Problemy z zadaniami 74697 781

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 74697

Odpowiedzi 781

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty670
Propsy400
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Nie widzę odpowiedniego działu więc zadam swoje pytanie tutaj:

Obok obozu paladynów jest takie miejsce jakby wąwóz z ognistym jaszczurem :) dalej jest dziwny kamień :) Kiedy zbliżam się do tego kamienia to wali mnie błyskawica hp spada mi do 1 a na dodatek spada mi o 10 % walka bronią dwuręczną :) takich kamieni jest więcej na mapie :) czy statystyki spadają mi na stałe gdy zbliżę się do takiego kamienia czy wrócą po jakimś czasie ? czy te kamienie są związane z jakąś  misją i jak je ominąć ??

i drugie pytanie jak pokonać tego strażnika ducha tam obok dużego posągu innosa z boku obozu orków tam gdzie  dąb pod którym spotykamy się z Francisem w zadaniu z tarczą paladyna?

:D

Simen

Simen

Moderator
Dark Sun
posty5264
Propsy2181
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Dark Sun
Wrócą.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

http://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty670
Propsy400
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa

Hearthstone

Problemy z zadaniami
#762 2016-05-18, 19:33(Ostatnia zmiana: 2016-05-19, 03:02)
Zauważyłem coś dziwnego, mianowicie znikają mi niektórzy przeciwnicy :) wcześniej na jednej plaży z jaskinią z bandytami było pełno zwykłych i ognistych jaszczurów a gdy później tam wróciłem były tylko dwa jaszczury i topielec ?? to normalne ? zauważyłem że przeciwnicy mi znikają też w innych miejscach jak gobliny obok latarni przy obozie myśliwych??

2 pytanie znalazłem jaskinie ze śpiewającymi szkieletami :) Duch pirata polecił mi znaleść jakiś zmyw że jakieś szkielety go ukradły? gdzie konkretnie można znaleść ten zmyw ???

Edit: Świetnie teraz czarnego trola mi gdzieś wywiało a jeszcze jakiś czas temu był a teraz pusto?? jeśli to bug to wkurzający ??

:D

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
Fictional Character
posty2158
Propsy1619
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Fictional Character
Czy wie ktoś gdzie się podziewa Ivar pod postacią owcy? Mam dla niego miksturę odwracającą, ale gdzieś mi go wcięło.

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem. Nie mogę o niczym pogadać z Draksem. Jedynie tylko "witaj, jestem alaster" i wtedy odpowiada, że nie ma czasu albo "podaj mi radę", czy coś takiego. Co mam zrobić?

Assult

Assult

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Assult

Problemy z zadaniami
#765 2016-12-15, 18:50(Ostatnia zmiana: 2016-12-18, 20:12)
Witajcie. Problem prosty. Zadanie z dostarczeniem mieczy dla Krashcośtam i daje mu te miecze (10) i nie ma wpisu doi dziennika. Nie moge oddac zadania. O ile pamietam są kody do zadan tak wiec ktoś coś. + :D

Nie bylo z tym problemu

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak wykraść tabliczki dowódców? Kradzieżą kiesznkowa?

Post połączony: 2017-01-11, 15:51
Mam problem. Nie mogę o niczym pogadać z Draksem. Jedynie tylko "witaj, jestem alaster" i wtedy odpowiada, że nie ma czasu albo "podaj mi radę", czy coś takiego. Co mam zrobić?

Spoiler
Musisz iść prawdopodobnie do Borysa i kupić informacje "jak porozmawiać z Draksem" czy coś takiego. Zeby dostać niektore misje musisz kupić informacje.

lee27

lee27

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wykraść tabliczki dowódców? Kradzieżą kiesznkowa?

Post połączony: 2017-01-11, 15:51

Spoiler
Musisz iść prawdopodobnie do Borysa i kupić informacje "jak porozmawiać z Draksem" czy coś takiego. Zeby dostać niektore misje musisz kupić informacje.
Tak tabliczki kradzieżą im lepsza kradzież tym mniej musisz mieć zręczności

Golo

Golo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dobry. Jak zdobyć szczurze mięso w przypadku, gdy Artus nie żyje? Od tamtego momentu minęło ponad 7h i nie mam już zapisu przed podjęciem decyzji i Dracksa.

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

Problemy z zadaniami
#769 2017-01-13, 15:48(Ostatnia zmiana: 2017-01-13, 20:08)
Dzień dobry. Jak zdobyć szczurze mięso w przypadku, gdy Artus nie żyje? Od tamtego momentu minęło ponad 7h i nie mam już zapisu przed podjęciem decyzji i Dracksa.

Misja prawdopodobnie się blokouje, gdy Artus nie żyje.

Kiedy dostanę misje, żeby kupić niewolników od Tarsa?

lee27

lee27

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Misja prawdopodobnie się blokouje, gdy Artus nie żyje.

Kiedy dostanę misje, żeby kupić niewolników od Tarsa?
Misje z niewolnikami dostaniesz dopiero potym jak w kopalni pojawiją się pełzacze i tars wyśle cię do pomocy :ok:

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?

lee27

lee27

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze jeden problem mam z zadaniem artefakty w obozie orków (tak wiem powtarza się ;/ )
a mianowicie po zebraniu wszystkich tabliczek dowódców idę otworzyć wejście do magazynu kodem podanym na forum (bo kombinacja w solucji jest zła), ale ten kod mi nie działa nic się nie otwiera. kod, którym otwierałem - SEKRET_SHAMAN_OPEN . Jak to wpisuje to nic się nie dzieje. Ktoś coś pomoże?
jak w o grałem to zapisałem kombinacje powinno zadziałać napisz czy podziałało
1. Na lewej ściance granatowa
2. Na lewej ściance biała
3. Na prawej ściance biała
4. Na lewej ściance czerwona
5. Na prawej ściance czerwona
6. Na prawej ściance fioletowa

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

Problemy z zadaniami
#773 2017-01-15, 13:22(Ostatnia zmiana: 2017-01-15, 13:40)
nie działa ;/ Ale dałem radę otworzyć to kodem podanym wyżej :)

Gdzie mogę się nauczyć czytać kamienne tabliczki?

lee27

lee27

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

taki niewolnik w kopalni HART czy jakoś tak ten co prosil o znalezieni dziennika i po zostaniu najemnikiem prosi o odniesienie go do tubylców on też zbira wszystkie książki i przekazuje ci wiedze z nich (siła, mana, zręczność, hp)

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

Problemy z zadaniami
#775 2017-01-18, 19:07(Ostatnia zmiana: 2017-01-20, 17:09)
mam problem z zadaniem podróżnik. Zebrałem wszystkie rzeczy potrzebne a nadal nie mam opcji dialogowej aby stworzyć kostur. Ktoś coś podpowie co zrobić?????

Baggio

Baggio

Moderator działu
posty965
Propsy423
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
Pomoże ktoś bo to hamuje fabułe mi dalej ;/
Z poradnika:
Spoiler
Po skooczeniu z orkami, otrzymamy od Doriana to zadanie - trzeba zejśd do kopalni do Harta! Po
rozmowie z Hartem dowiemy się, że do Podróżnika nie jest tak łatwo trafid i trzeba pokonad golemy
(prawie taki same, co w G1) - jak zabid kamiennego, ognistego i lodowego golema na pewno wiecie!
Ale tam jest jeszcze wichrowy golem i żeby go zabid, trzeba zrobid specjalny kostur! Idziemy na
pogawędkę do Viviena, ten opowie nam, co jest potrzebne do wyrobu kostura: praktycznie nic
szczególnego, problemy powstaną jedynie przy poszukiwaniu orkowego drewna.
Znajduje się ono w obozie piratów między kuźnią i brzegiem!
Zbieramy wszystko do kostura i mówimy z Vivienem, przygotowujemy kostur i mówimy Hartowi, że
mamy wszystko gotowe do spotkania z golemami, podążamy za Hartem (uwaga: nie powiedzcie
przypadkiem przed zrobieniem kostura, że jesteście gotowi, bo Hart i tak z Wami pójdzie, ale bez
kostura golema nie pokonacie. Dodatkowo Hart może po tym umrzed i zablokujecie zadanie)! Jak się
tam dostaniemy, Hart nas zostawi. Idziemy dalej ścieżką i zabijamy golemy: 1. kamienny 2. lodowy 3.
ognisty 4. wichrowy! Zabijamy ostatniego golema i idziemy do domu Podróżnika, rozmawiamy z nim i
otrzymujemy polecenie od niego oraz runę! Idziemy do Czarnego Kamienia Mocy i używany jej!
Czarnych Kamieni jest razem 4:
1. przy wejściu na stary cmentarz,
2. koło zburzonej wieży,
3. przy wejściu w zburzonym forcie (2x - przy każdym wejściu po jednym).
Jak się teleportujemy, to przechodzimy do czytania działu Królestwo śmierci, albo przechodzimy
swoimi siłami. Po powrocie z Królestwa śmierci pojawimy się natychmiast przed Podróżnikiem i
kooczymy zadanie!
Link do poradnika: http://thedarksaga.cba.pl/uploads/Poradnik_do_Dark_Saga_v1.pdf
Mam nadzieję, że pomogłem, ja już nie pamiętam tych zadań. Aha, proszę nie dublować postów.

Golo

Golo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Napiszesz jak użyć tego kodu? Ja też 2 dni się męczyłem z tymi guzikami i nic, próbowałem jakoś ten kod wpisać ale nie działał. Napiszesz jak go użyć?

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty55
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odkop, no. Wiem.

Poratuje ktoś z zadaniem apropo znalezienia uzdrowiciela? xD Tylko to zadanie dzieli mnie od wyjścia z kopalni :/

Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Walący w worek!
posty5722
Propsy2285
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Walący w worek!
Jakie warunki trzeba spełnić aby szef piratów dał nam zadanie z pozbyciem się bandytów na wyspie? Pamiętałem, że miałem kiedyś to zadanie (nawet w solucji jest) ale ostatnimi razy co grałem to nigdy mi go nie dawał.

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry