Pomoc w przejściu Złotych Wrót 487798 1140

O temacie

Autor Button

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 487798

Odpowiedzi 1140

Fokus123456

Fokus123456

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam! mam problem , a mianowicie chce wejść do obozu piratów , ale nie mam z nimi żadnego dialogu ... jedynie borys mówi mi , że coś tam " taki szczawik jak ty nie ma tu czego szukać" czy coś takiego i koniec. Nie wiem co mam zrobić kase mam jak chciel 5k i nic ...
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Pogadaj z Jackiem Aligatorem.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
masz już ten drugi rozdział?
bo wczensiej i tak nie dołączysz
 

SarynPro

SarynPro

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam takie pytanie, może to niekoniecznie do przejścia gry ale nie wiem gdzie je zadać: gdzie jest klucz, albo jak otworzyć skrzynie orka Hokara? jestem jeszcze przed zakończeniem questa od niego i mnie zaintrygowało że może bym mu okradł ten kufer, przeszedłem gre już 3 razy ale nigdy nie sprawdziłem tej skrzyni, jak ktoś odpisze to będę szczęśliwy!
 

tomaszska

tomaszska

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
skąd można zdobyć żądła krwiopijcji bez wydawania punktów nauki (Vem w obozie orków nie sprzedaje ich)
 

Makavelii

Makavelii

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mogę przetopić złoto i srebro?
 

LubięGothica

LubięGothica

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam problem. Rathgar nie chce mnie nauczyć mnie wydobywania rudy,srebra i złota , a ruda jest potrzebna do questów :d
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam takie pytanie, może to niekoniecznie do przejścia gry ale nie wiem gdzie je zadać: gdzie jest klucz, albo jak otworzyć skrzynie orka Hokara? jestem jeszcze przed zakończeniem questa od niego i mnie zaintrygowało że może bym mu okradł ten kufer, przeszedłem gre już 3 razy ale nigdy nie sprawdziłem tej skrzyni, jak ktoś odpisze to będę szczęśliwy!
też nie znalazłem nigdzie tego klucza, chyba twórcy o nim nie pomysleli

@up
jak to nie chce Cię nauczyć? nie ma takiej opcji w ogóle?
 

Dreygen

Dreygen

Użytkownicy
posty5
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam :D
Mam takie pytanko...
Mianowicie gdzie mogę zdobyć parę bryłek rudy w I rozdziale albo kto poza Rathgarem może mnie tego nauczyć bo Rathgar nie chcę i mówi że nic nie znaczę w tym obozie i tyle.... a potrzebuje 2 bryłek żeby wykonać zadanie z zaginionymi piratami i 4 żeby dać dla kowala.
 

Pindel

Pindel

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie stanąłem na drugim rozdziale i nie wiem co dalej jak ruszyć fabułę?Nie chce czytać poradników bo gra była by zbyt prosta ale zawsze mała podpowiedz mogła by coś pomóc.Mam poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.

 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Yo jestem w 3 rozdziale, Nikorenos chce czego charakterystycznego z obozu piratow zeby sie teleportowac, przeczesalem caly oboz i nic nie ma
 

Klipogit

Klipogit

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem z misją paczka żywnosci dla Mechrona nie ma go tam przy ognisku ani nigdzie w poblizu znalazlem topor orka czyli pewnie zginal a gre mam już sporo do przodu da się go jakos kodem przywolac no bo lipa troche
 

Maka Paka

Maka Paka

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdzie można znaleźć amulet Bonesa?
 

chill94ck

chill94ck

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemanko. zaciąłem sie w pewnym momencie. Mam przyprowadzic saturasa do obozu paladynów, żeby pomógł przywołać portal do złotych wrót. Ten nie chce isc mowiąc, że mam pomów Apollosowi.

Ok wziałem misje od apollosa z tymi koszmarami, znalazłem cialo tego typa co potrzeba, powiedziałem Apollosowi ze znalazłem ciało i nic dalej nie moge zrobić.. Co teraz?
 

chill94ck

chill94ck

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok dałem rade :) przeszedłem całość i nie moge sie doczekać drugiej czesci. Ending był mistrzowski
 

Paragon

Paragon

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam drugi rozdział, mam ułaskawić bandytów ale Lord Hagen się nie zgadza, z zadaniu pisze mi że mam poczekać na dalszy rozwój wydarzeń co mam teraz zrobić wgl nie mam pomysłu.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ułaskawić bandytów będziesz mógł dopiero w 4 rozdziale.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Paragon

Paragon

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ułaskawić bandytów będziesz mógł dopiero w 4 rozdziale.

Dzięki Jao
A jak mam ruszyć fabułę dokładnie chodzi mi o zadanie "Droga do Złotych Wrót"

 Z góry dzięki.

Dobra ogarnąłem miałem tylko porobić zadania u bandytów.
 

blightborne

blightborne

Użytkownicy
posty24
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kto uczy walki bronia jednoreczna?
 

Wicki

Wicki

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś pojęcie co zrobić gdy podczas misji złe sny appolonosa znika Mykanos czy jakoś tak. Jakiś kod na niego czy może na kryształ prawdy, save nie wchodzi w gre, ale bez niego lub kodu na kryształ nie ukończe gry
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry