Problemy z zadaniami 286009 861

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 286009

Odpowiedzi 861

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem zrobiłem wszystkie misje u myśliwych a Dorian nadal nic mi nie mówi co mam zrobić ?
A czy wyzwałeś Vincenta na pojedynek? Czy zrobiłeś zadania
Spoiler
Kamienie Adanosa, Pan Ivar, Wielkie Polowanie, Szkice Broni, Łuk Briana, Krwawa Królowa albo to z Tyldą w obozie orków
?
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Jest jeszcze jedna w skarbcu orków w kopalni, w kącie, tam gdzie leży kopiec rudy.
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Udało mi się znaleźć jeszcze jedną na statku o którym mówił Hans.
 

Gwynbleidd

Gwynbleidd

Użytkownicy
posty188
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy poza kłestem "Kowal w kopalni" też są inne zadania, gdzie trzeba robić w odpowiedniej kolejności, by się zadanie nie zbugowało, czy można grać spokojnie?
 

jary900

jary900

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy

jary900

Problemy z zadaniami
#804 2016-04-21, 19:41(Ostatnia zmiana: 2016-04-21, 22:04)
Mam problem z zadaniem podróżnik zebrałęm już to co wymienione do utworzenia kostura: orkowe drewno, surową stal, skałe krystaliczną, pajęczynę pełzaczy i 4 skrzydła krwiopijców ale nie pojawia się żadna nowa opcja dialogowa u viviena dotycząca tworzenia kostura, może ktoś wie jak to ruszyć do przodu ?

Dobra trzeba było wykuć
 

Dyamiti

Dyamiti

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wie może jak wejść do obozu Ferokijczyków?
 

Dyamiti

Dyamiti

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
A i może wie ktoś jak wejść do obozu Ferokijczyków?
 

Siekiera

Siekiera

Użytkownicy
posty55
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A i może wie ktoś jak wejść do obozu Ferokijczyków?

Musisz dostać dziennik od jednego z kopaczy hmm już nie pamiętam jak się nazywał, bo dawno temu grałem w Dark Sage. Chyba jak zejdziesz na sam dół w kopalni powinien cie zaczepić. Chyba nazywał się Hart o ile jeszcze dobrze pamiętam :P.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja wszedłem dzięki temu, że miałem dziennik Harta. Powiedziałem strażnikom, że mam dziennik dla Oswalda i mnie wpuścili. Nie wiem czy są jakieś inne sposoby na wejście.
 

pawunio

pawunio

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Witam mam problem zbugowała mi sie misja stara tarcza paladyna nie mam wogóle tej misji wykradlem tarcze zanioslem do francisa ten nie chce ze mna rozmawiac zeby orki mnie nie biły wrzucilem ja do skrzyni ale wie ktos jak zaradzic na ta misje poniewaz mam juz 21lvl juz 3 obozy zwiedzone poexpione i nie wiem co zrobic moze ma ktos jakiegos save tak około 20lvl w miare ogarniete misje z góry dziekuje
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Nie widzę odpowiedniego działu więc zadam swoje pytanie tutaj:

Obok obozu paladynów jest takie miejsce jakby wąwóz z ognistym jaszczurem :) dalej jest dziwny kamień :) Kiedy zbliżam się do tego kamienia to wali mnie błyskawica hp spada mi do 1 a na dodatek spada mi o 10 % walka bronią dwuręczną :) takich kamieni jest więcej na mapie :) czy statystyki spadają mi na stałe gdy zbliżę się do takiego kamienia czy wrócą po jakimś czasie ? czy te kamienie są związane z jakąś  misją i jak je ominąć ??

i drugie pytanie jak pokonać tego strażnika ducha tam obok dużego posągu innosa z boku obozu orków tam gdzie  dąb pod którym spotykamy się z Francisem w zadaniu z tarczą paladyna?
 
:D

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Wrócą.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa

Hearthstone

Problemy z zadaniami
#812 2016-05-18, 19:33(Ostatnia zmiana: 2016-05-19, 03:02)
Zauważyłem coś dziwnego, mianowicie znikają mi niektórzy przeciwnicy :) wcześniej na jednej plaży z jaskinią z bandytami było pełno zwykłych i ognistych jaszczurów a gdy później tam wróciłem były tylko dwa jaszczury i topielec ?? to normalne ? zauważyłem że przeciwnicy mi znikają też w innych miejscach jak gobliny obok latarni przy obozie myśliwych??

2 pytanie znalazłem jaskinie ze śpiewającymi szkieletami :) Duch pirata polecił mi znaleść jakiś zmyw że jakieś szkielety go ukradły? gdzie konkretnie można znaleść ten zmyw ???

Edit: Świetnie teraz czarnego trola mi gdzieś wywiało a jeszcze jakiś czas temu był a teraz pusto?? jeśli to bug to wkurzający ??
 
:D

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Czy wie ktoś gdzie się podziewa Ivar pod postacią owcy? Mam dla niego miksturę odwracającą, ale gdzieś mi go wcięło.
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem. Nie mogę o niczym pogadać z Draksem. Jedynie tylko "witaj, jestem alaster" i wtedy odpowiada, że nie ma czasu albo "podaj mi radę", czy coś takiego. Co mam zrobić?
 

Assult

Assult

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Assult

Problemy z zadaniami
#815 2016-12-15, 18:50(Ostatnia zmiana: 2016-12-18, 20:12)
Witajcie. Problem prosty. Zadanie z dostarczeniem mieczy dla Krashcośtam i daje mu te miecze (10) i nie ma wpisu doi dziennika. Nie moge oddac zadania. O ile pamietam są kody do zadan tak wiec ktoś coś. + :D


Nie bylo z tym problemu
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak wykraść tabliczki dowódców? Kradzieżą kiesznkowa?

Post połączony: 2017-01-11, 15:51
Mam problem. Nie mogę o niczym pogadać z Draksem. Jedynie tylko "witaj, jestem alaster" i wtedy odpowiada, że nie ma czasu albo "podaj mi radę", czy coś takiego. Co mam zrobić?

Spoiler
Musisz iść prawdopodobnie do Borysa i kupić informacje "jak porozmawiać z Draksem" czy coś takiego. Zeby dostać niektore misje musisz kupić informacje.
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wykraść tabliczki dowódców? Kradzieżą kiesznkowa?

Post połączony: 2017-01-11, 15:51
Mam problem. Nie mogę o niczym pogadać z Draksem. Jedynie tylko "witaj, jestem alaster" i wtedy odpowiada, że nie ma czasu albo "podaj mi radę", czy coś takiego. Co mam zrobić?

Spoiler
Musisz iść prawdopodobnie do Borysa i kupić informacje "jak porozmawiać z Draksem" czy coś takiego. Zeby dostać niektore misje musisz kupić informacje.
Tak tabliczki kradzieżą im lepsza kradzież tym mniej musisz mieć zręczności
 

Golo

Golo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dobry. Jak zdobyć szczurze mięso w przypadku, gdy Artus nie żyje? Od tamtego momentu minęło ponad 7h i nie mam już zapisu przed podjęciem decyzji i Dracksa.
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

Problemy z zadaniami
#819 2017-01-13, 15:48(Ostatnia zmiana: 2017-01-13, 20:08)
Dzień dobry. Jak zdobyć szczurze mięso w przypadku, gdy Artus nie żyje? Od tamtego momentu minęło ponad 7h i nie mam już zapisu przed podjęciem decyzji i Dracksa.

Misja prawdopodobnie się blokouje, gdy Artus nie żyje.


Kiedy dostanę misje, żeby kupić niewolników od Tarsa?


 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry