Problemy z zadaniami 286007 861

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 286007

Odpowiedzi 861

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Miałby ktoś save tylko po wyjściu z kopalni, z "początkiem" na wojownika?
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Cytuj
Miałby ktoś save tylko po wyjściu z kopalni, z "początkiem" na wojownika?

Czekaj, ja jeszcze chyba dziś przejdę grę to wstawię save przed samym czarnym mieczem (z "początkiem" na wojownika).  :naughty:
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy

Mr.Chuck

Problemy z zadaniami
#42 2013-04-18, 18:19(Ostatnia zmiana: 2013-04-18, 18:21)
Miałby ktoś save tylko po wyjściu z kopalni, z "początkiem" na wojownika?
poszukaj w poprzednim temacie jest tam dużo save#msg1080029ów ale... niestety niektóre linki nie działają :/ (szkoda :hitler:  )
Edit:nie nawidze bugów wychodząc z koplani nie miałem filmiku wczytywałem z 4 razy i nic :/ nie wiem czy będzie miało to jakiś wpływ na rozgrywkę...
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy mam szansę pokonać vaka na arenie orków gdy mam 50 siły, 30% broni jednoręcznej i miecz ze srebra....
W sumie masz szanse. Generalnie trzeba z nim taktycznie się bić - no i szkować się na długą i monotonną walkę.


Edit:nie nawidze bugów wychodząc z koplani nie miałem filmiku wczytywałem z 4 razy i nic :/ nie wiem czy będzie miało to jakiś wpływ na rozgrywkę...
Abstrahując od faktu, że nie mam pojęcia co znaczy "nawidzieć", to (nie)odtwarzanie filmików w żaden sposób nie wpływa na fabułę, względem technikaliów gry.
Jeśli jednak chcesz obejrzeć ten filmik, to możesz sam go odtwórz używając odpowiedniego playera (filmik znajduje się w foderze /video/ w katalogu gry, jego nazwa to coś w stylu "AfterOrcMine.bik"), albo poszukaj na YT gdzieś. Dodam tylko, że na stronie TDS PL go nie znajdziesz.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
wyszedłem z kopalni nie miałem filmu oraz różnych dialogów w tym z tarsem i nie pojaiła mi się nieznajoma...
 :hitler:
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
wyszedłem z kopalni nie miałem filmu oraz różnych dialogów w tym z tarsem i nie pojaiła mi się nieznajoma...
 :hitler:

Może zmień wersję moda?
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
niestety nie moge bo mam taki sam problem co ty że jak zainstaluje nowszą wersję to wywala mnie co 5 min z gry
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Coś Ci się pomyliło. Ja nie instaluje nowszych wersji, bo dobrze mi się gra na tej co mam. Nie wiem czy miałbym crashe na nowszych, bo tego nie sprawdzałem.
Dobrze mi się gra na tej co mam. (A raczej dobrze mi się grało)

Co mogę zrobić z drugim przejściem w świątyni czaszki, które prowadzi do lodowego golema?

Nie chce mi się otworzyć po tym jak Miraż już zniknie.
Próbowałem kilka razy wczytać save z momentu zaraz przed zabiciem kolegi Moroha (w tajemniczej jaskini), ale póki co dalej mam bug z tym przejściem.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Spróbuj poczytać w solucji - tam jest chyba opisana cała droga przez Świąynię Czaszki.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Czytałem. Nawet specjalnie do tego momentu obejrzałem video-solucję. Wszystko było jak w zajebistym zegarku dopóki Alaster z filmiku miał otwarte drugie przejście, a mój nie.

Widziałem, gdzieś ten problem w drugim temacie i w zasadzie kolega rozwiązał go poprzez przechodzenie od wcześniejszego zapisu. Ja też próbowałem kilka razy, ale mi się nie odbugowało przejście.
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
chciałbym się spytać jak szybko się wzbogacić w tym modzie ???
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Ja miałem przez chwilę około 17 tys sztuk złota pod koniec gry, ale kupiłem 10 napoików max hp + 20 i ostało mi ok. 5000.

Więc wzbogacić się tak jak to robiłeś w g2nk jako tako się nie da. Co uzbierasz to zaraz wydasz na ulepszenie siebie.
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
no właśnie ! Chciałbym tylko uzbierać 2500 złota na tą zbroję od Taroka (w artefaktach jest)
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Możesz iść zrobić zadania w innych obozach. U piratów można trochę kasy zarobić.
 

Beliarssseth

Beliarssseth

Użytkownicy
posty59
Propsy14
  • Użytkownicy
Z tym, że ta zbroja od Taroka to jest gówno i bardzo szybko znajdziesz lepszą... Kase wydawaj tylko na ulepszenia i ew. ten pas+amulet od Taroka.
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
Możesz iść zrobić zadania w innych obozach. U piratów można trochę kasy zarobić.
właśnie do piratów nawet dojść nie moge gdy ide z midgarem (czy jak mu tam) po nowych niewolników on nawet na mnie nie czeka i nie walczy z goblinami tylko swobodnie koło nich przechodzi a gdy ja chce te gobliny ubić wszystkie się na mnie rzucają...  i nie mam w ogóle żadnych szans...
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Beliarseth, ta zbroja co daje.... zapomnialem imienia, ten ork co mu trzeba zalatwić zgode czterech czy pieciu szefów na powrót na stanowisko doradcy dowódcy orków. On jak sie wykona zadanie dla niego daje ulepszona czy tam ciezka zbroje najemnika orków. Bardzo fajna i dobra zbrojka.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt

diegomez
Labirynt

Problemy z zadaniami
#57 2013-04-19, 16:50(Ostatnia zmiana: 2013-04-19, 16:52)
Możesz iść zrobić zadania w innych obozach. U piratów można trochę kasy zarobić.
właśnie do piratów nawet dojść nie moge gdy ide z midgarem (czy jak mu tam) po nowych niewolników on nawet na mnie nie czeka i nie walczy z goblinami tylko swobodnie koło nich przechodzi a gdy ja chce te gobliny ubić wszystkie się na mnie rzucają...  i nie mam w ogóle żadnych szans...

A po co ty chcesz iść tam z Midarem ? Ja miałem większość zadań pokończonych w całej grze jak z nim tam poszedłem. Najłatwiejsza droga do piratów to jak wyjdziesz z obozu i popłyniesz z prądem rzeki to pod mostem od opuszczonego fortu będziesz miał wodospad i jak go przeżyjesz to będziesz u piratów. Tam się znowu trochę poulepszasz i pójdziesz do ferokijczyków i na koniec do palków. (Tak z grubsza wyglądała moja wędrówka po mapie.)



Edit: Twg to ma ktoś ochotę zobaczyć u siebie czy druga brama w świątyni czaszki w moim save się u niego otwiera ?
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
Edit: Twg to ma ktoś ochotę zobaczyć u siebie czy druga brama w świątyni czaszki w moim save się u niego otwiera ?
mógłbym spojżeć (mój kolega też miał taki problem przy wcześniejszych pathach)
 

Beliarssseth

Beliarssseth

Użytkownicy
posty59
Propsy14
  • Użytkownicy
"Twój kolega" przeszedł już tą grę.? Ciekawe. Myślałem, że prędzej odpuścicie sobie granie...

Die Gomez(:D ) nie widzę Twojego save'a. Mogę go odpalić u siebie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry