Dark Saga PL 734396 2101

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 734396

Odpowiedzi 2101

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Spoiler
Czy jest jakiś ogranicznik co do zdobywania siły/zręczności w kapliczce innosa? Bo jeśli nie ma, to cóż, szkolimy się taniej i bez zużywania pkt. nauki :naughty:  
Pozdrawiam

Jesli chodzi o kapliczki, dla mnie tez byloby dziwne, jesli tworcy zrobili taki blad. Stad moje pytanie: czy jest jakis limit skorzystania i otrzymania statow z kapliczki, czy tez nie ma zadnego limitu procz przespania sie 24h?

Limit oczywiście jest.
Spoiler
10 siły, 10 zręczności, many więcej niż 10 (ale nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie - mi przestało dodawać po kilkunasty czy 20). O ile dobrze wiem, są to identyczne limity jak w Gothic 2.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

KacperG2

KacperG2

Użytkownicy
posty30
Propsy1
  • Użytkownicy
Jest ktoś kto uczy zręczności w obozie orków ?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Jest ktoś kto uczy zręczności w obozie orków ?
pogadaj z Kar-A-Kamem, jeśli nie on to nikt chyba zręczności u orków nie uczy ; ale jestem prawie pewien, że uczy tylko umiejętności polowania(trofea itp.), niemniej sprawdź

KacperG2

KacperG2

Użytkownicy
posty30
Propsy1
  • Użytkownicy
Jest ktoś kto uczy zręczności w obozie orków ?
pogadaj z Kar-A-Kamem, jeśli nie on to nikt chyba zręczności u orków nie uczy ; ale jestem prawie pewien, że uczy tylko umiejętności polowania(trofea itp.), niemniej sprawdź

On uczy kuszy oprócz polowania, jeśli w kukłe trafimy :D
 

Witcherr

Witcherr

Użytkownicy
posty94
Propsy8
  • Użytkownicy
Witam jest jakaś szansa na odblokowanie qestu kowal w kopalni? Czytałem solucje i prawdopodobnie zbugowałem to zadanie. Można to jakoś naprawić?(Mam już zrobione 8h gry i nie chce mi się od nowa grać)
 

TheKubaTM

TheKubaTM

Użytkownicy
posty44
  • Użytkownicy
Witam jest jakaś szansa na odblokowanie qestu kowal w kopalni? Czytałem solucje i prawdopodobnie zbugowałem to zadanie. Można to jakoś naprawić?(Mam już zrobione 8h gry i nie chce mi się od nowa grać)
Był podawany save ze wszystkimi zadaniami w kopalni zrobionymi.Wystarczy poszukać.Jak Ci się coś zbugowało to pobierz save i staraj sie nie bugować gry poprzez zapisywanie podczas walki np. o ile to robiłeś...
 

Andre202

Andre202

Użytkownicy
posty60
Propsy8
  • Użytkownicy

Andre202

Dark Saga PL
#46 2012-11-29, 19:12(Ostatnia zmiana: 2012-11-29, 19:32)
Witam, czy istnieje możliwość dostać się w sztolni do pomieszczenia, które jest za kratą?
Problem masz opisany w FAQ. Odnotowuję Twój nick i następnym razem zgłaszam post.


Przepraszam bardzo - przeczytałem dokładnie całe FAQ i proszę w takim razie o dokonanie w nim odpowiedniej korekty, ponieważ nie skojarzyłem "tunelu" opisanym w FAQ ze "sztolnią" jak to pomieszczenie jest zwykle w grze nazywane.

P.S. strona www.thedarksaga.cba.pl nie działa, czym to jest spowodowane?
 

KacperG2

KacperG2

Użytkownicy
posty30
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam jakiś bardzo dziwny błąd, grałem sobie, byłem w lesie powybijałem troszkę zwierzyny i jak już skończyłem walczyć zapisałem grę. Gdy po jakichś 20 min wczytałem ją na całym świecie znikli wszyscy ludzie i potworki, nie było nikogo, podczas następnych wczytywań miałem to samo, poprzednie zapisy miałem bardzo daleko temu więc nie chce mi się wszystkiego znowu robić, miał ktoś kiedyś taki problem lub wie jak go rozwiązać ?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Mam jakiś bardzo dziwny błąd, grałem sobie, byłem w lesie powybijałem troszkę zwierzyny i jak już skończyłem walczyć zapisałem grę. Gdy po jakichś 20 min wczytałem ją na całym świecie znikli wszyscy ludzie i potworki, nie było nikogo, podczas następnych wczytywań miałem to samo, poprzednie zapisy miałem bardzo daleko temu więc nie chce mi się wszystkiego znowu robić, miał ktoś kiedyś taki problem lub wie jak go rozwiązać ?
zuploaduj gdzieś ten save i daj linka

KacperG2

KacperG2

Użytkownicy
posty30
Propsy1
  • Użytkownicy

KacperG2

Dark Saga PL
#49 2012-11-29, 20:31(Ostatnia zmiana: 2012-11-29, 20:32)
http://www.speedyshare.com/gt7JE/Save.rar Jednak nie wszyscy zniknęli ale większości nie ma, np, jakiegoś pojedynczego ścierwojada widziałem, ale obozy piratów, orków, myśliwych są puste.
 

TheKubaTM

TheKubaTM

Użytkownicy
posty44
  • Użytkownicy
Ja mam mały problem.Potrzebuje 1 łoju kretoszczura i jednej czarnej perły  :facepalm: .Wiem że temat pereł był już poruszany i pamietam że zgarnąłem tą blisko obozu piratów i jedną dostałem.A co do kretoszczurów to oczyściłem jaskinie niedaleko obozu paladynów i tereny latarni morskiej.
 

Orzeszek

Orzeszek

Użytkownicy
posty110
Propsy64
  • Użytkownicy
Tak swoją drogą, jest jakiś łatwy sposób żeby zniwelować buga (w zasadzie występuje on i w zwykłym gothicku więc najprawdopodobniej znam odp) w którym gdy pijemy pota czytamy tabliczke czy co tam jeszcze a atakuje nas potwór to mimo tego ona zniknęła? Wiem, wiem można by tego nie wykorzystywać ale gdy brakuje tych paru pkt do upragnionego miecza to pokusa może być zbyt silna :D
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
http://www.speedyshare.com/gt7JE/Save.rar Jednak nie wszyscy zniknęli ale większości nie ma, np, jakiegoś pojedynczego ścierwojada widziałem, ale obozy piratów, orków, myśliwych są puste.
1wszy raz widzę takiego buga, w kopalni natomiast są wszyscy, a Pakar się zjawił w dolnej kopalni w tym miejscu, kiedy na nas czeka tuż przed rozpoczęciem 2giego rozdziału...warto często zapisywać nowe savy, nie wiem co na tę chwilę można i czy coś w ogóle można poradzić, wiem jedno, raz wczytałem, to były trupy goblinów i berserkera tam gdzie powinien być Ali i ten pirat, a raz  nie było nic...powczytuj może parę razy

KacperG2

KacperG2

Użytkownicy
posty30
Propsy1
  • Użytkownicy
1wszy raz widzę takiego buga, w kopalni natomiast są wszyscy, a Pakar się zjawił w dolnej kopalni w tym miejscu, kiedy na nas czeka tuż przed rozpoczęciem 2giego rozdziału...warto często zapisywać nowe savy, nie wiem co na tę chwilę można i czy coś w ogóle można poradzić, wiem jedno, raz wczytałem, to były trupy goblinów i berserkera tam gdzie powinien być Ali i ten pirat, a raz  nie było nic...powczytuj może parę razy

Dzięki, popróbuję jeśli się nie uda, ani nikt mi nie pomoże to chyba skończę grać :/
 

Tablecloth

Tablecloth

Użytkownicy
posty71
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam pytanie.Znalazłem Kadogana i jak już leżał to zajrzałem do notatnika.Mam tam tylko napisane, że przekazałem mu wiadomość, to chyba trochę przymało czy mi się zdaje ? Jeśli złapałem buga to co zrobić, żeby do notatnika zapisało mi się więcej info ?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Błędów cd:nie można wejść do paladynów mimo otwartej bramy!Strażnik nie wpuszcza a jak omijamy go sposobem to nie ma opcji dialogowej z oddaniem wiadomości...Po próbie wbicia kodu na konsoli to samo!Czyżby koniec gry?

Dariusz

Dariusz

Użytkownicy
posty190
Propsy15
  • Użytkownicy
jest ktos kto uczy siły poza kopalnia ? wszedzie chyba szukalem i nigdzie nie moge znalezc -,- masakra
 

chesterking

chesterking

Użytkownicy
posty60
Propsy31
  • Użytkownicy

chesterking

Dark Saga PL
#57 2012-11-30, 15:14(Ostatnia zmiana: 2012-11-30, 15:18)
Prosze bardzo trzeba było tylko poszukać... http://themodders.org/index.php?/topic/7614-dark-sagamroczna-saga-ru/page__st__880__p__1061202#entry1061202

Wie ktoś może jak zdobyć język ognistego jaszczura lub chociaż napisze kto uczy wycinania tego języka?
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
hmmmm pomyślmy... widać nie rozglądałeś się po całym obozie orków na zewnątrz, siły nauczy cię vak, ale dopiero wtedy, kiedy zostaniesz mistrzem areny

Cytuj
Błędów cd:nie można wejść do paladynów mimo otwartej bramy!Strażnik nie wpuszcza a jak omijamy go sposobem to nie ma opcji dialogowej z oddaniem wiadomości...Po próbie wbicia kodu na konsoli to samo!Czyżby koniec gry?

a masz tą wiadomość przy sobie?
 

Furia

Furia

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Prosze bardzo trzeba było tylko poszukać... http://themodders.org/index.php?/topic/7614-dark-sagamroczna-saga-ru/page__st__880__p__1061202#entry1061202Wie ktoś może jak zdobyć język ognistego jaszczura lub chociaż napisze kto uczy wycinania tego języka?
Wycinania uczył napewno ten ork-myśliwy, co go pokonujemy na arenie. Poza tym można znaleźć chyba 3 języki w skrzyni
Spoiler
Skrzynia ta była u ferokijczyków, w domu koło którego niedaleko siedzi Vincent
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry