Wiedźmin 3: Dziki Gorn 542036 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 542036

Odpowiedzi 1986

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Oczywiście ze mam zrobione ofc ze korzystałem z szybkiej podroży dialogi questowe czytałem bo sa questowe :P
Niektórzy 100h spędzają podziwiając widoki spox można ale nikt nie broni ci korzystać z fast travela
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Jakoś mi się nie chce wierzyć, że tak szybko bez przerzucania dialogów zrobiłeś 100%. 
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale gdzie ty tu widzisz problem? w białym sadzie + prolog spędziłem 8 godzin potem velen i novigrad zacząłem od pytajników i fast travela ( ogólnie poboczne aktywności i zlecenia ) to mi zajęło z 30 godzin + fabuła z 10 godzin potem skeligie 20h na pytajniki ( poboczne aktywności i zlecenia ) i z 10 na fabule tez bo musiałem się czasem wracać tu i tam, akt 2 i 3 można luźno zamknąć w max 15 godzinach wiec masz 8+40+30+15 = 93godziny reszta to 40 godzin gry w gwinta:P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ale gdzie ty tu widzisz problem? w białym sadzie + prolog spędziłem 8 godzin potem velen i novigrad zacząłem od pytajników i fast travela ( ogólnie poboczne aktywności i zlecenia ) to mi zajęło z 30 godzin + fabuła z 10 godzin potem skeligie 20h na pytajniki ( poboczne aktywności i zlecenia ) i z 10 na fabule tez bo musiałem się czasem wracać tu i tam, akt 2 i 3 można luźno zamknąć w max 15 godzinach wiec masz 8+40+30+15 = 93godziny reszta to 40 godzin gry w gwinta:P

Jak ty nakurwiasz 100% w 93h, a w gwinta napierdalasz 40h to z tobą jest coś nie tak...

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota

Kuba
Złote Wrota

Wiedźmin 3: Dziki gon
#1004 2015-07-27, 19:28(Ostatnia zmiana: 2015-07-27, 19:50)
Ale gdzie ty tu widzisz problem? w białym sadzie + prolog spędziłem 8 godzin potem velen i novigrad zacząłem od pytajników i fast travela ( ogólnie poboczne aktywności i zlecenia ) to mi zajęło z 30 godzin + fabuła z 10 godzin potem skeligie 20h na pytajniki ( poboczne aktywności i zlecenia ) i z 10 na fabule tez bo musiałem się czasem wracać tu i tam, akt 2 i 3 można luźno zamknąć w max 15 godzinach wiec masz 8+40+30+15 = 93godziny reszta to 40 godzin gry w gwinta:P

Szybko robiłeś ten Biały Sad, ja tam spędziłem minimum 10h. Ale ty sobie zdajesz sprawę jak latałeś wszędzie szybką podróżą to nie zrobiłeś 100% bo 1/4 zadań odblokowywuje  się tylko jak obok nich przejedziesz, nie ma ich na znacznikach itp? Więc jeśli latałeś wszędzie szybką podróżą to sorry, ale daleko ci do 100%. Skelige zrobiłeś 20 godzin pytajniki, poboczne aktywności i zadania? Hahhahahahahhahahahahahah, nawet z szybką podróżą to nie jest możliwe. 40 godzin w gwinta? Okkkkeeejjjj  :trollface:

Post połączony: 2015-07-27, 19:50
Nowe DLC to New Game Plus, nie dostaniemy go w tym tygodniu. 
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Nowe DLC to New Game Plus, nie dostaniemy go w tym tygodniu. 
Co to daje?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Grasz od nowa, ale zachowujesz statystyki. level, zdolności i ekwipunek a poziom jest znacznie, znacznie, znacznie trudniejszy.

Post połączony: 2015-07-27, 21:09
Bardziej czekam na Edycje Rozszerzoną. 
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Jak dla mnie to jednak nie powinno być DLC tylko jako normalna aktualizacja. Myślałem że na koniec dadzą ciekawego a tu dupa.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
NGP było oczekiwane przez masę graczy i jest swoją drogą niespodzianką bo Redzi zaprzeczyli, że to dodadzą. Generalnie te DLC to owszem, super rzecz, ale to były materiały specjalnie wycięte z gry, i powinny w niej zostać. Na pewno jednak marketingowo zrobiły swoje. Co ciekawe Serce z Kamienia i Wino i Krew robi zupełnie inny zespół niż ten który zajmuje się głównym Wieśkiem. Zupełnie. Domyślam się, że po wydaniu ER, kilku doświadczonych z głównej drużyny pójdzie do dodatków ( już teraz pewnie paru poszło) reszta do Cyberpunka, po wydaniu pierwszego DLC, połowa do Wina i Krwi ( trza cały duży świat zrobić) reszta do Cyberpunka i na koniec zostanie parę osób do robienia kolejnych ewentualnych patchy do dodatków a wszyscy w Cyberpunku. Co ciekawe 3 drużyna Redów pracuje już teraz tylko nad Cyberpunkiem (od co najmniej 5 lat) i ciągle są do niej odsyłani nowi ludzie. 
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Kuba a ty mylisz ze ja sobie nie sprawdziłem w poradnikach i spisach czy nie pominąłem takich zadań, nie pominąłem szybka podroż używałem podczas wykonywania zadań, podczas łażenia do pytajniku bez problemu odkryjesz zadania poboczne wiec nic nie pominąłem.

NG+ to w końcu naprawdę dobre DLC i najlepsze co mogli zrobić pytanie tylko czy tez dostują do tego itemy i jak mam rozumiec ponowne wykonywanie questów czyżby szukanie setów na poziom arcymistrzowski + czemu nie mnie to pasi, dobrze ze się z tym nie spieszą bo skoro rzeczy na NG+ może nie grac, zwłaszcza jeśli znajdziemy zadane na poszukiwanie setu z danej szkoły i w nagrodę dostaniemy itemy na 14 lvl zamiast na 40+
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Pizgar, podeślij save. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Sorry Tizgar ale 90  kilka godzin to po prostu za mało na przejście gry na 100%. Gram w Wieśka i widzę tego ogrom, i to jest po prostu niemożliwe.
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Ja przeszedłem pierwszy raz na szybko i po ukończeniu gry miałem zaledwie 60%.
Zajęło mi to nie więcej jak 70-80h więc kurwa ukończyć grę w 100% w ciągu 90h jest diabelsko niemożliwe. Chyba koleś w nocy nie spałeś tylko pieprzyłeś Wiesia. :ok:
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie no da się, ale latasz fast travel, przerzucasz dialogi, dajesz odpowiedzi na chybił trafił. 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Kuba a ty mylisz ze ja sobie nie sprawdziłem w poradnikach i spisach czy nie pominąłem takich zadań, nie pominąłem szybka podroż używałem podczas wykonywania zadań, podczas łażenia do pytajniku bez problemu odkryjesz zadania poboczne wiec nic nie pominąłem.

NG+ to w końcu naprawdę dobre DLC i najlepsze co mogli zrobić pytanie tylko czy tez dostują do tego itemy i jak mam rozumiec ponowne wykonywanie questów czyżby szukanie setów na poziom arcymistrzowski + czemu nie mnie to pasi, dobrze ze się z tym nie spieszą bo skoro rzeczy na NG+ może nie grac, zwłaszcza jeśli znajdziemy zadane na poszukiwanie setu z danej szkoły i w nagrodę dostaniemy itemy na 14 lvl zamiast na 40+

Jak ty grasz w oparciu o poradnik to jesteś naprawdę casualem  :lol2:.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Sorry Tizgar ale 90  kilka godzin to po prostu za mało na przejście gry na 100%. Gram w Wieśka i widzę tego ogrom, i to jest po prostu niemożliwe.
To co dla niego jest 100%, dla nas jest 99%. Jak zrobi te 101%, wtedy dla nas będzie 100%.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
I co, @Tizgar, nie dasz sejva Sawikowi? 
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Po co? żeby powiedzaił ze dałem nie swojego ze go edytowałem i bug wie co jeszcze serio dziwę się mu ze poprosił o save skoro sam wie ze tam mogę go oszukać jak chce i chuja to niczego nie dowiedzie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Gdybyś nie planował go oszukać to byś tego nie pisał tutaj :D A tak na poważnie, to słuchaj, nie próbuj nam mimo wszystko wcisnąć, że przeszedłeś grę w 93 godziny, 40h robiłeś gwinta, no sorry, ale nie rób z nas stary idiotów. Prędzej uwierzę, że w 20h zrobiłeś Skelige. 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Po co? żeby powiedzaił ze dałem nie swojego ze go edytowałem i bug wie co jeszcze serio dziwę się mu ze poprosił o save skoro sam wie ze tam mogę go oszukać jak chce i chuja to niczego nie dowiedzie.

@Tizgar Wyszedłeś na idiotę zresztą jak zwykle.

@Sawik pamięta chyba jeszcze sytuację z Gta V gdzie również poległeś.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry