Pomoc w przejściu Złotych Wrót 148569 1127

O temacie

Autor Button

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 148569

Odpowiedzi 1127

Fokus123456

Fokus123456

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam! mam problem , a mianowicie chce wejść do obozu piratów , ale nie mam z nimi żadnego dialogu ... jedynie borys mówi mi , że coś tam " taki szczawik jak ty nie ma tu czego szukać" czy coś takiego i koniec. Nie wiem co mam zrobić kase mam jak chciel 5k i nic ...

Splash

Splash

Gry (themodders@telegram)
And i said...
posty3536
Propsy2529
ProfesjaSkrypter
  • Gry (themodders@telegram)
  • And i said...
Pogadaj z Jackiem Aligatorem.

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty36
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
masz już ten drugi rozdział?
bo wczensiej i tak nie dołączysz

SarynPro

SarynPro

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam takie pytanie, może to niekoniecznie do przejścia gry ale nie wiem gdzie je zadać: gdzie jest klucz, albo jak otworzyć skrzynie orka Hokara? jestem jeszcze przed zakończeniem questa od niego i mnie zaintrygowało że może bym mu okradł ten kufer, przeszedłem gre już 3 razy ale nigdy nie sprawdziłem tej skrzyni, jak ktoś odpisze to będę szczęśliwy!

tomaszska

tomaszska

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
skąd można zdobyć żądła krwiopijcji bez wydawania punktów nauki (Vem w obozie orków nie sprzedaje ich)

Makavelii

Makavelii

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mogę przetopić złoto i srebro?

LubięGothica

LubięGothica

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam problem. Rathgar nie chce mnie nauczyć mnie wydobywania rudy,srebra i złota , a ruda jest potrzebna do questów :d

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty36
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam takie pytanie, może to niekoniecznie do przejścia gry ale nie wiem gdzie je zadać: gdzie jest klucz, albo jak otworzyć skrzynie orka Hokara? jestem jeszcze przed zakończeniem questa od niego i mnie zaintrygowało że może bym mu okradł ten kufer, przeszedłem gre już 3 razy ale nigdy nie sprawdziłem tej skrzyni, jak ktoś odpisze to będę szczęśliwy!
też nie znalazłem nigdzie tego klucza, chyba twórcy o nim nie pomysleli

@up
jak to nie chce Cię nauczyć? nie ma takiej opcji w ogóle?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry