[starsze wersje] Błędy i bugi 163365 510

O temacie

Autor Necro59

Zaczęty 24.09.2012 roku

Wyświetleń 163365

Odpowiedzi 510

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czekaj na patcha który naprawi tę błedy
 

MatiXpl

MatiXpl

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zauważyłem jeden błąd.
Wykonywałem misję Nieroby w obozie myśliwych w następujący sposób: Rozmowa z Jonasem - Rozmowa ze zmęczonym i marudnym myśliwym - W trakcie bicia marudnego myśliwego, uciekł on z obozu - Rozmowa z Alexem - Brak opcji dialogowej u marudnego - Po pobiciu go był dialog i dostałem 100 XP - brak opcji dialogowej u marudnego i Alexa.
Po tak (nie)wykonanej misji w dzienniku mam zapis:
"Mam kazać odejść marudnemu myśliwemu", a pod spodem
"Użyłem twardych argumentów, żeby przekonać marudnego myśliwego do pracy"
I tak ta misja została. Chyba w tym wypadku, "Nieroby" będą zaśmiecać mój dziennik do końca gry :(
 

gothic1210
  • Gość
Nie, nie. Przepchniesz tego questa.
Po prostu zajmij się teraz pozostałymi myśliwymi.
 

mimusss

mimusss

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Nie byłem pewny, gdzie zadać to pytanie, mianowicie grając postacią 1h + kusza po 4 rozdziale znudzila mnie rozgrywka i postanowilem zacząć od nowa grając magiem jednak podczas zad eliminacji królowej pelzaczy okazalo sie ze szyby kopalniane świecą pustkami a po wspomnianej królowie niema śladu. Sądzilem że to problem jednorazowy jednak brnąc w dalszą fabułę widze braki pewnych npc, których zad wykonalem na poprzedniej postaci.Moje pytanie brzmi czy moge to jakos zrestartowac, aby nie tracić zapisu z tej postaci?
 

gothic1210
  • Gość
To nie jest temat do tego, ale to cholerne SMF ma tak żałosne przenoszenie postów, że niech już lepiej zostanie.
Co do twojego problemu to pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Można spróbować przenieść postać na ten twój pierwszy save (na którym gra ci się znudziła), ale nie wiem czy to zadziała.
http://themodders.org/index.php?topic=25707.0
Mówiąc w uproszczeniu:
1. Wczytaj save ze znikającymi postaciami.
2. Wpisz w konsoli hero export.
3. W folderze z twoim save (tym z którego zrobiłeś export) znajdź plik hero_export.zen
4. Przenieś ten plik do folderu z save który ci się znudził.
5. Wczytaj nudny save i wpisz hero import.
Nie gwarantuję że to zadziała!
 

mimusss

mimusss

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzieki za szybką odp, jednak problem pozostal...
Z tego co widze problem pozostał z kopalnia(brak potworów, ktore zostały zabite na pierwszym savie)
oraz brak starego alchemika na cmentarzysku. Mógłbyś wyjaśnic na priv gdzie szukac tych skryptów(postaci i przedmiotów z Edycji Rozszerzonej) celem uniknięcia kolejnych niepotrzebnych pytan?
 

Maniaks

Maniaks

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy
Kurde, albo mam jakiegoś buga albo nie ogarniam gry. Mam 74 siły i nie mogę pobić Szakala przed wejściem do Wolnej Kopalni, bo zadaje mu tak śmieszne obrażenia albo w ogóle. Ogólnie od momentu jak wszedłem do Opuszczonej Kopalni, to mam problem z atakami. Tak jakby parowano każde moje ciosy. Jednego Zombie to tłukłem przez jakieś 3-4 minuty, bo tak rzadko wchodziły ciosy. Może fakt, że mam w broni jednoręcznej tylko 4/10 (20%) ma z tym jakiś związek?
 

gothic1210
  • Gość
Szakal jest bossem o ile dobrze pamiętam. Jest za niego bonus. Musisz kombinować. Warto zainwestować więcej PN w walkę bronią, ponieważ wzrasta mnożnik obrażeń oraz szansa na krytyka (dwa profity).
 

mimusss

mimusss

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Prosze o skrypt/kod na starego alchemika i snakea, jakos dociągne do konica ;)
 

gothic1210
  • Gość
Na alchemika ci podałem w temacie z zadaniami.
NON_7852_Snake
 

Maniaks

Maniaks

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy
Ach, czyli walka bronią daje jeszcze mnożnik do obrażeń. No to zmienia postać rzeczy. Ale inna sprawa, że mając prawie 100 obrony przed bronią, Szakal zabija mnie na 3 ciosy, a jego strażnicy 4-5. Czy to nie jest aby czasem przesada? Może mam za słabą zbroję, ale na ten rozdział silniejszej mieć się chyba nie da (zbroja od łowców orków 52, amulet 15, pierścienie po 10).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry