Problemy z zadaniami 285984 861

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 285984

Odpowiedzi 861

GothicowiecPL

GothicowiecPL

Użytkownicy
posty36
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę książkę która uczy wytwarzania runy 3 kręgu bryły lodu? Chyba całą mapę przeleciałem i nigdzie nie znalazłem.. -.-
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy

R.Loos

Problemy z zadaniami
#861 2022-12-03, 21:03(Ostatnia zmiana: 2022-12-06, 08:33)
1. Smocze piedestały, co, skąd musze przeczytać bądź mieć, żeby pchnąć dalej wątek u Gerarda (poza pierwszą książką spod obozu piratów)
2. Magiczny miecz z misji polowanie na trolla, jak się dostać do tej świątyni, żeby ogień mnie nie palił, te kamienne księgi średnio działają.
3. Niezwykły klucz gdzie leży? To nie ten w chatkach koło latarni morskiej :)

Bardzo byłbym wdzięczny za te odpowiedzi, o ile ktoś tu jeszcze zagląda i coś pamięta :D
I proszę nie kopiować solucji bo ona nic mi nie daje w tym przypadku :)


Dobra, znalazłem odpowiedzi na wszystkie pytania. Odpowiedzi na te pytania szukałem godzinami, a jak przyszło co do czego, to znalazłem je wszystkie w przeciągu 30 min (pomimo, że są przecież kompletnie niezależne od siebie) uświadamiając sobie, że mam coś nie tak pod sufitem. Tak żebyście się mogli ze mnie pośmiać, no i komuś się może przydać to wypiszę rozwiązania:

2. Trzeba przeczytać wszystkie kamienne księgi, tyle, że uparcie twierdziłem, że są dwie, po czym nagle mnie olśniło, że jest tam przecież jeszcze trzecia, brawo ja. Nie wiem czy kolejność ma znaczenie, ja szedłem po kolei -prawa, lewa, prawa.

3. Dziwny klucz, którego szukałem był w świątyni orków za zbugowanym portalem, gdzie była misja z artefaktami. W miejscu w którym już byłem wcześniej i z pomocą telekinezy potrafiłem go nie zauważyć. Znowu brawo ja.

1. Ten punkt zostawiłem na koniec ponieważ jest najlepszy. A to dlatego, że byłem na tyle sprytny, żeby wyszukać potrzebny przedmiot za pomocą konsoli, szukając analogicznie do książki, która zaczyna misję, a gdy już ten przedmiot wyszukałem i przywołałem to uświadomiłem sobie, że... cały czas go miałem! Tylko nie przeczytałem...
To kartka, która wypada ze wspomnianej książki podczas jej otwierania.

Tak oto w przynajmniej w dwóch przypadkach (1 i 2) stworzyłem sobie nieistniejący problem :) brawo ja
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry