Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490283 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490283

Odpowiedzi 14149

Fiedorr

Fiedorr

Użytkownicy
posty33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@paulpolska
U mnie guru z bractwa byli gdzieś w okolicach tego wiatraka i pierwszego budynku
(na lewo od Sentenzy)
 

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy gdy wykonałem zadanie związane z smokiem Ashtarem, zdobyłem runę Mora Ulartu, jestem w stanie stanąć 1 vs 1 na z Senyakiem i zniewolić jego duszę, a następnie do szponu? Rozdział 2, patch 1.3.1



PS. NIE MAM KRZYŻA ŻYWIOŁÓW
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Czy gdy wykonałem zadanie związane z smokiem Ashtarem, zdobyłem runę Mora Ulartu, jestem w stanie stanąć 1 vs 1 na z Senyakiem i zniewolić jego duszę, a następnie do szponu? Rozdział 2, patch 1.3.1



PS. NIE MAM KRZYŻA ŻYWIOŁÓW

Jeżeli masz runę to wzywasz duszę Senyaka rogiem następnie podczas rozmowy z nim musisz wybrać opcję użycia runy. Będzie animacja jak używasz jej na demonie następnie musisz go pokonać i zebrać z jego ciała Kamień duszy.

Aby przenieść jego duszę do Szponu Beliara najpierw trzeba o tym porozmawiać z Xardasem (Takie niedociągnięcie twórców moda bo według nich bezi jest za głupi żeby sam się zorientował, że ma iść do kapliczki Beliara i prosić Boga Ciemności o złączenie miecza z duszą xD)

Tak więc jakbyś czasem się stresował, że w kapliczce Beliara nie ma opcji o połączeniu duszy z mieczem to już wiesz co najpierw musisz zrobić
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety smok stwierdził, że muszę mieć plan awaryjny, więc od rana latam za sferami.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Niestety smok stwierdził, że muszę mieć plan awaryjny, więc od rana latam za sferami.

Czyli wszystko robisz dobrze. Nawet jeżeli chcesz użyć Mora Ulartu to i tak musisz te sfery zdobyć różnica polega tylko na tym, że nie zrobisz Krzyża Żywiołów tylko użyjesz runy na Senyaku.
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki, ale mam kolejne pytanie:

Kto mnie może nauczyć ulepszyć pancerz rycerza (ten, który dostaję się od Hagena zaraz po zostaniu paladynem)?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Dzięki, ale mam kolejne pytanie:

Kto mnie może nauczyć ulepszyć pancerz rycerza (ten, który dostaję się od Hagena zaraz po zostaniu paladynem)?

Najpierw musisz się nauczyć ulepszać wszystkie pancerze straży od tego kowala z koszar a potem dopiero Harad może Cię uczyć kucia pancerza paladyna. Niestety wszystkie poprzednie trzeba mieć wykute ale jest to do zrobienia ja na Normalnym poziomie dawałem radę także jako Paladyn. Musisz pamiętać, że pancerze paladynów wymagają już magicznej rudy do ulepszania
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ulepszyłem wszystkie pancerze straży oraz pancerz rycerza x5, zjadło mi to 30 bryłek rudy.. no ale opłacało się :D


ufff, dobrze, że nie oddałem Parcivalowi
 

BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@vbn przecież z rudą i tak nie ma co robić a z zadania torba pelna rudy zgarniasz 500 sztuk
 

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No właśnie jeszcze tego nie zrobiłem, dopiero co wróciłem z GD, a teraz wybieram się do Fortu Azgan, z polecenia Hagena. Alepha przyzwałem u Xardasa, a wydaję mi się, że pamiętam gdzie ta ruda była ;d
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Generalnie żadnych trofeów itp. nie opłaca się sprzedawać NPCom poza myśliwymi wiadomo. Zazwyczaj każde inne zdobywane w rózny sposób itemy mają lepsze zastosowania niż handel za golda. Podobnie jest właśnie z tą rudą.

@BezzebnyJoe przecież z rudą i tak nie ma co robić a z zadania torba pelna rudy zgarniasz 500 sztuk

Nie do końca prawda. W ostatnim rozdziale musimy wykuć najemnikom bronie z magicznej rudy a właściwie całe pokłady na co potrzeba 300 magicznej rudy i o ile wcześniej faktycznie można nie dbać o rudę tak później może się to negatywnie odezwać.
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szponu nie zrobiłem, Beliar nie chciał ode mnie przyjąć propozycji połączenie szponu z duszą. Opchnąłem mu samą duszę.

Inna sprawa: Marmurowe posążki Nordmaru, czy coś (Gomez), on mi każe iść do Starej Kopalni i tam kogoś uwolnić, tutaj jest problem bo ja już ich wyciąłem będąc tam po strefę ognia, coś się może zbugować?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Szponu nie zrobiłem, Beliar nie chciał ode mnie przyjąć propozycji połączenie szponu z duszą. Opchnąłem mu samą duszę.

Inna sprawa: Marmurowe posążki Nordmaru, czy coś (Gomez), on mi każe iść do Starej Kopalni i tam kogoś uwolnić, tutaj jest problem bo ja już ich wyciąłem będąc tam po strefę ognia, coś się może zbugować?

Ale kogo wyciąłeś ? Duchy kopaczy pojawią się w kopalni dopiero jak przyjmiesz te zadanie wcześniej ich tam nie mogło być. Dodatkowo pojawią się też pełzacze ale tak jak mówię dopiero gdy to zadanie weźmiesz od Gomeza.
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra, załatwione. Dzięki, Gomez dał mi posążki
 

BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@paulpolska ale ta ruda potrzebna każdemu czy to od klasy zależy? a w takim razie zioła opłaca się sprzedawać constantino czy to 500 szt ziela leczniczego itd. też mi się do czegoś przyda?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@paulpolska ale ta ruda potrzebna każdemu czy to od klasy zależy? a w takim razie zioła opłaca się sprzedawać constantino czy to 500 szt ziela leczniczego itd. też mi się do czegoś przyda?

Co do roślin to akurat nie wiem głowy uciąć sobie nie dam raczej się nie przydadzą. Ruda będzie potrzebna dla każdej profesji w tym zadaniu bo jest to quest fabularny ;]
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1) Ktoś może wie o co chodzi przy kapliczce Innosa ''poświęcenie zbroi z rudy''? Nic takiego nie mogę zrobić, 50 karmy to mało? Beliara mam na minusie xD.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
1) Ktoś może wie o co chodzi przy kapliczce Innosa ''poświęcenie zbroi z rudy''? Nic takiego nie mogę zrobić, 50 karmy to mało? Beliara mam na minusie xD.

To jest zbugowane na niektórych ulepszeniach nie działa bo nie znajduję odpowiedniego ID zbroi ponadto trzeba mieć w pip karmy i 50 to raczej na pewno za mało. Dodatkowo jeszcze bodaj kasy trzeba sporo. Lepiej ulepszyć ten pancerz ile się da i to starczy w zupełności. Po co Ci ten poświęcony ? na tym etapie Bezi to już koks nad koksy i nawet pancerz paladyna x2 jest prawie nie przebijalny dla większości orków
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak pokonać w zadaniu od bodajże 6 opiekunka Sergia po przemianie, grając magiem ognia? Bo niczym prawie nie zadaje mu obrażeń albo są one niewielkie.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Jak pokonać w zadaniu od bodajże 6 opiekunka Sergia po przemianie, grając magiem ognia? Bo niczym prawie nie zadaje mu obrażeń albo są one niewielkie.

Cóż, w takim razie musisz pokonać go tymi niewielkimi obrażeniami.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry