Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151771 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151771

Odpowiedzi 4348

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam pytanie opłaca się błogosławić pancerz paladyna czy np. pancerz otchłani będzie mocniejszy ? patch nieoficjalny 1.4

nie wiem co jest na zbaugowanym 1.4, ale na normalnym 1.3.2 nie opłacało się.

czemu zbugowanym ? na 1.3.2 nie da sie grać wojownikiem
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
mam pytanie opłaca się błogosławić pancerz paladyna czy np. pancerz otchłani będzie mocniejszy ? patch nieoficjalny 1.4

nie wiem co jest na zbaugowanym 1.4, ale na normalnym 1.3.2 nie opłacało się.

czemu zbugowanym ? na 1.3.2 nie da sie grać wojownikiem

Da się bez problemu bo ja grałem i zabiłem smoka ożywieńca.
Wystarczy trochę pokąbinować, a nie wszystkoe zabijać gdy się jest za słabym.

A 1.4 ma takie okropne bugi że nawet gry nie skończysz więc heloł.
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Z tego co pamiętam błogosławienie zbroi powodowało że nie można jej było zmienić bo się umierało śmiercią straszną i bolesną.
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Halo, mały problem na Dworze Irdorath, jestem juz po smoku/przed wypłynięciem a kurde nadal nigdzie nie mogę się nauczyć śmiertelnej fali czy tchnienia śmierci, pomysły jakieś?

2. Mam 3 kamienie do "wanda" i ksiazke z wiezy z mrocznym golemem, jak zrobic kostur?
3. Gdzie jakas lepsza szate od mojej znajde? Mam szate kapłana Adanosa na 800 many
 

Dinster

Dinster

Użytkownicy
posty57
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Tchnienie smierci albo smiertelna fale ucza opiekunowie w 5 rozdziale (chyba)
 

marjan99

marjan99

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej Wszystkim krótkie pytanko mam zamiar 1 raz zagrać guru. Czy jako guru dostanę jakąś broń na początek tak jak Mag Ognia/Wody/Necro? Wersja rebalance 2.1 patch 1.3.2
 

Dwight

Dwight

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Każdy mag dostaje kostur na początek. Będziesz miał do wyboru 1h lub 2h. Z tego co wiem to będzie miał efekt uderzenia  wiatru. @marjan99
 

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grając nekromantą jaki jest najlepszy czeladnik ?
 

marjan99

marjan99

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
#Dwight
Dzięki za odpowiedź odpisuje po tylu dniach bo miałem problem z kompem. Mam do Was jeszcze jedna ogromną prośbę znacie kod na paczkę od Oruna dla Lariusa? Nie wiem jakim cudem pewnie przypadek otworzyłem ta paczkę i zapisałem a mam już duuuzo zadań zrobionych takich przed przyłączeniem się do gildii bo exp zbierałem a nie chciałbym zaczynać od początku. Z góry dziekuje
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry