Dark Saga PL 734504 2101

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 734504

Odpowiedzi 2101

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
No to teraz przydałoby się żeby mod chciał działać :F
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
2 tygodnie temu pobierałem moda, wszystko działa dobrze :ok:
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
U mnie również wszystko działa.

Na stronie projektu polonizacji dark sagi jest wpis o wersji 1.0.5. Będzie on dostosowywany do wersji polskiej?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jeśli tak będzie, to się to pojawi na głównej.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dawno nie grałem i potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Czy da się przejść tą gre pakując tylko zręczność? Są odpowiednie miecze pod zręczność? Jak z łukami znajdzie się coś dobrego?
Z tego co wiem to da się, ale trzeba trochę punktów w siłę i broń jednoręczną władować, łuki nie działają na niektórych przeciwników, a na początku ich też użyć zbytnio nie możesz ( pierwszą broń dystansową zdobywa się dopiero po wyjściu z kopalni ). Nieumarli ( pomijając orków ożywieńców ) i kilka innych potworów ( trolle? ) są niewrażliwe na pociski. Generalnie zależy to na jakim poziomie trudności grasz, bo na trudnym takie coś wymaga sporo zabawy i skilla. Jak uda Ci się w końcu wyjść z kopalni, to za pierwsze zadanie od Tarsa dostajesz Betty ( 70 obrażeń, wymaga 60 zręczności ). O ile dobrze pamiętam to goblińskich jagód nie można znaleźć, za to dropią je gobliny berserkerzy, a ich jest SPORO. Ja zdołałem zdobyć ich 10, a nawet nie zabijam wszystkich, w 3 rozdziale pojawia się ich więcej, ale tych JESZCZE nie ruszałem nawet, poza jednym może. O ile dobrze pamiętam to
Spoiler
Lafer
uczy warzenia mikstury zręczności, jak uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość szczawiu królewskiego, to po osiągnięciu około 75-90 zręczności starasz się kupić każdą możliwą miksturę zręczności i stworzyć ich tyle ile się da. Potem po prostu wypijasz. Polecam też mikstury siły, nawet już te kupione albo z questów. Już w kopalni możesz zdobyć pierścień 10 zręczności od
Spoiler
tego imiennego kopacza na platformie, bodajże Gregor się nazywał
, a potem kolejny gdzieś podczas robienia zadań. Ork który sprzedaje artefakty ma pas od zręczności i coś tam jeszcze chyba. Później dostajesz też za darmo 10 punktów do łuku, podczas robienia misji u
Spoiler
myśliwych
. Najlepszym rozwiązaniem chyba jest 20-30 punktów w siłę na początek ( żebyś miał 30-40, wtedy kopalnia robi się o wiele łatwiejsza ), a dalej już robisz co chcesz.
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Dzięki za rady. Na pewno się przydadzą :D
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Hmm... jeśli podczas rozmowy z kowalem powiem mu, ze potrzebuje broni do walki na arenie to znaczy, że zepsułem misje i nie wyjdę już z kopalni? Przez tą opcje nie dostałem misji związanej z amuletem kowala.
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Z kopalni wyjdziesz, ale nie będziesz mógł tego zadania zaliczyć. Polecam wczytać grę ( ja używam wszystkich slotów i zapisuję po kolei, na wszelki wypadek ) i zrobić jeszcze jak, a jak nie to trudno. Ja ostatnio musiałem grać od nowa po kilkudziestu godzinach gry, bo wyszło na to że wiele misji skopałem i byłem za słaby, a wiadomo, każdy exp ważny. Ale jak żadna z tych dwóch opcji nie wchodzi w grę, to po prostu graj dalej. I mały błąd z mojej strony, pierwszą broń dystansową możesz kupić, gdy
Spoiler
zostajesz najemnikiem u orków i weźmiesz pierwsze zadanie od Pakara
, ale jest ona dosyć słaba.
A ogółem doliczyłem się ponad 30 goblińskich jagód w całej grze, czy to znalezionych, czy to kupionych, czy to od goblinów berserkerów, więc to dosyć spora liczba. Jedynym problemem jest to, że być może 1/3 albo 1/2 zdołasz użyć na mikstury, a pozostałość trzeba będzie zjeść ( co zabiera siłę ). Nie wiem jak w sumie jest w 3 rozdziale, może więcej szczawiu można zgarnąć gdzieś.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie dlaczego nie mogę wykonać noża na wilki (w sumie to dla zmyłki gdzieś tam nazywany jest wilczym kłem)? Kowalstwa się nauczyłem, wykuwać nóż na wilki też, szkic mam, rozgrzaną stal również, jednak, gdy na kowadle próbuję wykonać ten nóż, to rozgrzana stal zamienia się w zwykłą i wyskakuje komunikat, że brak jest komponentów.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kolejne pytanko: czy w kopalni są wyłącznie skrzynki zamknięte na klucz? Znalazłem kilka skrzyń, parę kluczy też znalazłem, a i tak żadnej nie mogę otworzyć. A może to chodzi o opcję "Zamki/Drzwi"? Chociaż ta opcja raczej się tyczy długości szyfru zamka. Ja ją mam wyłączoną, więc szyfr będzie taki jaki jest ustalony przez twórców, tak?
A tak w ogóle to rozwaliły mnie te pełzacze w zamkniętym szybie. Wszystkie nazywają się "Młody pełzacz", chociaż są tam mniejsze i większe osobniki. Te większe pokonałem bez większych problemów, myślałem, że te małe są jeszcze słabsze. A one mnie mają na dwa hity o.O Musiałem je sprowadzać tam do orków stojących przed wejściem.
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do skrzyń to jest to mini zadanie. Trzeba otworzyć je w kolejności. W każdej następnej jest klucz do kolejnej skrzyni. Poszukaj jakiejś solucji. Może na oficjalnej stronie spolszczenia jest.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znalazłem jedną taką skrzynkę z kluczem i tak myślałem, że o to chodzi. No cóż, wiem gdzie mniej więcej są te skrzynki, więc trzeba będzie pobiegać troszkę po kopalni. :)
 

CybeR0990

CybeR0990

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakiś inny nauczyciel siły poza rumarem i vakiem? zabiłem już orków, a chciałbym się jeszcze siły pouczyć
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Kowal w obozie Ferokijczykow, Paladyni? :P Swoja droga, nie doszedles do Ferokijczykow i Paladynów a juz powybijales orków? xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Hacksaw

Hacksaw

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, próbowałem już wszystkiego, reinstalacji, patchów, wszystkiego - dalej ten sam błąd. Wiem, że brakuje jakiegoś pliku tylko go nigdzie w internecie nie moge znaleźć, pomoże ktoś? :D





http://imgur.com/0YoboA0

wklejam w normalny link jak coś ze screenem :D

 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa

Hearthstone

Dark Saga PL
#1915 2016-05-19, 03:01(Ostatnia zmiana: 2016-05-19, 15:46)
Witam czy wam też potwory znikają w dark sadze :) część silniejszych przeciwników zostawiłem sobie na później jak czarnego trolla , golemy itp teraz kiedy do nich wracam okazuje się że ich nie ma ?? To jakiś bug czy jak bo znikł mi właśnie exp i to w wielu miejscach ???? twierdza obok orkowego obozu wcześniej była w niej masa przeciwników teraz jakimś cudem zostali tylko 2 szkielety??? Jak tak dalej pójdzie to nie będzie na czym doświadczenia nabijac bo questy się już kończą ?

 

Post połączony: 2016-05-19, 15:46
Ten mod to porażka totalna ? nie wiem czy wykonalne jest przejście go do końca chyba trzeba mieć fart :) Przez to że zniknął mi czarny troll nie udało mi się wykonać zadania dla myśliwego a co za tym idzie nie mogę dołączyć do myśliwych :) a bez tego fabuły do przodu nie ruszę więc kończy się moja przygoda z modem a od nowa nie zamierzam zaczynać gdyż miałem przegrane 30h i nie chciało by mi się od nowa tego przechodzić :) Pierwszy mod w którym wystąpił bug uniemożliwiający mi ukończenie moda :) Jeśli to rzeczywiście finalna wersja to kiepsko wystarczy jeden bug i zaczynać od nowa :) Jak na razie to najgorsza modyfikacja do gothica 2 NK oczywiście zaraz za złotymi wrotami :)
 
:D

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak na razie to najgorsza modyfikacja do gothica 2 NK oczywiście zaraz za złotymi wrotami :)
Wow, właśnie wymieniłeś jedne z najlepszych modyfikacji do G2:NK. Ciekaw jestem jakie są wg ciebie najlepsze.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak na razie to najgorsza modyfikacja do gothica 2 NK oczywiście zaraz za złotymi wrotami :)
Wow, właśnie wymieniłeś jedne z najlepszych modyfikacji do G2:NK. Ciekaw jestem jakie są wg ciebie najlepsze.

Ja nie patrze na to czy modyfikacja jest najlepsza czy nie tylko na to czy jest grywalna i można ją przejść :) Grałem w returninga i złote wrota i ukończyłem bez większych problemów :) Natomiast w Dar sadze pojawił się bug który uniemożliwił mi ukończenie moda którego nie da się naprawić ani marwinem ani innymi sposobami :) Więc co mi po tym że mod jest świetny itd jak nie mogę go ukończyć z powodu bugów i to poważnych gdyż nie można przez to ukończyć moda??
 
:D

tatar155

tatar155

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
siemanko, może ktoś mi poradzić gdzie jest klucz do skrzyni w jaskini z pełzaczami (tam gdzie lafera znajdujemy) i jak otworzyć kryjówke u Shona (czy jakos tak ).
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
Mam poradę i błąd
Codziennie u Beliara oddając mu 1pkt many dostaje się 500sztuk złota po wyjściu z kopalni miałem ponad 6000sztuk złota.
Kupiłem sobie w obozie orków Starożytną zbroje Straży (2500) i Miecz (1500)
Zostało mi ponad 2tys.
Teraz problem
Zawsze modliłem się do Beliara i oddawałem mu 1pkt many z mikstur. Teraz mam problem jak się modlę nie mogę oddać mu punktów many. Błąd czy specjalnie to zrobili aby nie wzbogacić sie na początku gry?

Post połączony: 2016-06-22, 21:10
@tatar155 Kryjówka Shona na 2 piętrze jest osobny dom w którym jest elitarny ork. Za jego domem jest klucz bierzemy go i trzeba otwierać skrzynie w których są klucze. Są 3 skrzynie w spalony domku pod mostem koło Prada i koło wejścia na 2 poziom. Tam właśnie jest klucz do otworzenia tej kryjówki
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry