Problemy z zadaniami 286005 861

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 286005

Odpowiedzi 861

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dobry. Jak zdobyć szczurze mięso w przypadku, gdy Artus nie żyje? Od tamtego momentu minęło ponad 7h i nie mam już zapisu przed podjęciem decyzji i Dracksa.

Misja prawdopodobnie się blokouje, gdy Artus nie żyje.


Kiedy dostanę misje, żeby kupić niewolników od Tarsa?
Misje z niewolnikami dostaniesz dopiero potym jak w kopalni pojawiją się pełzacze i tars wyśle cię do pomocy :ok:
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?
jak w o grałem to zapisałem kombinacje powinno zadziałać napisz czy podziałało
1. Na lewej ściance granatowa
2. Na lewej ściance biała
3. Na prawej ściance biała
4. Na lewej ściance czerwona
5. Na prawej ściance czerwona
6. Na prawej ściance fioletowa
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

Problemy z zadaniami
#823 2017-01-15, 13:22(Ostatnia zmiana: 2017-01-15, 13:40)
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?
jak w o grałem to zapisałem kombinacje powinno zadziałać napisz czy podziałało
1. Na lewej ściance granatowa
2. Na lewej ściance biała
3. Na prawej ściance biała
4. Na lewej ściance czerwona
5. Na prawej ściance czerwona
6. Na prawej ściance fioletowa
nie działa ;/ Ale dałem radę otworzyć to kodem podanym wyżej :)

Gdzie mogę się nauczyć czytać kamienne tabliczki?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?
jak w o grałem to zapisałem kombinacje powinno zadziałać napisz czy podziałało
1. Na lewej ściance granatowa
2. Na lewej ściance biała
3. Na prawej ściance biała
4. Na lewej ściance czerwona
5. Na prawej ściance czerwona
6. Na prawej ściance fioletowa
nie działa ;/ Ale dałem radę otworzyć to kodem podanym wyżej :)

Gdzie mogę się nauczyć czytać kamienne tabliczki?
taki niewolnik w kopalni HART czy jakoś tak ten co prosil o znalezieni dziennika i po zostaniu najemnikiem prosi o odniesienie go do tubylców on też zbira wszystkie książki i przekazuje ci wiedze z nich (siła, mana, zręczność, hp)
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

Problemy z zadaniami
#825 2017-01-18, 19:07(Ostatnia zmiana: 2017-01-20, 17:09)
mam problem z zadaniem podróżnik. Zebrałem wszystkie rzeczy potrzebne a nadal nie mam opcji dialogowej aby stworzyć kostur. Ktoś coś podpowie co zrobić?????
 

Baggio

Baggio

Moderator działu
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
Pomoże ktoś bo to hamuje fabułe mi dalej ;/
Z poradnika:
Spoiler
Po skooczeniu z orkami, otrzymamy od Doriana to zadanie - trzeba zejśd do kopalni do Harta! Po
rozmowie z Hartem dowiemy się, że do Podróżnika nie jest tak łatwo trafid i trzeba pokonad golemy
(prawie taki same, co w G1) - jak zabid kamiennego, ognistego i lodowego golema na pewno wiecie!
Ale tam jest jeszcze wichrowy golem i żeby go zabid, trzeba zrobid specjalny kostur! Idziemy na
pogawędkę do Viviena, ten opowie nam, co jest potrzebne do wyrobu kostura: praktycznie nic
szczególnego, problemy powstaną jedynie przy poszukiwaniu orkowego drewna.
Znajduje się ono w obozie piratów między kuźnią i brzegiem!
Zbieramy wszystko do kostura i mówimy z Vivienem, przygotowujemy kostur i mówimy Hartowi, że
mamy wszystko gotowe do spotkania z golemami, podążamy za Hartem (uwaga: nie powiedzcie
przypadkiem przed zrobieniem kostura, że jesteście gotowi, bo Hart i tak z Wami pójdzie, ale bez
kostura golema nie pokonacie. Dodatkowo Hart może po tym umrzed i zablokujecie zadanie)! Jak się
tam dostaniemy, Hart nas zostawi. Idziemy dalej ścieżką i zabijamy golemy: 1. kamienny 2. lodowy 3.
ognisty 4. wichrowy! Zabijamy ostatniego golema i idziemy do domu Podróżnika, rozmawiamy z nim i
otrzymujemy polecenie od niego oraz runę! Idziemy do Czarnego Kamienia Mocy i używany jej!
Czarnych Kamieni jest razem 4:
1. przy wejściu na stary cmentarz,
2. koło zburzonej wieży,
3. przy wejściu w zburzonym forcie (2x - przy każdym wejściu po jednym).
Jak się teleportujemy, to przechodzimy do czytania działu Królestwo śmierci, albo przechodzimy
swoimi siłami. Po powrocie z Królestwa śmierci pojawimy się natychmiast przed Podróżnikiem i
kooczymy zadanie!
Link do poradnika: http://thedarksaga.cba.pl/uploads/Poradnik_do_Dark_Saga_v1.pdf
Mam nadzieję, że pomogłem, ja już nie pamiętam tych zadań. Aha, proszę nie dublować postów.
 

Golo

Golo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?
jak w o grałem to zapisałem kombinacje powinno zadziałać napisz czy podziałało
1. Na lewej ściance granatowa
2. Na lewej ściance biała
3. Na prawej ściance biała
4. Na lewej ściance czerwona
5. Na prawej ściance czerwona
6. Na prawej ściance fioletowa
nie działa ;/ Ale dałem radę otworzyć to kodem podanym wyżej :)

Gdzie mogę się nauczyć czytać kamienne tabliczki?

Napiszesz jak użyć tego kodu? Ja też 2 dni się męczyłem z tymi guzikami i nic, próbowałem jakoś ten kod wpisać ale nie działał. Napiszesz jak go użyć?
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odkop, no. Wiem.

Poratuje ktoś z zadaniem apropo znalezienia uzdrowiciela? xD Tylko to zadanie dzieli mnie od wyjścia z kopalni :/
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jakie warunki trzeba spełnić aby szef piratów dał nam zadanie z pozbyciem się bandytów na wyspie? Pamiętałem, że miałem kiedyś to zadanie (nawet w solucji jest) ale ostatnimi razy co grałem to nigdy mi go nie dawał.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

ugotowany

ugotowany

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wiecie jak mam ukończyć zadanie Kowal w kopalni? W poradniku jest napisane, żeby najpierw rozmawiać z Karlo o broni, a potem z Borysem o niewolnikach. Chyba była taka kolejność. Wisp nie chce mnie wysłać zamiast siebie na 2 poziom, wiem o tym, że mówi bzdury o tej zarazie. Nie mam opcji dialogowej z Draksem w sprawie tego słoika. Czy to zadanie jest kluczowe w przejściu dalej, czy ważniejsze jest zadanie Niewolnik orków i  Szpieg w kopalni?
 

Megasxxl

Megasxxl

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, otoż zostało mi ostanie zadanie wielkie polowanie i mam problem ponieważ wiekszość mobkow obiłem a rozdzke tego gobli sprzedałem do orka do ktorego jak podejde zaczyna mnie bic razem z całym obozem
i Tutaj rodzi sie pytanie czy posiadacie kody na wymienone stwory:
-goblin szaman
-wilk ozywieniec
-kraur
z góry dzieki :))
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ma ktoś może liste kodów do Dark Sagi? Potrzebuje ,,dziwnego klucza" i ,,niezwykłego klucza" co ponoć otwiera jakiś portal w królestwie śmierci. Z ciekawości chce zobaczyć co tam jest :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

matix09

matix09

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem 'artefakty obozu orków'. Mam wszystkie tabliczki (5) naciskam przyciski tak jak jest to opisane w solucji i nic się nie dzieje. Co jest tego powodem??
 

Beliarssseth

Beliarssseth

Użytkownicy
posty59
Propsy14
  • Użytkownicy
Ma ktoś może liste kodów do Dark Sagi? Potrzebuje ,,dziwnego klucza" i ,,niezwykłego klucza" co ponoć otwiera jakiś portal w królestwie śmierci. Z ciekawości chce zobaczyć co tam jest :P

Witam wszystkich.
Wróciłem po kilku latach do Dark Sagi, gdyż kiedyś porzuciłem moda tuż przed zadaniem Podróżnik. Przychodzę tutaj właśnie w sprawie tego miejsca, o które pyta kolega powyżej, gdyż w CAŁYM internecie nie udało mi się znaleźć żadnego video, w którym ktokolwiek przeszedłby tą lokację. Ba, większość streamerów nawet do niej nie weszło, gdyż brakowało im jednego z kluczy wymienionych przez kolegę powyżej. Mi udało się ją ukończyć (jak mniemam) w 1/4 i choć lubię takie mózgotrzepy to więcej nie jestem w stanie wykombinować.
Wrzucam linki do save'a (trzeba je pozbierać do jednego folderu, wrzucałem na jakąś pierwszą lepszą stronę) z postacią znajdującą się w w/w lokacji (sama lokacja nosi nazwę Arcade). Jeśli ktoś krok po kroku ją ukończył to proszę o solucję.
https://megawrzuta.pl/filesgroup/83ad6b2b87885cc6a9b24b236a321edf.html
https://megawrzuta.pl/filesgroup/d7016edafc15d757de0c1ece6f53d912.html
https://megawrzuta.pl/filesgroup/a1994cc30589b750888d8e9691538a0a.html
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Odkop ale moze ktos pomoze.
Jak zakonczyc zadanie poswiecenie u Doriana?Spotykamy sie po poludniu w kregu z mysliwymi ale on sam nic do mnie nie mowi.
Trzeba to zrobic przed czy po rozbiciu obozu piratow?
 

asuravt

asuravt

Użytkownicy
posty18
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Szacunek orków", chodzi o to ze przez przypadek odmówiłem Fintowi zapłacenia jednej bryłki rudy i o tym zapomniałem a teraz muszę dostać się na drugi poziom kopalni i nie mam pojęcia jak w inny sposób albo jak aktywować to zadaniem
 

makler

makler

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli problem aktualny to po prostu rób inne zadania, ja nie musiałem go wykonać a pakar i tak przyszedł :)
 

Gaharzysko

Gaharzysko

Użytkownicy
posty14
  • Użytkownicy

Gaharzysko

Problemy z zadaniami
#838 2019-04-23, 21:20(Ostatnia zmiana: 2019-04-24, 03:19)
Znalazlem klucz ktory wyglada jak posazek innosa. Ponoc jest jeszcze drugi i te dwa razem przenosza do jakiejs ukrytej lokacji. Gdzie jest drugi klucz? Ten pierwszy znalazlem w chatce za jaskinia bandytow gdzie siedzi kucharz.
Aha i niedaleko w jaskini kolo latarni sa szkielety piratow i zamkniete drzwi. Jezdzac kamera zobaczylem urywek pomieszczenia gdzie siedzi szkielet kapitan. Jak sie do niego dostac?

EDIT: Dobra, znalazlem ten drugi klucz, jest w magazynie orków, gdzie idziemy po artefakty.
Do tego pirata szkieleta jeszcze sie nie dostalem, niech ktos da info.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Witam, taki problem w związku z modem mam, nie wiem czy w ogóle da się dalej ruszyć wątek główny:

Mianowicie wyszedłem już z kopalni, jestem najemnikiem orków. Niektóre zadania w ich obozie porobiłem, trochę się podexpiłem, ale nie mogę za cholerę dalej ruszyć głównej fabuły. Zadanie bodajże "Dostawa/ca rudy". Była rozmowa z Tarsem i tam były dwie opcje dialogowe, jedna dotyczyła rudy, która zapewne pchnęłaby wątek, a druga czegoś innego (nie wiem czy nie zadania ze zdegradowanym orkiem, ale to tyczyło się pobocznej), w każdym razie wybrałem opcję drugą, a po niej zakończył się dialog z tymże orkiem. Nie mam możliwości wybrania tej poprzedniej, bo po zagadaniu go jest tylko "Idź się zajmij czym masz się zająć albo wrócisz z powrotem do kopalni" (jakoś tak, sens zachowany).
W związku z tym, że rudy nie można już wydobywać na własną rękę (Zablokowane jest to, bo wyświetla się tekst "Nie musisz się już tym zajmować", co jest zresztą idiotyczną blokadą), a rudę, którą miałem ojebałem orkowi naprzeciwko wejścia do kopalni. Uznałem, że nie będzie mi ona już potrzebna. Nabyć ją więc jest trochę problem, a Ushakowi powiedziałem, że nie będę tego robił. Nie lubię grać z solucją, ale ostatecznie do niej zerknąłem i była tam informacja o tym, że można albo wydobywać samemu (ja nie mogę) albo obić Ushaka (nie wiem czy nie specjalną opcją, która była/powinna być w dialogach), w każdym razie jestem definitywnie za słaby na to, by go pobić. Nawet jakbym pozabijał wszystkie potwory, które zabić jestem w stanie (między innymi wilki, preriowe ścierwojady, kretoszczury, krwiopijce czy topielce) i dokończył zadania, które są w trakcie - nie uzbierałbym dostatecznych wartości niezbędnych do walki z tym osobnikiem. Dodam, że pakowałem praktycznie w siłę i broń jednoręczną (z łuków i kusz nie korzystam, dwuręcznych nie lubię), a broń jaką mam to srebrny miecz (60 obrażeń).

PS. Gram na poziomie łatwym, dla mnie taki jest dostatecznie spoko. Da się coś z tym zrobić czy zbugowało się?


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry