Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151794 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151794

Odpowiedzi 4348

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hallo Hallo powie mi ktoś czy dam rade wbić 1800 HP w 3 rozdziale? Mam ten mieczyk "lodowa zagłada" i właśnie tyle wymaga. Widziałem wyżej że niby fisk odnawia co dzień swoje towary jest to prawda? :D Obecnie  mam 1506ph
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ileż razy można to samo pisać?
1. Patrz na spis ze strony poprzedniej
2. Patrz na premie żywnościowe, znajdź je sobie.\
3. W drugim rozdziale Fisk ma 15 korzeni. Potem je uzupełnia(chyba co rozdział).
4. Załóż zestaw uzdrowiciela +160HP

Może nawet ci się uda.
Sprawdziłem z Fiskiem. Możliwe, że uzupełni jeżeli zostawi mu się przynajmniej jeden korzeń. W innym wypadku nie. Chyba na pewno uzupełnia zapasy co rozdział.

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
@Stonnos111 http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2vl2wbp&s=8#.VZYtxlLOiBM moja postac 2 rozdzial. Nie bylem na etlu, dolinie cienia, swiatyni sniacego.
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak ty to nabiłeś? Jaki poziom trudności?

blabla_user

blabla_user

Użytkownicy
posty99
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To ułomność Returninga że w ogóle jest możliwość nabijania takich statystyk, oby w 2.0 to poprawili.
 

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
Jest po prostu za dużo sposobów na nabijanie statystyk :P
 

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podobno w MT można wbić jeszcze lepsze...

 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na jakim poziomie wbiłeś na zatopioną wieżę nekromanty? Widzę Gniew Demona.
Ja tam dałem radę(normalny) dopiero, gdy, będąc paladynem, wyuczyłem się świętej strzały. To dopiero była bieganina.
Ponieważ przypuszczam, że Inubisa załatwiłeś, mam pytanie: kiedy warto i czy warto?

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Inubisa najlepiej zabic jak najwczesniej ze wzgledu na 1h bron na trupy. Ja go zabilem jeszcze przed zatopiona wieza xardasa. To byl jakis 28-30 lv
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Właśnie o tym tasaku do siekania kości myślałem.  Hmm... czyli na normalnym powinienem dać radę przed GD - jakiś 25 lvl i trochę miksturek. Wybiłeś te nieumarłą hołotę konwencjonalnymi sposobami czy wspierałeś się czymś?

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wątpliwe ze dasz rade to zrobić przed gd.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spróbować można. Może ze zbroją kruka dam radę. Mogę otworzyć skrzynie i uciec. Już z jedną tak zrobiłem(ta z Nomadem). Potem tylko wrócę i posiekam ożywieńców pojedynczo. Ewentualnie użyłbym jakiegoś zwoju na silniejsze sztuki.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
A co ci da otwarcie skrzyni ? inubis ma 10k hp resy na poziomie 500+ walczy na poziomie mistrzowski bronią 1h a dzierży lodowa zgubę która zamraża, zaś sam miecz 1h na trupy nie jest w skrzyni a inubis ma go przy sobie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A co ci da otwarcie skrzyni ? inubis ma 10k hp resy na poziomie 500+ walczy na poziomie mistrzowski bronią 1h a dzierży lodowa zgubę która zamraża, zaś sam miecz 1h na trupy nie jest w skrzyni a inubis ma go przy sobie.
To wiem. Co mi da? To, że nie będę musiał walczyć z wszystkimi naraz. Mogę wziąć ich pojedynczo albo zablokować na "schodach". W każdym razie chyba sobie odpuszczę. Najpierw Gniew Demona i może Szpon Beliara z duszą S'enyaka

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Ja to robilem tak: najpierw pojedynczo wybilem wszystkie te 3 szkielety z kluczami. Podbiegalem do jednej skrzynki otwieralem ja i jak sie pojawily szkielety to naciskalem spacje zeby bezi wyjal bron i sie skonczyla animacja zamykania skrzynki. Potem szybka ucieczka (oczywiscie z pierscieniem na speeda) na powierzchnie, ewentualne leczenie i znowu wybijanie pojedynczo szkieletow. Tak samo bylo z pozostalymi 2 skrzyniami. Kiedy Inubis sie zrespil wybilem jego obstawe (tez pojedynczo) a jego samego wyciagnalem na powierzchnie. Zablokowalem go na drzewie tak zebym ja go mogl atakowac ale on mnie nie. Zalozylem najlżejszą bron jaka mialem (zeby wytrzymalosc jak najwolniej spadala) i tak go bilem. Jakies 5-10 minut. Ogolnie cala akcja razem z porazkami zajela jakies 1,5h
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Właśnie o tym myślałem, ale chyba i tak najpierw do GD zajrzę. Nauczę się wyciągania serc, załatwię lepszy pancerz i dopiero wtedy będę kombinował. Dzięki, dam wam propsy.
Edit: poz. 26, 130 siłki, 786HP, nocny łowca, ciężki najemnika x4, pierścień dzika i nietykalności. Inubis przywołany. Teraz będziemy pojedynczo wywabiać martwiejce. Mam jeszcze 2x śmierć ożywieńcom. Na których użyć zwoju? Nie chodzi mi o trudność w pokonaniu(pojedynczo dam radę z każdym), ale o taktyczne podejście, trudność w wywabania.

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dobra, szkielety pobite. Został Inubis. 3 deszcze ognia(na niego mogło spaść mniej)  i zdjęło mu tylko kawałeczek paska HP. Proszę o jeszcze o jakieś pomysły na ubicie truposza. Ten w/w się nie sprawdza. Po prostu przy blokadzie na drzewie po moim uderzeniu Inubis cofa się, zazwyczaj odblokowuje z drzewa i leci na mnie. Pewnie dałoby się i tak, ale chyba musiałbym te 1,5h na samego Inubisa zmarnować.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
1 taktyka być w 5 rozdziale i mięć equ pozwalające go zabić :P
2 taktyka zdobądź 2h na trupy trochę skila i ubijesz
3.taktyka wspomóż się jakaś magiczna bronią


 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A co ci da otwarcie skrzyni ? inubis ma 10k hp resy na poziomie 500+ walczy na poziomie mistrzowski bronią 1h a dzierży lodowa zgubę która zamraża, zaś sam miecz 1h na trupy nie jest w skrzyni a inubis ma go przy sobie.
Poziom władania bronią Inubisa zależy od poziomu trudności? grałem na poziomie łatwym i miał weterana a nie mistrza...
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry