Wiedźmin 3: Dziki Gorn 541987 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 541987

Odpowiedzi 1986

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Ale mówimy o ficzerach których nie chcę zobaczyć. Mogę Ci zrobić listę a ty zrobisz grę, która ich nie ma :F
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

Wiedźmin 3: Dziki gon
#1401 2016-05-06, 11:28(Ostatnia zmiana: 2016-05-06, 11:44)
Ale mówimy o ficzerach których nie chcę zobaczyć. Mogę Ci zrobić listę a ty zrobisz grę, która ich nie ma :F

czekam na listę. robić grę z listą wymagań które nie zostaną zrealizowane, za kogo ty mnie masz, za jakiegoś wrednego dewelopera który porzuci szczytne cele i postawi na crap?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
@Fartuess do Ciebie to...
https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAA

Powiedz mi co Redów obchodzi jakiś Fartuess i garstka ludzi, którym nie pasuje pomysł własnej winnicy? Jeśli dodają takie coś to chyba wiedzą co robią i na pewno będzie jakiś sens tego. Wylewaj swoje żale dalej, ja tym czasem czekam z niecierpliwością na dodatek, który tak czy inaczej pozamiata większość tegorocznych premier. Pozdro.
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Powinno ich obchodzić że robią coś co przeczy naturze głównego bohatera, może jeszcze zabierzmy Geraltowi "kobieciarstwo" i niech znajdzie "tą jedyną", po czym adoptuje synka i niech rodzinnie prowadzą winiarnię.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Powinno ich obchodzić że robią coś co przeczy naturze głównego bohatera, może jeszcze zabierzmy Geraltowi "kobieciarstwo" i niech znajdzie "tą jedyną", po czym adoptuje synka i niech rodzinnie prowadzą winiarnię.
Ale napisałem że jeśli to dodają to chyba mają jakiś powód do tego nie? Zacytuję pomysł pewnego użytkownika z forum CDP:
Cytuj
"Pan wiedźmin tutaj? Wasze pieniądze? No bo właśnie... słuchy szły, że waszmość nie żyje. No i my zainwestowaliśmy cały kapitalik waszeci w taką malutką, dobrze prosperującą winnicę. Żal oddawać, no ale nic to. Umowa była to była. Przyjmijże wiedźminie tą winnicę w ramach rekompensaty. Jeno tam trochę renowacyj trzeba oddać. Zaraz akt własności wypiszę. A może by tak wiedźmin jakiś procencik odpalił? Pomogę w wprowadzeniu tak zgoła starej znajomości."

Na pewno to będzie bardziej jako środek zarobku aniżeli dom, więc co tu jest niezgodne z naturą Geralta?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie ale wydaje mi się, że Twój komentarz to jakiś jebany żart...
Co w tym złego, że dodadzą takie coś? Przynajmniej będziemy mieli swój własny kącik z czego ja akurat (i na pewno wiele innych osób) bardzo się cieszę.

Ok. Zapytam dla pewności. W KiW grywalnym bohaterem jest nadal Geralt?

świnie skojarzyły ci się w winiarnią... szokujące, może powinieneś rzucić studia i zostać doradcą przy jakiejś winiarni xD

aaa kurwa winiarnia - świniarnia, wszystko jasne  :lol2:
To była aluzja do Assassins Creeda gdzie pierwszym questem rozbudowy siedziby było zaganianie świń do zagrody. Assassins Creed to była gra o zabijaniu ludzi ostrzem a sprowadzała się do wysyłania karawan handlowych, bo kurwa czemu nie.

przypieprzacie się do ciekawego feature który gra zaoferuje na kilkanaście godzin rozgrywki jakbyście kurwa byli wiedźminami w drodze do tybetu pomagać kyrowi w walce z yeti i świstakami :lol2:
Ale akurat Wiedźmin 3 nie ma problemu z tym, że jest za krótki. Ja chcę jakości a nie feature creepa będącego zapychaczem, bo będzie kilkanaście godzin dodatkowej, nudnej i sprzecznej z motywacjami i mentalnością bohatera rozgrywki

Ja myślałem że ty grałeś w Serca z Kamienia, tam też się zaganiało świnie :D'

@Halk_Hogan_PL, Geralt to nie jest Rekin Biznesu chodzący w garniaku i krawacie tylko płatny najemnik zabijający potwory za parę orenów. Jak ty kurwa nie widzisz w tym nic dziwnego, to jesteś zapatrzony w to gorzej niż w siebie.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Dla ciebie Halk wiedźmin 3 ma jakieś wady?
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja tam liczyłem na to, że Geralt z Jaskrem założą burdel, bo tych w Toussaint jest podobno mało, więc byłby popyt.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dla ciebie Halk wiedźmin 3 ma jakieś wady?

Chyba tylko te, które poprawiał: Tekstury grzybków, które i tak chuja widać  :lol2:

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Dla ciebie Halk wiedźmin 3 ma jakieś wady?
Hah jak Ty coś dojebiesz to brak słów... Mowa tutaj o własnej winnicy a Ty wyskakujesz z jakimiś wadami...  :facepalm:

Chyba tylko te, które poprawiał: Tekstury grzybków, które i tak chuja widać  :lol2:
Aha. Widzę, że jesteś dobrym znawcą, może pomożesz mi w paru kwestiach?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie, tobie to już niestety nic nie pomoże.

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Niestety muszę Cię zmartwić ale jesteś w błędzie.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Wiedźmin 3: Dziki gon
#1412 2016-05-06, 18:31(Ostatnia zmiana: 2016-05-06, 19:07)
Hah jak Ty coś dojebiesz to brak słów... Mowa tutaj o własnej winnicy a Ty wyskakujesz z jakimiś wadami...  :facepalm:
Nie, to ty nie rozumiesz że nie wszystkim się podoba wszystko co twórcy wiedźmina dodają, dlatego jestem ciekaw czy ty choć widzisz jeden element który redzi źle zrobili. Dla mnie jeśli by było dobrze zrobione, to git. Ale rozumiem część osób którym nie podoba się to.
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wyciekła data premiery Krwii i Wina, na steamie na chwilę pojawiła się strona dodatku, wraz z datą- 30 maj.

Propsy :D
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Raczej plotki to są. Wydaję mi się, że dopiero w połowie czerwca wydadzą. Obym się mylił.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Wątpie żeby data ze steama była plotką. Na 99% wydadzą teraz żeby na E3 zapowiedzieć wersję GOTY.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Która bedzie zawierala to samo co kupowanie pokolei obydwu DLC :lol2:
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Plus wszystkie pomniejsze dodatki i dlc jak questy itp. To akurat nie jest dziwne, bo wersję GOTY zazwyczaj tak wyglądają.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Czyli bedzie to samo :P Teraz tez wszystkie pomniejsze dodatki i dlc jak questy itp są dostepne :D Po prostu wtedy bedzie to jako calosc, teraz jest w trzech czesciach (Wiedzmin 3, Serca z Kamienia plus AllInOne DLC's) :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Dostaliśmy oficjalne statystyki dodatku. Przygotujcie się na niezły szok bo to po prostu miażdży zawartość większości DLC do obecnych gier

1. Gra zajmie nam co najmniej 30 godzin.

2. Na potrzeby dodatku nagrano 14 tysięcy liń dialogowych

3. W grze doświadczymy aż 90 zadań oraz 40 lokacji

4. Dostaniemy 100 nowych cześci uzbrojenia, 30 zbroi i.....20 nowych rodzajów potworów!

5. 12 nowych mutacji znacząco wpływających na gameplay.

6. Dostaniemy możliwość farbowania części pancerza

7. Znowu dostaniemy np. obozy bandytów, ale tym razem zniszczenie ich wpłynie na otocznie np. spadnie przestępczość w danym rejonie.

8. Interfejs użytkownika przejdzie porządne zmiany.

Pamiętajmy, że w liczenie czasu gry zazwyczaj nie jest liczona dowolna eksploracja i w dodatku możemy spędzić nawet ponad 40 godzin. Jest to dodatek miadżący swoimi rozmiarami większość dodatków do gier RPG ostatnich lat.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry