Opinie, wrażenia po przejściu gry [temat zawiera spoilery] 114389 247

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 11.05.2014 roku

Wyświetleń 114389

Odpowiedzi 247

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Mówię o papierze. Nie wdrażaniu ich w świat.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
No to dlaczego ich nie wdrożysz? Zapewne dlatego, że to zajmuje najwięcej czasu i jest najtrudniejsze... Więc nie bądź taki mądry, a jeśli jesteś to zrób modyfikację, która 100 razy przebije Złote Wrota, naprawdę nikt Ci tego nie broni....

Poza tym pamiętajcie, że moda tworzymy dla przyjemności w ramach hobby, nikt nam za to nie płaci, więc wszelkie pretensje, żale, roszczenia są z góry nieuzasadnione.

Oczywiście każdy może powiedzieć, co mu się podoba a co nie, ale jakieś pretensje, że jest za krótko albo nie ma tego czy tamtego proszę zachowajcie dla siebie.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ha ha to zrób 100 (większość innowacyjnych) questów w 3 dni i wydaj tego moda. Czekam z niecierpliwością :D

Zaden z krytykujacych nie wydal moda, ale co tam, i tak pokrytykuja ze niby wiedza lepiej  :ok:
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Standardowo. Krytykuję a sam nie zrobi bo pewnie za modding się nie zabierał a żeby wymyślić questa wraz z dialogami, żeby był dobry trzeba pomyśleć to raz. Dwa to umieścić to w grze bo czasem wywali jakiś błąd i trzeba grzebać w skryptach więc nie jest to tak szybko. No a druga sprawa to ten czas bo w końcu to modding nikt nie będzie 24 na dobę klepał gothica skoro to tylko mod i jest robiony w ramach wolnego czasu.

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Najlepiej zrobić nieudolnego moda i każdego kto krytykuje zaatakować zrób lepszego. W porównaniu do jakiegokolwiek innego moda pobiliście prawie rekord długiego tworzenia. Tylko czas zapłaty dłużej powstawał, ale w niego chociaż się dobrze grało. Nie nie zrobię swojego moda, nie mam czasu ani umiejętności. Po prostu mówię ci prawdę. Nie będę jak inni co zobaczyli reklamę i od razu będzie mega. Wszystkie wasze questy to tylko i dowiedz się zabierz to zabij tego itp. Powinieneś być gotowy  na krytykę bo chyba nie liczyłeś, że wszyscy powiedzą najlepszy mod ?
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Jeśli twierdzisz, że wszystkie questy to dowiedz się i zabij to chyba grałeś w innego moda, nie wiem jakiego;)

Nigdy też nie twierdziłem, że nasz mod jest najlepszy, a liczę na konstruktywną krytykę, a nie negację całości.

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mówię o papierze. Nie wdrażaniu ich w świat.
Napisz chociaż 5 mega questów w pliku word, w ciągu jednego dnia, a rącze przy wszystkich użytkownikach że dostaniesz wgląd w bete dziejów khorinis.

Sam sporo piszę, a pracowałem też  z wieloma świetnymi scanarzystami, i NIE UWIERZĘ, że byłbyś w stanie napisać w ciągu jednego dnia tych 5 epickich questów, a co dopiero 30 :blink: :blink:

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Sentarion tu raczej chodzi oto ze robiliście moda 6 lat a w porównaniu do innych modów oferuje dość niewiele, gdzie te inne wychodziły dużo szybciej
Pytanie brzmi co za to ponosi winne :P

Najbardziej to hejtuje bo po spotach reklamowych spodziewałem się dużo więcej,  niż QP dla jarka w formie totalnej konwersji do której jednak trochę brakuje :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Sentarion tu raczej chodzi oto ze robiliście moda 6 lat a w porównaniu do innych modów oferuje dość niewiele, gdzie te inne wychodziły dużo szybciej
Pytanie brzmi co za to ponosi winne :P
Najbardziej to hejtuje bo po spotach reklamowych spodziewałem się dużo więcej,  niż QP dla jarka w formie totalnej konwersji do której jednak trochę brakuje :P

Podaj choc kilka modow total remake ktore wyszly znacznie szubciej madralo.
EDIT:

@down Nie liczy sie wielkosc, a jakosc. Nightmare i jaktyl na poczatku mnie juz znudzily , slabe przyklady,
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Velaya
Ds
Z Zycia złodzieja
Juran
Jaktyl
Nightmare

Ile jeszcze potrzebujesz ?
Prawie każdy z nich oferują cos wiecej :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Doktorszalonym

Doktorszalonym

Użytkownicy
Mnie to nie zachwyca.
posty337
Propsy161
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Mnie to nie zachwyca.
Godzinę temu przeszedłem moda. Mimo iż spodziewałem się czegoś dłuższego, nie jestem zawiedziony. Grając na "Normalu" często wczytywałem grę po tym jak rozszarpała mnie jakaś bestyja(lubie to). Zadania były całkiem przyjemne a czasami nawet śmieszne (zadanie dla Garonda z niebieskim bzem xD). Fabularnie zajebiście. Najfajniej słuchało się orków, ich historii i opowieści o ojczyźnie. Warto było czekać. Do moda chętnie wrócę, na wyższym poziomie trudności. Propsy dla ekipy.
 
W tym kraju są zasady,
Ten kraj ma to w zwyczaju:
Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy,
Mam fatalne maniery,
Koszmarne mam zwyczaje,
Lecz kiedy grają tego kraju hymn,
Ciągle jeszcze wstaje.

Xan

Xan

Angielska wersja Złotych Wrót
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Angielska wersja Złotych Wrót
Ludzie, ogarnijcie się. Ten mod powstawał w ramach hobby i wolnego czasu, a poza tym nie musieliście dać za niego złamanego grosza. Jak dla mnie mogliby go wydać w 2025 w takim samym stanie i nie miałbym do nich żalu, bo potrafię docenić każdą pracę pro publico bono.
                 
 

gann07

gann07

Użytkownicy
posty34
Propsy30
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Obiecanki cacanki, miały być 3 nowe mapy, jest jedna z dwoma korytarzami. Fabułę opisywałem x razy, to mord na Gotihcu, a to w sumie jedyne, co dodaliście. Podsumowując, nie trzeba ruszać gry, by wiedzieć co się tam znajduje - trailer wystarczy.

Najbardziej urzekła mnie konwersacja z Brianem, Lennarem, Hem'em, Kate, Izabelą, Paul'em, Finnem, Emillio, łysym u Hannibala i  Engorem"?" itd. "Hej" - Koniec.

Czekałem tyle czasu, szkoda. Opisywany tryb pracy przez twórce, który dwa razy w grze, nazwał postaci niezależne swoimi ksywkami by się dowartościować, do mnie nie trafia. Nie da się pogodzić jednego z drugim i robić tego równocześnie? To, że robisz coś hobbystycznie w stylu Indie, nie usprawiedliwia hały którą zaserwowaliście.

//@Down
Szanujmy twórcę za to, że mod działa - nope. Karmieni kłamstwami przez wiele lat, szacunku więc brak.
 

Doktorszalonym

Doktorszalonym

Użytkownicy
Mnie to nie zachwyca.
posty337
Propsy161
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Mnie to nie zachwyca.
A twoje rozczarowanie nie usprawiedliwia braku szacunku. Do kogoś, do czyjegoś czasu i czyjejś pracy. Popracuj nad tym ziom.
 
W tym kraju są zasady,
Ten kraj ma to w zwyczaju:
Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy,
Mam fatalne maniery,
Koszmarne mam zwyczaje,
Lecz kiedy grają tego kraju hymn,
Ciągle jeszcze wstaje.

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Mod jest po prostu cienki jak na konwersację robioną 6 lat. Gdy by powstawał rok nie licząc dubbingu był by dobry. Do Globala, DarkSagi czy Returna on się nie umywa. Jarkhendar jako świat praktycznie bez zmian.

Dark jestem dobrym pisarzem. Tylko bym musiał mieć cały dzień, którego niestety nie mam.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie mieszajmy gatunków można go jak już tylko do DS porównywać :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Tak naprawdę to nie totalna konwersacja, bo świat jest ten sam (Jarkhendar). Totalna konwersacja, to nie może być bezimiennego jak bohatera i całkiem nowy świat. Nowa historia. Złote wrota ja uznaje za questpacka wyciętego z moda i dodanego do jakiejś fabuły na szybko.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Moze mieć, nie jest to wtedy 100% warunek, totalna konwersja nie może się wplatać w standardowa rozgrywkę i tyle, global i return to mody które są w 100% rozszerzeniem fabuły nie można ich porównywać do moda który jest konwersja
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Tylko jako co trzeba zaliczyć Złote Wrota ? Bo to tylko kontynuacja historii Bezimiennego. Więc ani rozszerzenie, ani totalna konwersacja, ani nie questpack, bo ma swoją fabułę główną. Texturespack to to też nie jest.
 

Shade123

Shade123

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie, ma swoją fabułe, a to już jest ogromny plus.
W modzie np. Global mod mamy ROSZERZONA główną fabułę, ale dalej chodzi o kruka czy smoki.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry