Dark Saga PL 734369 2101

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 734369

Odpowiedzi 2101

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
1.0.5 jest ostateczny, ale czy 1.0.5 jest po polsku?
 

Wasili

Wasili

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest sposób by kowal wykuł nam dwuręczny srebrny miecz?
 

Frizbick
  • Gość
1.0.5 jest ostateczny, ale czy 1.0.5 jest po polsku?
Sprawdzałem i po zainstalowaniu spolszenia 1.0.4 na patch 1.0.5 teoretycznie wszystko działa ale nie wiem, jak by było dalej bo wolę nie ryzykować, że mi się savy zepsują gdzieś w połowie gry.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Czyli po prostu zdowngrade'owałeś sobie do wersji 1.0.4.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Frizbick
  • Gość
Ale w takim razie prac nad spolszczeniem patcha 1.0.5 nie będzie mam rozumieć? Trochę lipa chociaż w sumie nawet nie wiem, co on zmieniał w stosunku do 1.0.4.
 

deton

deton

Użytkownicy
posty21
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Modyfikacja całkiem fajna ale czy ktoś powie czemu potwory biorą tyle nie które hp ?
 


Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Bo są silne?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

deton

deton

Użytkownicy
posty21
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Bo są silne?

No właśnie np jak mam odebrać orkowi klucz lub go pobić sorry ale się nie da ty ledwie mu hp bierzesz a on bierze ci połowę lub całe z arena przeszedłem koniec trikiem takim że użyłem bryłę lodu na Mistrzu nie dość tego to pierwsze nasze ruchy w grze trzeba myśleć o wojowniku no szkolić się w tym kierunku

Zadanie złodziej zapasów to trzeba uczyć się na złodzieja z wojownika chyba teraz
 


Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Czasami poziom trudności w tym modzie jest przesadzony i trzeba go przechodzić wykorzystujący błędy sztucznej inteligencji. Też mi się to nie podoba, ale nic się na to nie poradzi.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
1.0.5 jest ostateczny, ale czy 1.0.5 jest po polsku?

jest na stronie:

Instalujemy na patch v1.0.4. Zapisy gry z tej wersji załadują się, ale większość poprawek nie będzie działać. Starsze save'y nie będą działać.
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ma ktoś link do pobrania tej modyfikacji nie w partach?
 

D3M0N

D3M0N

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam mały problem z zadaniem "Artefakty Obozu Orków" oraz "Wiadomość od Doriana".Z tym pierwszym jest taki problem , że w ogóle nie otwierają się te "Wrota" , sprawdzałem w poradniku kolejność przycisków i na pewno robiłem dobrze ale nic nie reaguję.A z drugim zadaniem jest taki problem, że zrobiłem dosłownie wszystkie misje w obozie Ferokijczyków (nawet to nie figurujące w dzienniku) i nie mam żadnych opcji dialogowych , aby dołączyć do obozu... 

Misje które jeszcze mam w dzienniku to -"Zdegradowany dowódca"(Miałem przyjść do Barada za 3 dni ale gdy przyszedłem to nie miałem z nim opcji dialogowych, próbowałem przespać się kilka dni , pobyć poza obozem, ale nic z tego) -"Mglista przeszłość" , "piedestał trzech smoków" , "oddział paladynów" , "Tajemnicza jaskinia" , "Amulet kowala"(nigdzie nie ma Borysa , i nie wiem czy ta misja jest niezbędna aby gra się ruszyła) , i oczywiście "Czarny miecz". Mam nadzieję że ktoś mi pomoże i nie trzeba będzie grać od nowa. :/
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
W tym zadaniu z Artefaktami Obozu Orków był błąd i trzeba było wpisać jakiś kod, a co do drugiego to ukończyłeś już zadanie z Orkowymi niewolnikami?
 

D3M0N

D3M0N

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Barnaba, oczywiście zrobiłem tą misję. A nie wiesz gdzie można znaleźć ten kod?
 

TiVortres

TiVortres

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam mały problem z zadaniem "Artefakty Obozu Orków" oraz "Wiadomość od Doriana".Z tym pierwszym jest taki problem , że w ogóle nie otwierają się te "Wrota" , sprawdzałem w poradniku kolejność przycisków i na pewno robiłem dobrze ale nic nie reaguję.A z drugim zadaniem jest taki problem, że zrobiłem dosłownie wszystkie misje w obozie Ferokijczyków (nawet to nie figurujące w dzienniku) i nie mam żadnych opcji dialogowych , aby dołączyć do obozu...
Ten kod musisz wpisać w konsolę(f2) SEKRET_SHAMAN_OPEN
A z tym zadaniem od myśliwych to musisz wyzwać na pojedynek Vincenta i pójść bodajże do Stip'a

 

Frizbick
  • Gość
Barnaba, oczywiście zrobiłem tą misję. A nie wiesz gdzie można znaleźć ten kod?
Nie zrobiłeś jej za wcześnie? Chyba najpierw trzeba było zrobić wszystkie dostępne misje w obozie.
 

PatoXXX

PatoXXX

Użytkownicy
posty20
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

PatoXXX

Dark Saga PL
#1956 2016-12-30, 18:25(Ostatnia zmiana: 2016-12-30, 19:17)
Ja mam pytanie czy trzeba instalować wszystkie party po kolei? Bo zainstalowałem tylko 1 part i gra już działa

Post połączony: 2016-12-30, 19:17
I jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym że czasami całe dialogi mi się skipują tak szybko przelatują i nic się nie da przeczytać miał ktoś taki problem?
 

PatoXXX

PatoXXX

Użytkownicy
posty20
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To odpowie ktoś czy trzeba zainstalować wszystkie party po kolei czy wystarczy jeden bo już nwm czy mi się coś nie psuje :( dialogi się niektóre pomijają
 

TiVortres

TiVortres

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To odpowie ktoś czy trzeba zainstalować wszystkie party po kolei czy wystarczy jeden bo już nwm czy mi się coś nie psuje :( dialogi się niektóre pomijają
Wystarczy zainstalować pierwszy part.
Jak masz problem z dialogami to odinstaluj grę i zainstaluj wszystko zgodnie z instrukcją.(mi to pomogło)
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak odblokować u Harta naukę trofeów bo z tego co pamiętam on uczył ale nie ma u niego tej opcji???
 
:D


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry