Dark Saga PL 214432 1984

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 214432

Odpowiedzi 1984

Mac Dun

Mac Dun

Użytkownicy
Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
posty3423
Propsy960
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
1.0.5 jest ostateczny, ale czy 1.0.5 jest po polsku?

Wasili

Wasili

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest sposób by kowal wykuł nam dwuręczny srebrny miecz?

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty155
Propsy54
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Sprawdzałem i po zainstalowaniu spolszenia 1.0.4 na patch 1.0.5 teoretycznie wszystko działa ale nie wiem, jak by było dalej bo wolę nie ryzykować, że mi się savy zepsują gdzieś w połowie gry.

Splash

Splash

Użytkownicy
And i said...
posty3451
Propsy2405
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • And i said...
Czyli po prostu zdowngrade'owałeś sobie do wersji 1.0.4.

Bardzo bym prosił o niezawracanie mi głowy na PW problemami dotyczącymi podstaw w moddingu. Nie jestem tu jedyną osobą, która potrafi pomóc.

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty155
Propsy54
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ale w takim razie prac nad spolszczeniem patcha 1.0.5 nie będzie mam rozumieć? Trochę lipa chociaż w sumie nawet nie wiem, co on zmieniał w stosunku do 1.0.4.

deton

deton

Użytkownicy
posty21
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Modyfikacja całkiem fajna ale czy ktoś powie czemu potwory biorą tyle nie które hp ?

Splash

Splash

Użytkownicy
And i said...
posty3451
Propsy2405
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • And i said...
Bo są silne?

Bardzo bym prosił o niezawracanie mi głowy na PW problemami dotyczącymi podstaw w moddingu. Nie jestem tu jedyną osobą, która potrafi pomóc.

deton

deton

Użytkownicy
posty21
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Bo są silne?

No właśnie np jak mam odebrać orkowi klucz lub go pobić sorry ale się nie da ty ledwie mu hp bierzesz a on bierze ci połowę lub całe z arena przeszedłem koniec trikiem takim że użyłem bryłę lodu na Mistrzu nie dość tego to pierwsze nasze ruchy w grze trzeba myśleć o wojowniku no szkolić się w tym kierunku

Zadanie złodziej zapasów to trzeba uczyć się na złodzieja z wojownika chyba teraz

Splash

Splash

Użytkownicy
And i said...
posty3451
Propsy2405
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • And i said...
Czasami poziom trudności w tym modzie jest przesadzony i trzeba go przechodzić wykorzystujący błędy sztucznej inteligencji. Też mi się to nie podoba, ale nic się na to nie poradzi.

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1262
Propsy86
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

jest na stronie:

Instalujemy na patch v1.0.4. Zapisy gry z tej wersji załadują się, ale większość poprawek nie będzie działać. Starsze save'y nie będą działać.

Gothic 1 UpdatePack fixmod 0.1 wkrótce!

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty44
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ma ktoś link do pobrania tej modyfikacji nie w partach?

D3M0N

D3M0N

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam mały problem z zadaniem "Artefakty Obozu Orków" oraz "Wiadomość od Doriana".Z tym pierwszym jest taki problem , że w ogóle nie otwierają się te "Wrota" , sprawdzałem w poradniku kolejność przycisków i na pewno robiłem dobrze ale nic nie reaguję.A z drugim zadaniem jest taki problem, że zrobiłem dosłownie wszystkie misje w obozie Ferokijczyków (nawet to nie figurujące w dzienniku) i nie mam żadnych opcji dialogowych , aby dołączyć do obozu... 

Misje które jeszcze mam w dzienniku to -"Zdegradowany dowódca"(Miałem przyjść do Barada za 3 dni ale gdy przyszedłem to nie miałem z nim opcji dialogowych, próbowałem przespać się kilka dni , pobyć poza obozem, ale nic z tego) -"Mglista przeszłość" , "piedestał trzech smoków" , "oddział paladynów" , "Tajemnicza jaskinia" , "Amulet kowala"(nigdzie nie ma Borysa , i nie wiem czy ta misja jest niezbędna aby gra się ruszyła) , i oczywiście "Czarny miecz". Mam nadzieję że ktoś mi pomoże i nie trzeba będzie grać od nowa. :/

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty253
Propsy193
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
W tym zadaniu z Artefaktami Obozu Orków był błąd i trzeba było wpisać jakiś kod, a co do drugiego to ukończyłeś już zadanie z Orkowymi niewolnikami?

D3M0N

D3M0N

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Barnaba, oczywiście zrobiłem tą misję. A nie wiesz gdzie można znaleźć ten kod?

TiVortres

TiVortres

Użytkownicy
posty5
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam mały problem z zadaniem "Artefakty Obozu Orków" oraz "Wiadomość od Doriana".Z tym pierwszym jest taki problem , że w ogóle nie otwierają się te "Wrota" , sprawdzałem w poradniku kolejność przycisków i na pewno robiłem dobrze ale nic nie reaguję.A z drugim zadaniem jest taki problem, że zrobiłem dosłownie wszystkie misje w obozie Ferokijczyków (nawet to nie figurujące w dzienniku) i nie mam żadnych opcji dialogowych , aby dołączyć do obozu...
Ten kod musisz wpisać w konsolę(f2) SEKRET_SHAMAN_OPEN
A z tym zadaniem od myśliwych to musisz wyzwać na pojedynek Vincenta i pójść bodajże do Stip'a

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty155
Propsy54
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Barnaba, oczywiście zrobiłem tą misję. A nie wiesz gdzie można znaleźć ten kod?
Nie zrobiłeś jej za wcześnie? Chyba najpierw trzeba było zrobić wszystkie dostępne misje w obozie.

PatoXXX

PatoXXX

Użytkownicy
posty19
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

PatoXXX

Dark Saga PL
#1956 2016-12-30, 18:25(Ostatnia zmiana: 2016-12-30, 19:17)
Ja mam pytanie czy trzeba instalować wszystkie party po kolei? Bo zainstalowałem tylko 1 part i gra już działa

Post połączony: 2016-12-30, 19:17
I jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym że czasami całe dialogi mi się skipują tak szybko przelatują i nic się nie da przeczytać miał ktoś taki problem?

PatoXXX

PatoXXX

Użytkownicy
posty19
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To odpowie ktoś czy trzeba zainstalować wszystkie party po kolei czy wystarczy jeden bo już nwm czy mi się coś nie psuje :( dialogi się niektóre pomijają

TiVortres

TiVortres

Użytkownicy
posty5
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To odpowie ktoś czy trzeba zainstalować wszystkie party po kolei czy wystarczy jeden bo już nwm czy mi się coś nie psuje :( dialogi się niektóre pomijają
Wystarczy zainstalować pierwszy part.
Jak masz problem z dialogami to odinstaluj grę i zainstaluj wszystko zgodnie z instrukcją.(mi to pomogło)

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty181
Propsy215
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak odblokować u Harta naukę trofeów bo z tego co pamiętam on uczył ale nie ma u niego tej opcji???

:D

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry