Wiedźmin 3: Dziki Gorn 542101 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 542101

Odpowiedzi 1986

Drock

Drock

Użytkownicy
posty357
Propsy75
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy

Drock

Wiedźmin 3: Dziki Gorn
2013-02-05, 11:22(Ostatnia zmiana: 2016-05-28, 01:40)
Co sądzicie o zapowiedzi wiedźmina 3 ?
Mnie zdiwiło to że świat ma być 20% większy od Skyrima

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74560
 


Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ta widziałem też dzisiaj to co Adanos na gramie i mi się podoba mimo tego że premiera ma być dopiero za rok to gracze dostali już multum informacji :) .

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hmm, zobaczymy.
Boję się tego "Świat gry będzie 40x większy niż w poprzedniej grze (o 20% większy niż w Skyrimie)", bo tak jak  w Skyrimie będzie trzeba zapieprzać ciągle i odkrywać lokacje, co momentami bardzo mnie nudziło.
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold

Dreamerion
RaveN Studio

Wiedźmin 3: Dziki gon
#4 2013-02-05, 16:48(Ostatnia zmiana: 2013-02-05, 16:57)
W Skyrimie świat był właśnie ciekawie zaprojektowany. W takim Morrowindzie świat był o wiele większy niż w Skyrim i tam nuda mogła już dopadać.
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
To zależy jak zaprojektują świat.Jeżeli będzie zróżnicowany(czego o Skyrim raczej nie można powiedzieć) i będzie "żył" to ja na pewno z chęcią będę go eksplorował.Mnie bardziej martwi ten podwyższony poziom trudności.Nie pierwszy i nie ostatni developer zapowiada bardzo wymagającą grę, a efekty tego widać po wychodzących obecnie tytułach.

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W SKyrimie świat był właśnie ciekawie zaprojektowany. W takim Morrowindzie świat był o wiele większy niż w Skyrim i tam nuda mogła już dopadać.
Ok, tu się zgodzę, ale mnie osobiście wkurzały misje na początku, żeby zapieprzać gdzieś nie wiadomo jak daleko, po to by za chwilę znów gdzieś zapieprzać. Później jak była szybka podróż, to było całkiem wporzo.
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Cytuj
W Skyrimie świat był właśnie ciekawie zaprojektowany. W takim Morrowindzie świat był o wiele większy niż w Skyrim i tam nuda mogła już dopadać.
To jak z dziewczyną jezeli ma ciekawe "wnętrze" to mozna z checią ją "eksplorować" jeżeli jest jednym wielkim pustkowiem , no cóz pozostaje ręk... szukać nowej.
Osobiście preferuje takie Skyrimowe dziewczyny chociaż poziom trudnosci jest znacznie wyższy.
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Wiedźmin 3: Dziki gon
#8 2013-02-05, 18:36(Ostatnia zmiana: 2013-02-05, 18:38)
[media]
https://www.youtube.com/watch?v=V6Z2ep3rgUk
[/media]
Wprawdzie filmik nic nie daje, ale jednak zapostuję  jako ciekawostkę albo coś w tym stylu
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Mimo ze to nie ma znaczenia to ta krew mi strasznie nie pasuje w tym amulecie wilka :lol:
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
To jak z dziewczyną jezeli ma ciekawe "wnętrze" to mozna z checią ją "eksplorować" jeżeli jest jednym wielkim pustkowiem , no cóz pozostaje ręk... szukać nowej.
No nie pierdol przynajmniej można poruchać
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
W Aber? nie sądze :lol:
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
W Aber? nie sądze :lol:  
Można. Aber to jedyne takie miejsce na świecie, gdzie dziewczyny mocno chcą, ale faceci z nimi już niekoniecznie :lol2:
 

UserosPro

UserosPro

Użytkownicy
posty50
Propsy16
  • Użytkownicy
Cytuj
Do każdej odkrytej lokacji będzie można się błyskawicznie przemieścić dzięki systemowi szybkiej podróży

Zepsują tą piekną grę(tak mówią, że fajna, nie grałem :D  )
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Do każdej odkrytej lokacji będzie można się błyskawicznie przemieścić dzięki systemowi szybkiej podróży

Zepsują tą piekną grę(tak mówią, że fajna, nie grałem :D  )

Czyli rozumiem, że wolisz strzałkę trzymać przez 40 min, żeby dostać się na drugi koniec mapy ? Powodzenia
 

Godefroy93

Godefroy93

Rzeka
posty289
Propsy196
NagrodyV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytuj
Czyli rozumiem, że wolisz strzałkę trzymać przez 40 min, żeby dostać się na drugi koniec mapy ?
Zależy jakie są lokację. Przyładowo w takim oblivionie. Zamiast szybkich podróży szedłem tam normalnie, bo  wcześniej żadna gra tego typu nie chciała mi chodzić, więc gdy zaczynałem zwiedzać lokacje obliviona dużo lepiej chodziło mi się tam normalnie.
 
"Pierre is enjoying his new bicycle!"



Spoiler
1.Co to są ryry?

Ryrami płynie woda

2.Obrybiacie bonk?

Tak! Obrybiamy bonk.

To nie zgydne z prywem!

3.Pierre lubi swój nowy rower!

Bardzo mnie to cieszy, a co to za Pierre?

To taki chłopak z wioski.

4.Ładna kurtka!

My alpiniści nazywamy to wiatrochronem.

Niech jej Pan pod żadnym pozorem nie zdejmuje!

Allo!,allo!

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Do każdej odkrytej lokacji będzie można się błyskawicznie przemieścić dzięki systemowi szybkiej podróży

Zepsują tą piekną grę(tak mówią, że fajna, nie grałem :D  )

Czyli rozumiem, że wolisz strzałkę trzymać przez 40 min, żeby dostać się na drugi koniec mapy ? Powodzenia

Ja tak na ogół robiłem w skyrimie i było zajebiście.
Nikt ci nie każe szybkopodróżować tak jak nikt ci nie każe zapierdalać strzałką.
Wolny Wybór kurwo.
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Wiedźmin 3: Dziki gon
#17 2013-02-05, 22:55(Ostatnia zmiana: 2013-02-05, 23:05)
Ja tak na ogół robiłem w skyrimie i było zajebiście.
Nikt ci nie każe szybkopodróżować tak jak nikt ci nie każe zapierdalać strzałką.
Wolny Wybór kurwo.

Patrząc na tamten post można wywnioskować, że typu nie chce aby była zamieszczona  możliwość szybkiej podróży. Kontynuując,  jeżeli nie byłoby szybkiej podróży zaimplementowanej, nie byłoby wolnego wyboru.  Kurwo  


Nie mówię, że takie przechadzanie się po świecie jest złe; sam grywając w Skyrima tak robiłem, często właśnie olewając wątek główny i wątki poboczne na rzecz jeżdżenia konikiem po trakcie od miasta do miasta i zatrzymując się w tawernach. etc

Po prostu nie zawsze jest na to chęć bądź czas
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ale co do tego przemierzania świata to przecież ma być koń a kto grał w Red Dead Redemption wie , że jak się jedzie na koniu to fajnie się przemierza świat :) Ale co do tego przemierzania świata to przecież ma być koń a kto grał w Red Dead Redemption wie , że jak się jedzie na koniu to fajnie się przemierza świat :)

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Cytuj
Czyli rozumiem, że wolisz strzałkę trzymać przez 40 min, żeby dostać się na drugi koniec mapy ? Powodzenia
ja wolę, ale nie rozumiem jak szybka podróż ma zepsuć gre w jakikolwiek sposób, kto woli będzie jej urzywał, nikt nie zabrania przecież podróży w normalny sposób.



Cytuj
Boję się tego "Świat gry będzie 40x większy niż w poprzedniej grze (o 20% większy niż w Skyrimie)", bo tak jak w Skyrimie będzie trzeba zapieprzać ciągle i odkrywać lokacje, co momentami bardzo mnie nudziło.

Cytuj
W Skyrimie świat był właśnie ciekawie zaprojektowany. W takim Morrowindzie świat był o wiele większy niż w Skyrim i tam nuda mogła już dopadać.

W skyrimi świat był malutki, rzecz w tym że najebali gór, przeszkód i w ten sposób wydawał się większy niż w rzeczywistości. Przez długi czas podróży biorący się z tego że często musiałeś zapierdalać na okragło, tak więc "świat 20% większy niż w skyrimie ni znaczy wiele. Problem z morowinedem był z kolei taki, że zapierdalałeś strasznie wolno, szczególnie na początku z nierozwinięta atletyką a kondycja starczała tylko na chwilę sprintu.






Jedna rzecz której nie rozumiem, mówią że ma być bez loading screenów, cały świat otwarty bez aktów i rozdziałów, ale jednocześnie mówią o trzech lokacjach: novigardzie, wyspach skelligne i ziemi niczyjej. Które są dosyć mocno oddalone od siebie, to jak to jest w końcu?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry