które są jeszcze w miarę sprawne. Każdy z nich miał ten sam problem - wejście na ładowarkę. Żeby dało się naładować telefon, musiałem obwiązać telefon gumką, by ładowarka się trzymała. Preferuję jakąś Nokię, np. tą co zaoferował Adanos.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

YetoKnight

YetoKnight

Użytkownicy
posty125
Propsy114
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie bierz tego sony ericssona, przyjdzie Ci jakiś szajz z Chin bo już dawno nie jest produkowany (ja zamówiłem i nie doczytałem, jak przyszedł po miesiącu od wpłaty to nie czytał kart sim - na szczęście mogłem zwrócić). Też ostatnio zastanawiałem się nad zakupem telefonu i BlackBerry wydawał się spoko, ale klawiatura+rozmiar mi nie odpowiada - jeśli Tobie nie przeszkadza to bierz.
 
Ja się nie znam, to chętnie się wypowiem.
https://www.youtube.com/user/YetoKnight

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Szukam tej E6, jest bardzo podobna do Blackberry. Za 550zł + wysyłka mogę mieć z salonu PL.
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
jako fanatyk qwerty mogę śmiało polecić moje BlackBerry Q10. Ale kosztuje ono prawie tysiąc złotych (było warto!), więc myślę że to nie jest to czego szukasz. Z tanich, dobrych androidków miałem Droida 3, w tym momencie za około 300 złotych - jednak 512mb ramu to nie jest to w 2014 roku, więc może warto zapolować na droida 4. Droid 4 to jeden z najlepszych androidowych qwerty (jest ich bardzo mało), i potrafi występować w rozsądnych cenach rzędu 500, a nawet 400 złotych.Ale to wszystko to smartfony, a Ty chyba chcesz po prostu zwykły patefon do dzwonienia - więc pewnie piszę na darmo.‎
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
od siebie to sony ericsson txt. z wymienionych przez ciebie jedyne czego o nim nie można powiedzieć to dobry aparat bo jest średni. miałem kilka lat i miałbym nadal gdyby nie rzucili mi smartfona. tamten niejednokrotnie upadał na ziemie, beton, raz nawet 2 piętra w bloku na klatce spadł i nic mu nie było poza tym, że był poobijany na rogach. zalał się wodą w górach na ukrainie i też działał a później wszystko wyparowało. bateria nawet po kilku latach trzymała kilka dni choć z tendencją do drastycznego spadania na mrozie. to nowe gówno muszę ładować dosłownie co kilka godzin. ogólnie przez te wszystkie lata jedyne co się zjebało to wejście do słuchawek.
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
DObra, ostatecznie wybrałem Nokię E6 - co prawda kosztowała mnie trochę siana ( 1000 zł z przesyłką ) ale mam ją kilka godzin i na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne - super wyświetlacz; jasny, czuły, wygodna klawiatura, dobry aparat i i b.dobra jakość wykonania. Mam tylko nadzieję, że mi się szybko nie popsuje :D . Pzdr
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
To w sumie sporo przepłaciłeś, patrząc na ebayu kosztowałoby Cię to ~800zł. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny


Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Chciałem nowy telefon, a o tym który kupiłem mogę w 95% pewności powiedzieć, że tak jest.

http://allegro.pl/nokia-e6-100-oryginal-sklep-gwarancja-i5011491210.html

To z nowym telefonem ma tyle wspólnego co krowa z lataniem... widać, że jesteście zieloni w temacie handlu elektroniką :trollface: . Telefon demonstracyjny ? A sprzedawca ma 100 sztuk takich telefonów demonstracyjnych na stanie ??? Taa kurwa... jasne... a co on jest właścicielem sieci Saturn że może sobie rzucić 100 sztuk na wystawy ( witryny sklepowe ) hahaha... To jakiś cwaniak ( tak jak sprzedawcy z pozostałych aukcji ), który kupił refurbe albo grade B , albo jeszcze gorzej grade C z wymienioną obudową i zresetowanym softem, ciule na allegro pchają to jako nowe a frajerzy się nabierają - bo z zewnątrz telefon wygląda na praktycznie nowy, a w środku siedzi ZŁO...  ^^

A ten jest używany i mocno dojechany... http://allegro.pl/nokia-e6-czarna-komplet-bez-locka-okazja-poznan-i4994352455.html

Za 400 zł + wysyłka były do kupienia nowiutkie chińczyki, ale nie mam czasu czekać cały miesiąc aż mi skośnookie zmontują i wyślą z fabryki  telefon.  Naprawdę wszystkie te aukcje które pokazujecie wcześniej obejrzałem dokładnie, każdą po kolei. Kupić fabrycznie nową taką słuchawkę poniżej 850zł to coś co naprawdę graniczy z cudem, ja za swoją dałem 950+ wysyłka.




 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
widać, że jesteście zieloni w temacie handlu elektroniką :trollface:
Dobra, jeszcze o sobie mogę coś takiego zrozumieć, ale o Miechu? :lol2:
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Tak czy inaczej coraz trudniej jest trafić "pewną" słuchawkę, skoro nawet allegro pozwala sprzedawać takim kombinatorom, mało tego! jeden z nich posiada nawet tytuł "supersprzedawcy" to jest dopiero pełna hipokryzja :D.



Post połączony: 2015-01-27, 19:03
Dobra, dziękuje wszystkim za rady, słuchawka kupiona, temat do zamknięcia. :)  Pozdrawiam
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry