Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623903 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623903

Odpowiedzi 7398

DarkKnight09

DarkKnight09

Użytkownicy
posty15
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jeśli już to było, to proszę o tylko w miarę możliwości szybką odpowiedź na moje pytanie..

Otóż gram w Gothica I z tą Edycją Rozszerzoną. Już dołączyłem do Bandytów. I Quentin mi już zlecił, bym z Doylem napadł na plac wymian. Przed wyruszeniem zapisałem grę. I tak jak za pierwszym razem ta opcja dialogowa odnośnie wyprawy na plac była (bo potem 'zginąłem' z ręki Strażnika), tak jak wczytałem, to już tej opcji nie było. A pytanie moje brzmi: co robić w takiej sytuacji? Bo już trochę nie wiem, a zaczynać tego wszystko od nowa nie zamierzam, bo jednak trochę czasu to zabiera.
 
Samotność bywa zabójcza. Tylko niektórzy dzięki sile swej woli potrafią ją przezwyciężyć.

gothic1210
  • Gość
Jeśli już to było, to proszę o tylko w miarę możliwości szybką odpowiedź na moje pytanie..

Otóż gram w Gothica I z tą Edycją Rozszerzoną. Już dołączyłem do Bandytów. I Quentin mi już zlecił, bym z Doylem napadł na plac wymian. Przed wyruszeniem zapisałem grę. I tak jak za pierwszym razem ta opcja dialogowa odnośnie wyprawy na plac była (bo potem 'zginąłem' z ręki Strażnika), tak jak wczytałem, to już tej opcji nie było. A pytanie moje brzmi: co robić w takiej sytuacji? Bo już trochę nie wiem, a zaczynać tego wszystko od nowa nie zamierzam, bo jednak trochę czasu to zabiera.
W wielu modach pojawia się ten błąd, że po wczytaniu gry znika jakaś opcja dialogowa. Proponuję spróbować wczytać nieco starszy save.
 

DarkKnight09

DarkKnight09

Użytkownicy
posty15
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Czyli muszę jeszcze raz to od nowa rozegrać :/ Mimo to, dziękuję :)
 
Samotność bywa zabójcza. Tylko niektórzy dzięki sile swej woli potrafią ją przezwyciężyć.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
I co w koncu? Poradziliscie sobie z tym problemem? Wiele osob tutaj wyrazilo swą chęć do pomocy, nic?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

gothic1210
  • Gość
Czyli muszę jeszcze raz to od nowa rozegrać :/ Mimo to, dziękuję :)
Jeśli mogę jeszcze coś dodać to porponuje nie zapisywać tylko na jednym slocie. Dobrze sobie robić backupy od czasu do czasu, żeby w razie czego mieć zabezpieczenie.

Warewolf, nie robiłem nic  w tym kierunku od sierpnia.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: DarkKnight09 w Dzisiaj o 18:47Czyli muszę jeszcze raz to od nowa rozegrać Mimo to, dziękuję Jeśli mogę jeszcze coś dodać to porponuje nie zapisywać tylko na jednym slocie. Dobrze sobie robić backupy od czasu do czasu, żeby w razie czego mieć zabezpieczenie.

Warewolf, nie robiłem nic  w tym kierunku od sierpnia.

No coz, jesli masz czas i checi to zrob, bo to chyba jedyny z niewielu modow do G1 ktore zapowiadaly sie niesamowicie dobrze. Pare osob Ci zaoferowalo swą pomoc, sprobuj z nimi.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Albo chociaż powiedz oficjalnie ze Er 1.4 idzie kaput bo sporo osób w sumie pewnie czeka i nie wie czy się doczeka :P

@down no właśnie tego nie wiemy, jak nie powie to znaczy ze wtedy ER wyjdzie, jak powie to znaczy ze nigdy nie wyjdzie proste
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Po co ma tak mówić, skoro raczej jeszcze nie wszystko stracone.

gothic1210
  • Gość
Albo chociaż powiedz oficjalnie ze Er 1.4 idzie kaput bo sporo osób w sumie pewnie czeka i nie wie czy się doczeka :P

@down no właśnie tego nie wiemy, jak nie powie to znaczy ze wtedy ER wyjdzie, jak powie to znaczy ze nigdy nie wyjdzie proste
Pożyjemy, zobaczymy. Na razie muszę CM doszlifować, wydać go i jeszcze ogarnąć popsutą kartę graficzną (ach to AMD). Jak się okaże to dam znak. Dałem fabioskowi do sprawdzenia jedną rzecz w Er. Jak ustalimy co mamy na dzień dzisiejszy to może zacznę przy tym grzebać i udostępnię tak jak CZ, czyli do publicznych testów i oceny. O oficjalnej super premierze raczej nie ma co myśleć. Albo zrobię tego moda z pomocą zaufanych ludzi i społeczności, albo go po prostu nie będzie a będzie tylko CM. Przy optymistycznych wiatrach wyjdą 2 mody ode mnie.
 

gothic1210
  • Gość
Zagadka rozwiązana. Er crashowała przez system nauki z G2... Ten sam problem miałem w CM. Przywrócenie oryginalnego skryptu rozwiązało problem. Cały balans  szlag trafił, ale ważne, że nie crashuje. Będziemy musieli zbalansować grę w inny sposób. 

News godny propsów. 
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Zagadka rozwiązana. Er crashowała przez system nauki z G2... Ten sam problem miałem w CM. Przywrócenie oryginalnego skryptu rozwiązało problem. Cały balans  szlag trafił, ale ważne, że nie crashuje. Będziemy musieli zbalansować grę w inny sposób.

News godny propsów.
Chwała Bogu :D
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Zagadka rozwiązana. Er crashowała przez system nauki z G2... Ten sam problem miałem w CM. Przywrócenie oryginalnego skryptu rozwiązało problem. Cały balans  szlag trafił, ale ważne, że nie crashuje. Będziemy musieli zbalansować grę w inny sposób. 

News godny propsów. 

Uff.. Czyli pewnie zagramy?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Cytuj
Zagadka rozwiązana. Er crashowała przez system nauki z G2... Ten sam problem miałem w CM. Przywrócenie oryginalnego skryptu rozwiązało problem. Cały balans  szlag trafił, ale ważne, że nie crashuje. Będziemy musieli zbalansować grę w inny sposób.

News godny propsów.

Uff.. Czyli pewnie zagramy?

Nie pewnie. Na pewno  :cool:

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Obecnie jedyny mod, na którego czekam. Trzymam kciuki.
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Up Pograć w gothic 1 z takim modem... toż to istny cud ! :D
 

down

down

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
No to zajebiście.
A i pytanko co to jest ten content mod?
 
Jebać pierdoloną schizofremie :P

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zagadka rozwiązana. Er crashowała przez system nauki z G2... Ten sam problem miałem w CM. Przywrócenie oryginalnego skryptu rozwiązało problem. Cały balans  szlag trafił, ale ważne, że nie crashuje. Będziemy musieli zbalansować grę w inny sposób.

News godny propsów.
Będziesz próbował napisać ten system na nowo?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
w Sprawie balansu mogę doskokowo pomoc, nasuwa się pytanie w MT system nauki jest z G2 właśnie i działa hmm
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
w Sprawie balansu mogę doskokowo pomoc

Błągam, nie.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

gothic1210
  • Gość
w Sprawie balansu mogę doskokowo pomoc, nasuwa się pytanie w MT system nauki jest z G2 właśnie i działa hmm
Nie wiem, ostatnie MT w jakie grałem to 1.4 i było to dość dawno. Mówisz, że jest coś takiego w MT, że wymagane PN rosną? Może mógłbym się posiłkować ich kodem.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry