Dark Saga PL 734509 2101

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 734509

Odpowiedzi 2101

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
hmmmm pomyślmy... widać nie rozglądałeś się po całym obozie orków na zewnątrz, siły nauczy cię vak, ale dopiero wtedy, kiedy zostaniesz mistrzem areny

Cytuj
Błędów cd:nie można wejść do paladynów mimo otwartej bramy!Strażnik nie wpuszcza a jak omijamy go sposobem to nie ma opcji dialogowej z oddaniem wiadomości...Po próbie wbicia kodu na konsoli to samo!Czyżby koniec gry?

a masz tą wiadomość przy sobie?


aż tak roztrzepany nie jestem...ale Drax-death!może dlatego?

SuperCheese

SuperCheese

Użytkownicy
posty192
Propsy25
  • Użytkownicy
Siema
Nie wiecie może gdzie jest klucz do skrzyni obok Wispa i posągu beliara w kopalni? Jestem za ciemny, by je samemu znaleźć.
 

Furia

Furia

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
klucz do skrzyni obok posągu beliara jest ...
Spoiler
niedaleko posągu beliara, musisz się gdzieś wspiąć;p
co do tamtego kufra to sam nie wiem
 

therooofisonfire

therooofisonfire

Użytkownicy
Lerła Merlę.
posty47
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lerła Merlę.

therooofisonfire

Dark Saga PL
#63 2012-11-30, 16:32(Ostatnia zmiana: 2012-11-30, 16:32)
Powiedziałbym Ci o kufrze, ale jesteś tak ciemny, że nawet jak napiszę to nie znajdziesz  :lol:
 
Pokaż mi bohatera, a napiszę Ci tragedię.

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
skąd mogę zdobyć krew latającego stwora? może głupie pytanie, ale większość czasu się za nim uganiałem i nic nie znalazłem
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Dark Saga PL
#65 2012-11-30, 17:37(Ostatnia zmiana: 2012-12-01, 10:32)
skąd mogę zdobyć krew latającego stwora? może głupie pytanie, ale większość czasu się za nim uganiałem i nic nie znalazłem
czy czytałeś solucję?

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy

koksikmajor

Dark Saga PL
#66 2012-11-30, 17:52(Ostatnia zmiana: 2012-11-30, 17:53)
to bym chyba nie pisał, gdyby była o tym jakaś wzmianka w solucji
 

SuperCheese

SuperCheese

Użytkownicy
posty192
Propsy25
  • Użytkownicy
klucz do skrzyni obok posągu beliara jest ...
Spoiler
niedaleko posągu beliara, musisz się gdzieś wspiąć

Obawiam się, że jestem na to za ciemny ale postaram się znaleźć.


Cytuj
Powiedziałbym Ci o kufrze, ale jesteś tak ciemny, że nawet jak napiszę to nie znajdziesz :lol:

Psia kostka, wygląda na to, że dalej będę błądził w ciemnościach
 

Tablecloth

Tablecloth

Użytkownicy
posty71
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam pytanie.Znalazłem Kadogana i jak już leżał to zajrzałem do notatnika.Mam tam tylko napisane, że przekazałem mu wiadomość, to chyba trochę przymało czy mi się zdaje ? Jeśli złapałem buga to co zrobić, żeby do notatnika zapisało mi się więcej info ?

ponawiam.W solucji tego zadania nie ma.(przynajmniej wczoraj w nocy nie było)
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Jakub91

Dark Saga PL
#69 2012-11-30, 19:24(Ostatnia zmiana: 2012-11-30, 21:13)
A byłeś u nieznajomej ? wydaje mi się, że wystarczy informacja o przekazaniu wiadomości.

Czy na stronie polonizacji ukaże się wykaz dostępnej w modzie broni ?

Chciałem zgłosić bug związany z piedestałammi trzech smoków po otrzymaniu zadania wszystkie kamienne rzeźby zostały jakby automatycznie uaktywnione (w centralnej cześci świeci się kamień ogniskujący) co prawda gdy przeczytam pradawny rękopis przy monumencie pojawiają się stwory i któryś ma  kamień ogniskujący jednak nic nie mogę z nim zrobić. Raczej nie wpływa na fabułe a jedyna różnica to brak 200exp. za aktywowanie piedestału.

Dla niecierpliwych szukających klucza do skrzyni obok posagu Beliara
Spoiler
Na lewo od posągu beliara znajduje się jaskinia z areną przed jej wejściem widzimy jakby kamienną bramę z dwoma filarami bo bokach. Na prawym filarze (ten bliżej posągu) na samej górze znajduje się klucz do skrzyni
 

chesterking

chesterking

Użytkownicy
posty60
Propsy31
  • Użytkownicy
Chciałem zgłosić bug związany z piedestałammi trzech smoków po otrzymaniu zadania wszystkie kamienne rzeźby zostały jakby automatycznie uaktywnione (w centralnej cześci świeci się kamień ogniskujący) co prawda gdy przeczytam pradawny rękopis przy monumencie pojawiają się stwory i któryś ma  kamień ogniskujący jednak nic nie mogę z nim zrobić. Raczej nie wpływa na fabułe a jedyna różnica to brak 200exp. za aktywowanie piedestału.


To nie jest bug też tak mam. Jak chcesz to wyjaśnić to pogadaj z nekromantą Gerardem o tych piedestałach. On wszystko wytłumaczy.
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie już wiem o co chodzi ;)
 

Tablecloth

Tablecloth

Użytkownicy
posty71
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem od Alego.Daje mi on zadanie "Oczyszczenie tunelu" i jak skończymy rozmowę to od razu gratuluje mi oczyszczenia przejścia (mimo, że nie miałem nawet szansy pójść po tę armatę).Zadanie jest zakończone, a przejście nadal zamknięte :/ Wie ktoś co robić ?
 

Furia

Furia

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Użyj kodu, właśnie po to on jest - też miałem to zadanie skończone nim zdążyłem zrzucić armatę.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Dark Saga PL
#74 2012-12-01, 10:32(Ostatnia zmiana: 2012-12-01, 11:08)
to bym chyba nie pisał, gdyby była o tym jakaś wzmianka w solucji
wzmianka o solucji w 1. poście tematu... :facepalm:

; przecież chodzi o harpię i jej krew

Tablecloth

Tablecloth

Użytkownicy
posty71
Propsy1
  • Użytkownicy
Użyj kodu, właśnie po to on jest - też miałem to zadanie skończone nim zdążyłem zrzucić armatę.

Niby tak, ale ja wolałbym zrobić prawidłowo to zadanie :)
 

TheKubaTM

TheKubaTM

Użytkownicy
posty44
  • Użytkownicy

TheKubaTM

Dark Saga PL
#76 2012-12-01, 11:51(Ostatnia zmiana: 2012-12-01, 15:02)
Użyj kodu, właśnie po to on jest - też miałem to zadanie skończone nim zdążyłem zrzucić armatę.

Niby tak, ale ja wolałbym zrobić prawidłowo to zadanie :)
[CENZURA] po to panowie którzy stworzyli dark sage dali te kody żeby ich używać póki nie naprawią bugów.Więc tego ZADANIA się nie da PRAWIDŁOWO przejść.Capito ?
[mod=Avallach]Warn za obrażenie użytkownika Tablecloth. Mogłeś napisać to w kulturalny sposób.[/mod]
 

chesterking

chesterking

Użytkownicy
posty60
Propsy31
  • Użytkownicy
Cytat: TheKubaTM#msg date=1354359895rzed tabliczką, potem chowamy broń, dalej odskakujemy do tyłu i prawym CTRL podnosimy tabliczkę.[/spoiler

Może ktoś to jaśniej wytłumaczyć lub zna inny sposób?
 

bartoffel

bartoffel

Użytkownicy
posty14
Propsy56
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Słuchajcie... kto może nauczyć siły i walki w tej grze... bo bić pełzaczy mając 12 siły, kijem z kolcami nie uśmiecha mi się...
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Cytuj
Może ktoś to jaśniej wytłumaczyć lub zna inny sposób?
Ja miałem zrobione już prawie wszystkie misje orków i zajebałem tą tabliczkę w biały dzień. Pobili mnie, ale nie zabili ani nie zabrali złota.
Cytuj
Słuchajcie... kto może nauczyć siły i walki w tej grze... bo bić pełzaczy mając 12 siły, kijem z kolcami nie uśmiecha mi się...
Jeden z walczących na arenie po wykonaniu dla niego zadania. Rumar chyba się nazywał. No i siły uczy też Tiks po zrobieniu zadania.

Moje pytania:
1. Skąd wziąć rdest polny? Wyczyściłem całą wyspę z mobów, roślin itp i nic, ani jednego. Wszystkie poszły na mikstury, a potrzebne są do zadania Prezent od nekromanty. Podobno jest jakiś respawn - u mnie chyba nie zadziałał.
2. Jak ruszyć fabułę do przodu? Zostały mi zadania Prezent od nekromanty, Czarny Miecz, Artefakty obozu orków, Oddział paladynów, Tajemnicza Jaskinia i Piedestał Trzech Smoków. Żaden z npc nie ma mi nic do powiedzenia.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry