Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3489926 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3489926

Odpowiedzi 14149

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy zadanie z Fallengorem powinno się wpisać oddzielnie do dziennika, czy być scalone z "Artefakty Starożytnych"? Bo pomodliłem się do Beliara w sprawie Amuletu Triamar i Zigos kazał mi znaleźć Fallengora. Zigosa już nie ma, mam jego amulet a podczas próby rozmowy z Fallengorem w jego pierwszym wcieleniu (Fellan) nie mam żadnej opcji dialogowej, nawet z amuletem. Patch 1.3.1, rozdział 2.
 

lusjusz

lusjusz

Użytkownicy
posty13
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
jak mam wyzerować karme u innosa? kończe 5 rozdział i została mi ta misja wraz z inną powiązaną. mam 500 na minusie.. jest jakiś kod czy coś?
 
I Want To Believe

xCancuN88x

xCancuN88x

Użytkownicy
posty41
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W Khorinis w Górnym Mieście, po drodze do sędziego po prawej stronie są schody do noclegowni paladynów. Są tam dwa pomieszczenia. Skręcamy od wejścia w prawo, gdzie są dwa pulpity do przeczytania i obok dalszego od drzwi mamy przycisk. Słychać, że coś się odsuwa, jednak tego nie widać. Oblazłem wszystkie domki i nic nowego nie zauważyłem, a specjalnie zostawiłem to na koniec. Pytanie, czy to fejk, czy jestem totalnie ślepy. Jeśli to drugie, to powiedzcie dokładnie do to otwiera.
 

lusjusz

lusjusz

Użytkownicy
posty13
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
pojawia się chyba zwój obok lub w pomieszczeniu pod się coś odsuwa.




 
I Want To Believe

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O co chodzi w zadaniu "Receptura Nefariusa"? Gdzie mam ją znaleźć?
 

BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki problem, że nie pojawia mi się opiekun Kelios a stoję w tym miejscu gdzie powinien być. Rozdział 2 patch 1.3.1
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Opiekunowie Ognia pojawiają się od trzeciego rozdziału.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Świetnie tyle, że nie mogę jeszcze do niego wejść bo nie mam nadal szans z poszukiwaczami, a nie mam pojęcia co mogę zrobić żeby dac im radę grając magiem ognia :(
 

Deranei

Deranei

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, jak zdobyć runę Szał Beliara?
 

Hasharin

Hasharin

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy ktoś jest w stanie udzielić jakichś porad dla najemnika na patchu 1.3.2? Konkretnie chodzi mi w jaki sposób zdobyć JAKĄKOLWIEK broń na nieumarłych. Przyznam się, że gram pierwszy raz, poziom normalny, mogę nie znać jakichś trików czy sposobów ale - w krypcie koło farmy Onara podobno znajduje się Nomad, ale jest chyba nie do zdobycia. Po pierwsze 3 strażnicy krypty, po 2 na tym patchu znajduje się w którejś ze skrzyń, nie obok, co powoduje przyzwanie grupy nieumarłych, więc lipa. Słyszałem, że w Wieży Mgieł jest również jedna broń na trupy, ale oczywiście - broni jej cała armia nieumarłych. I chociaż manewrowanie wokół zombie jest łatwizną, to każdy szkielet ma mnie na jedno zamachnięcie, a w wielu wąskich korytarzach nie da się uniknąć takiego ciosu. Czy jest gdzieś realnie dostępna broń na trupy? Czy powinienem olać jakiekolwiek miejsce z trupami i iść normalnie fabułą?
 

PROsiaku

PROsiaku

Użytkownicy
posty19
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W 1.3.2 bronie na nieumarłych są bodajże w gd. Jedna jest w starej wieży mgieł w skrzyni nekromanty (tam będzie Ci naprawdę ciężko się dostać) , a drugą dostajesz od paladyna za wykonanie zadania. Ten paladyn jest w miejscu niedaleko miejsca gdzie szło się polować na zębacze z gornem w g1  (musisz przejsc przez most przy cmentarzysku orków , potem przez las i oni są w kotlinie przy wodospadzie).
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Czy ktoś jest w stanie udzielić jakichś porad dla najemnika na patchu 1.3.2? Konkretnie chodzi mi w jaki sposób zdobyć JAKĄKOLWIEK broń na nieumarłych. Przyznam się, że gram pierwszy raz, poziom normalny, mogę nie znać jakichś trików czy sposobów ale - w krypcie koło farmy Onara podobno znajduje się Nomad, ale jest chyba nie do zdobycia. Po pierwsze 3 strażnicy krypty, po 2 na tym patchu znajduje się w którejś ze skrzyń, nie obok, co powoduje przyzwanie grupy nieumarłych, więc lipa. Słyszałem, że w Wieży Mgieł jest również jedna broń na trupy, ale oczywiście - broni jej cała armia nieumarłych. I chociaż manewrowanie wokół zombie jest łatwizną, to każdy szkielet ma mnie na jedno zamachnięcie, a w wielu wąskich korytarzach nie da się uniknąć takiego ciosu. Czy jest gdzieś realnie dostępna broń na trupy? Czy powinienem olać jakiekolwiek miejsce z trupami i iść normalnie fabułą?

U paladyna Alberta w GD za palisadą, ale trzeba jakiś quest porobić dla niego, wtedy masz 1h nordmar.
 

BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki problem, za każdym razem po zabiciu orka gdy mam na sobie umu-mulu ten przedmiot magicznie znika z mojego ekwipunku. Czy to jest bug czy zamierzony efekt? A jeśli zamierzony to czemu on właściwie służy? Jeśli bug to ktoś tak miał i czy da się zaradzić?
 

deser3

deser3

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie odnośnie dołączenia do gildii złodziei. Otóż dostałem już klucz od Atylli i zrobiłem questa dla Cassi (ten z pierścieniem), ale ona mi mówi, że nie może mnie przyjąć bo u kogoś już jestem (mam po angielsku, używa słowa dieties. Bóstwa?). Gram nekromantą i jestem czeladnikiem u Constantina.

Da się to jakoś odkręcić?
 

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki problem, za każdym razem po zabiciu orka gdy mam na sobie umu-mulu ten przedmiot magicznie znika z mojego ekwipunku. Czy to jest bug czy zamierzony efekt? A jeśli zamierzony to czemu on właściwie służy? Jeśli bug to ktoś tak miał i czy da się zaradzić?
Jest to zamierzony efekt.
 

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@deser3 Powiem Ci, że lepiej jest wykonywać wszelkie tego typu questy zanim przystąpisz do jakiejkolwiek gildii. Być może dlatego, że jesteś nekromantą, Constantino odpada, to tak jak ja kiedyś poszedłem na pierwsze spotkanie z Asmalem, a byłem nowicjuszem ognia i ... no cóż.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy mogę wykonać zadania dla gildi zabójców będąc strażnikiem miejskim ?
 

Fiedorr

Fiedorr

Użytkownicy
posty33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, ale rozmowe należy zacząć BEZ gildii z Asmalem po queście od Gerbrandta
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Hmm gdzie w 7 rozdziale przybywa BAAL ORUN ?? mam z nim porozmawiać po bitwie wsprawie run dla zadania Magia Runiczna jednak nigdzie go nie mogę znaleźć w ogóle żadnych Baalów nie mogę znaleźć. Uzyłem już runy na sobie i popytałem innych magów jednak widocznie bez rozmowy z nim nie da się questu skończyć (swoją drogą co za głupota że koniecznie trzeba z każdym pogadać ...). Ktoś ma jakieś sugestie ?
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry