OTO ZIEMIA 199187 989

O temacie

Autor Smolo

Zaczęty 19.03.2013 roku

Wyświetleń 199187

Odpowiedzi 989

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jesteśmy zaściankiem Europy, kondominium niemiecko - rosyjskim, które jest traktowane jako ciekawostkę, fanaberię. Nikt z nami, tylko wszyscy przeciwko nam. Skala partyjności w Polsce jest zbyt wielka, i liczy się tylko interes partii, ego działaczy. Pamiętajcie: upokorzenie w stadzie oznacza śmierć, więc nie można się przyznać, że inni mają rację.

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
tego nam brakuje. kogoś kto by wyciągnął nas z głębokiej dupy finansowo a potem niech sobie europa z nas się śmieje. byłoby mi to wtedy obojętne gdyby ludzie nie byli tak ruchani jak są od tylu lat
http://reporters.pl/4274/w-europie-blyskawicznie-rosnie-nowy-lider-az-trudno-ze-to-ten-sam-kraj/
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Rybka ale ja nie stwierdziłem, że to co zrobili to była wirtuozeria dyplomacji. Ośmieszyli siebie i nas, owszem. Twierdzę natomiast, że nikt z PiSu nie chce powrotu Tuska bo to tylko będzie gorzej niż lepiej.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
i dlatego musieli odwalić tę szopkę? tusk też raczej nie chce tutaj wracać


tak to ma wyglądać przez następne lata?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Rybka ale ja nie stwierdziłem, że to co zrobili to była wirtuozeria dyplomacji. Ośmieszyli siebie i nas, owszem. Twierdzę natomiast, że nikt z PiSu nie chce powrotu Tuska bo to tylko będzie gorzej niż lepiej.

Gorzej jak najbardziej, dla obecnej władzy.


A to jak bardzo Kaczyński jest szczęśliwy widać po tym jak się dzisiaj pluł w Sejmie:
https://www.youtube.com/watch?v=NjmUThRx4VQ
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jego spokojne wystąpienie i gaszenie po kolei opozycjonistów jak petów nazywasz pluciem się? xD No to może rzeczywiście skoro tak to w Twoim mniemaniu panuje u nas PRL, dyktatura a media są tylko polskojęzyczne xD I'm out, goodnight.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Polska nie może być szanowana i poważana jeśli ministerstwo do sp.zagranicznych sra na problemy polskich mniejszości na Litwie czy Ukrainie a gloryfikowanie UPA zostało zauważone dopiero po wygranej Trumpa
Czyżby przyszły nowe rozkazy z Waszyngtonu?
Czy może kolejna partia śmieci nadstawia świeżo nasmarowany zadek?
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Jego spokojne wystąpienie i gaszenie po kolei opozycjonistów jak petów nazywasz pluciem się? xD No to może rzeczywiście skoro tak to w Twoim mniemaniu panuje u nas PRL, dyktatura a media są tylko polskojęzyczne xD I'm out, goodnight.

Jakie gaszenie? Jeśli puste słowa, mowa trawa i typowa dla Kaczyńskiego retoryka "wiem ale nie powiem" to gaszenie to żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
To co PiS robi, szkodzi Polsce. Sami narzekali, że bronek ośmieszał nas na arenie międzynarodowej, a robią to samo, tyle że kilkadziesiąt razy większą mocą.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
To co PiS robi, szkodzi Polsce. Sami narzekali, że bronek ośmieszał nas na arenie międzynarodowej, a robią to samo, tyle że kilkadziesiąt razy większą mocą.
To akurat nawet idioci wydają się zauważać ale o skandalicznej polityce zagranicznej wielu nie wie nic
Nie wiem czy mocniej bo ciężko przebić bronka i to wejście na krzesło
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

OTO ZIEMIA
To akurat nawet idioci wydają się zauważać ale o skandalicznej polityce zagranicznej wielu nie wie nic
Nie wiem czy mocniej bo ciężko przebić bronka i to wejście na krzesło

Bronek przynajmniej był shogunem XD.
 
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Ale on Kozieja wołał "Chodź Shogunie"
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Dobry, krótki filmik po trochu wyjaśniający wiele ważnych dziś kwestii.
https://www.youtube.com/watch?v=OieTgQBfO6Q
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
To co PiS robi, szkodzi Polsce. Sami narzekali, że bronek ośmieszał nas na arenie międzynarodowej, a robią to samo, tyle że kilkadziesiąt razy większą mocą.

Nie. Skoro popierasz opozycję to współczuję, to są mordercy, oszuści i politycy bez kultury. Powiedz mi, który z nich prezentuje prawdziwy poziom kultury oraz klasę prezydencką. Duda czy Komorowski? Pomyśl, wcześniej jak PO rządziła to nie przypominam sobie, żeby PiS zachowywał się w identyczny sposób, czyli wywoływać strajki, protesty i blokować mównicę w sejmie. Mieszanie się w różne machlojki korupcyjne. Nowoczesna też się niczym nie różni od opozycji. Dlaczego? Bo przywódcą jest Petru, największy kabaretowy polityk.
Mam wrażenie, że żywisz się propagandą internetową, zamiast słuchać i oglądać w TV na żywo wydarzenia w polsce, w sejmie czy gdziekolwiek. Cieszę się, że PiS ma duże poparcie aż 38%, gdyby było inaczej to obawiam się, że opozycja wywołałaby wojnę domową.

Ostatnio słyszałem, że 500+ doprowadził do nagłego wzrostu liczebności urodzonych dzieci. Jednak nie zmarnowało się.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Ostatnio słyszałem, że 500+ doprowadził do nagłego wzrostu liczebności urodzonych dzieci. Jednak nie zmarnowało się.
w TVP?
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Macierewicz zgłosił Tuska do prokuratury... Zdrada dyplomatyczna. Chyba wolę się śmiać niż płakać.

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Nie. Skoro popierasz opozycję to współczuję, to są mordercy, oszuści i politycy bez kultury. Powiedz mi, który z nich prezentuje prawdziwy poziom kultury oraz klasę prezydencką. Duda czy Komorowski? Pomyśl, wcześniej jak PO rządziła to nie przypominam sobie, żeby PiS zachowywał się w identyczny sposób, czyli wywoływać strajki, protesty i blokować mównicę w sejmie. Mieszanie się w różne machlojki korupcyjne. Nowoczesna też się niczym nie różni od opozycji. Dlaczego? Bo przywódcą jest Petru, największy kabaretowy polityk.
Mam wrażenie, że żywisz się propagandą internetową, zamiast słuchać i oglądać w TV na żywo wydarzenia w polsce, w sejmie czy gdziekolwiek. Cieszę się, że PiS ma duże poparcie aż 38%, gdyby było inaczej to obawiam się, że opozycja wywołałaby wojnę domową.

Ostatnio słyszałem, że 500+ doprowadził do nagłego wzrostu liczebności urodzonych dzieci. Jednak nie zmarnowało się.

Tak absurdalnego wpisu nie da się skomentować, zresztą jakiś czas temu postanowiłem, że nie będę dyskutował z betonem ani w życiu, ani w internecie, ja nic z tego nie mam i tak nikogo nie przekonam, a tylko się denerwuję. Szalom.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

OTO ZIEMIA
#837 2017-03-21, 14:28(Ostatnia zmiana: 2017-03-21, 14:34)
to są mordercy, oszuści i politycy bez kultury.
co do reszty to się zgodzę ale mordercy? wielką kulturą posiadają tylko politycy pis, nie kłamią, nie oszukują, nie okradają nas. są kryształowi a ziemia ma 6000 lat xD

Cytuj
Najwięcej dzieci urodziło się w szpitalu świętej Zofii na Woli. Od stycznia na świat przyszło 4800 maluchów. Według Wojciecha Puzyny, szefa placówki to:
wkład w przyszłość Polaków i emerytury.
żal mi tych dzieci które będą musiały pracować na moją gównianą emeryturę.


może sobie być kilka tysięcy dzieci więcej, to nadal jest o wiele za mało. ale słysząc takie gówniane statystyki ktoś kto ma mało wyobraźni wpadnie w euforię, a fakty są takie:
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Pomyśl, wcześniej jak PO rządziła to nie przypominam sobie, żeby PiS zachowywał się w identyczny sposób, czyli wywoływać strajki, protesty i blokować mównicę w sejmie

Cóż, ja pamietam jak chodzili z krzyżem pod pałac prezydencki, więc nie pierdziel głupot.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

OTO ZIEMIA
#839 2017-03-21, 15:10(Ostatnia zmiana: 2017-03-21, 15:20)
o_0

Cytuj
Mam wrażenie, że żywisz się propagandą internetową, zamiast słuchać i oglądać w TV na żywo wydarzenia w polsce, w sejmie czy gdziekolwiek
F

Rozumiem ze lepiej wierzyć dziennikarzom, ktorzy zostali wybrani przez pis, niż wolnodostepnemu źródłu informacji :F WOW
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry