Problemy z zadaniami 286001 861

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 286001

Odpowiedzi 861

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
powie mi ktoś jak rozwiązać misję pakara z buntem niewolników...
Mój kolega się pyta kiedy najlepiej wykraść tarczę francisa Tarakowi ?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Problemy z zadaniami
#21 2013-04-16, 18:41(Ostatnia zmiana: 2013-04-16, 18:46)
telekineza jest dopiero w późniejszych wersjach patcha niż 1.0.0.4, w kopalni można bodajże znaleźć 2 egzemplarze tego zwoju, diegomez, a orkowe drewno? albo pokaż sejw;

@up targowisko w obozie orków? kiedy orka nie ma przy straganie czyli wieczorem chyba po 19stej, można zwinąć tarczę, ale później nie przechodź obok(w pobliżu tego straganu w dzień) mając ją w ekwipunku, albo wyrzuć gdzieś indziej, bo zostaniesz zdemaskowany

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Cytuj
powie mi ktoś jak rozwiązać misję pakara z buntem niewolników...
Mój kolega się pyta kiedy najlepiej wykraść tarczę francisa Tarakowi ?

Z buntem to najpierw musisz zdobyć zaufanie Draksa, i Borys musi zniknąć.
Z tarczą to w nocy jak stróżujący ork nie patrzy (można z nim wejść w dialog i zakończyć go i on powinien odświeryć swoją rutynę poprzez bardzo krótki spacer)


Save: (Mam orkowe drewno)

http://speedy.sh/FFBde/diegomez-DS-savegame1.rar
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
a masz może save w obozie piratów :3 ?
 

Beliarssseth

Beliarssseth

Użytkownicy
posty59
Propsy14
  • Użytkownicy
Człowieku przestań spamować pytaniami o save'y bo chyba nie wiesz o co w tej grze chodzi... Rly, jeśli nie grasz w tą grę żeby poczuć klimat i zwiedzić każdy zakątek świata- to nie graj...
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Poczekaj Chuck... przejdę grę i dam Ci save przed samym czarnym mieczem.
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy

Mr.Chuck

Problemy z zadaniami
#26 2013-04-16, 21:46(Ostatnia zmiana: 2013-04-16, 22:08)
nie thx chciałbym tylko save w obozie orków z wykonanymi dowolnymi misjami...

Człowieku przestań spamować pytaniami o save#msg1079850y bo chyba nie wiesz o co w tej grze chodzi... Rly, jeśli nie grasz w tą grę żeby poczuć klimat i zwiedzić każdy zakątek świata- to nie graj...
ehh... jak byś chciał wiedzieć wszystko mi się buguje... Pierwszym bugiem było to że nie mogłem oddawać dzienej normy rudy... Więc zacząłem od początku. Później wykonałem wszystkie misje w kopalni (u niewolników) ale pakar mi sie w ogóle nie pokazał a czekałem z 4,5 dni (wirtualne) więc zacząłem od początku. Zacząłem ostatni raz od początku... Znowu miałem misje z cieniostworem zabiłem go poszedłem do tarsa i nie miałem żadnego dialogu... Nie wiem co się dzieje.. Jedyne co mnie uratowało to save z przed 5 dni gdzie mam dopiero z 9 misji wykonanych w kopalni...              

Edit:narazie idzie wszystko dobrze ale chciałbym kontynułować dalszą rozgrywkę w obozie...
może mi ktoś powiedzieć kto móglby mnie nauczyć broni dwuręcznej w obozie orków jak wyjdę ?
 

krzysiek666

krzysiek666

Użytkownicy
posty123
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W wersji 1.0.1.5 ju jest telekineza  :D   Przydatny czar, chociaż nie do używania, bo zanim coś przyciągniesz, to dostejesz tym piorunem i przerywa czar. Ale do namierzania przedmiotów, które pomineliśmy jest wręcz idealna( za drugim razem przechodząc kopalnię znalazłem dzięki niej z 3 razy więcej bryłek leżących na ziemi albo za beczkami). Poza tym jest też bug dla tych co mają problem z kradziezą: wyciągasz czar telekinezy, przytrzymujesz wciśniety lpm, chowasz czar i klikasz ctrl i podnosisz przedmiot jakby leżał kolo ciebie nawet z drugiego końca kopalni. A npc nie plują się o kradzież. Można też w ten sposób ściągać przedmioty z jakiś półek skalnych albo innych wzniesień bez potrzeby wchodzenia na nie.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Edit:narazie idzie wszystko dobrze ale chciałbym kontynułować dalszą rozgrywkę w obozie...
może mi ktoś powiedzieć kto móglby mnie nauczyć broni dwuręcznej w obozie orków jak wyjdę ?
Vak, albo ten drugi mistrz topora uczy. (Po tym jak ich pokonasz na arenie)
 

Beliarssseth

Beliarssseth

Użytkownicy
posty59
Propsy14
  • Użytkownicy
Mr.Chuck- widzę jedyne wyjście dla Ciebie- zacznij wykorzystywać 15 slotów na zapisy gier!!!
Matko i córko, widzisz i nie grzmisz. Zapisuj co godzinę na innym zapisie to nie będziesz musiał zaczynać od nowa...
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Mam problem z kosturem wichrowym. Mam wszystkie potrzebne materiały (sprawdzałem to kilka razy), ale nie mam dostępnego dialogu z Vivienem.

Save: (Mam orkowe drewno)

http://speedy.sh/FFBde/diegomez-DS-savegame1.rar

Umie ktoś?
 

krzysiek666

krzysiek666

Użytkownicy
posty123
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
powie mi ktoś jak rozwiązać misję pakara z buntem niewolników...
Mój kolega się pyta kiedy najlepiej wykraść tarczę francisa Tarakowi ?
Z tym buntem masz 2 drogi wyboru: albo powieszm Pakarowi prawdę o tym że to Draks przygotowuje bunt i Prad kuje im broń, dowodem będzie list Draksa do paladynów. Albo mozesz pierw pogadać z Draksem, on ci powie że Borys zniknął z kopalni i możesz na niego zwalić winę. W pierwszym przypadku masz 3k expa i Prad i Draks prawdopodobnie giną, przynajmniej Pakar mówi że oni zapłacą za to życiem, jak jest nie wiem bo tylko wczytałem grę, żeby zobaczyć nagrodę, sam do dlaszej gry wybrałem opcję 2. No i chyba tracimy wiadomość dla paladynów. W przypadku drugim dostajemy tylko 1k expa, ale mamy też wiadomośc Draksa. A z tymi bugującymi się zadaniami jesteś pewiem że to bugi, a nie ty coś źle robisz? Może zapomniałeś w jakis dzień oddać rudę i potem już nie mogłeś? W tej solucji na thedarksaga.cba.pl też są błedy. W zadaniu "Zaufanie Tiksa" piszę że trzeba o Tiksie pogadać z Karlo, a ja dopiero po rozmowie z Artusem o innych najemnikach miałem to zadanie. Tobie w wersji 1.0.0.4 buguje sie gra a mi w 1.0.1.5 co chwilę wywalało. Cóż, może wersja 1.1 będzie działała na tip top.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Tak, wersja 1.0.1.5 jest zbugowana, jeśli chodzi o wywalanie z gry. W wersji 1.0.1.7 bodajże wyeliminowano problem (przypominam, że jest do niej spolszczenie).
A jeśli ktoś jest naprawdę cierpliwy, to faktycznie może poczekać te parę lat na patcha 1.1 :)  
Przynajmniej od razu z dubbingiem sobie pogra...
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt

diegomez
Labirynt

Problemy z zadaniami
#33 2013-04-17, 23:03(Ostatnia zmiana: 2013-04-18, 13:05)
A są cheaty na ten kostur na golema wichrowego ?
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Tak, są też cheaty na nieśmiertelność, na 50k złota, przywołanie czarnego miecza i cheat na oswojenie magicznego jednorożca. Więcej przydatnych kodów znajdziesz pod tym linkiem.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt

diegomez
Labirynt

Problemy z zadaniami
#35 2013-04-18, 11:46(Ostatnia zmiana: 2013-04-18, 13:05)
Ale chodzi mi o to, że mam wszystkie materiały na ten kostur, a nie mam odpowiedniej opcji dialogowej u Viviena. Nie, że nie umiem grać bez kodów.

Edit: Dobra sorry, że zapytałem o cheat na wichrowy kostur.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

tyson90
DreamVader

Problemy z zadaniami
#36 2013-04-18, 12:53(Ostatnia zmiana: 2013-04-18, 12:58)
Mniejsza o powody. Tak czy siak nie ma kodów na przywołanie żadnych przedmiotów ani postaci. To już było mówione setki razy i powinniście to zapamiętać.
Jeśli faktycznie to jest bug - to masz jak to się mówi problem. Swoją drogą wydaje mi się, że ktoś już miał taki problem jak Ty - przeszukaj temat ogólnej dyskusji.

EDIT:
Od teraz w FAQ'u na stronie projektu istnieje punkt, który odpowiada na pytanie czy da się przywołać jakiś przedmiot w TDS.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mini-Zadanie z przyciskami. Gdzie jest 4 przycisk? Patrzyłem w solucji, nie ma tam przycisku,.
 

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy mam szansę pokonać vaka na arenie orków gdy mam 50 siły, 30% broni jednoręcznej i miecz ze srebra....
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Cytuj
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy mam szansę pokonać vaka na arenie orków gdy mam 50 siły, 30% broni jednoręcznej i miecz ze srebra....

Jeśli pokonałeś tego pierwszego to raczej z Vakiem nie będziesz miał problemów. Aczkolwiek ja byłem mistrzem w 1h, a siły też dużo miałem (wojownika robiłem).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry