Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Quatrosss

Strony: [1]
1
Pytania i problemy / Gimp/Photoshop-zagwozdki.
« dnia: 2015-02-09, 17:05 »
Dziendobry :F
Posiadam wątek w dziale 3d, tutaj zakłam o tej samej tematyce lecz w 2d.

Posiadam teksturę drewna która mi się podoba, chcę w 2d zrobić drobny efekt jej wypukłości, a dokładniej aby krawędzie tekstury były tak jakby zagięte do dołu. How should i do it?

Post połączony: 2015-02-09, 17:08
Przy okazji, mszany brush.. istnieje coś takiego w sieci? Dla obojętnie jakiego programu graficznego, szukam od godziny i nic. Może samemu zrobić było by szybciej? Istnieją jakieś poradniki ciekawe/ew. sami wiecie jak tego dokonać?

2
Dyskusje i problemy / Zapraszam do komentowania.
« dnia: 2014-12-27, 00:23 »
Jak byście nazwali nowe rpg na pograniczu Gothica ,a Skyrima jeśli takowe miałoby powstać. Any ideas?

3
Pytania i problemy / 3ds max, moje problemy.
« dnia: 2014-12-18, 15:58 »
Witam. Czy mógłbym tutaj prowadzić wątek w którym zwracałbym się z prośbą o pomoc? Tzn. co jakiś czas bym pewnie tu coś wrzucał ,gdybym miał problem. Jak np. tutaj: zrobiłem model drewnianej belki, natomiast nie potrafię sobie zwizualizować jak miałaby wyglądać tekstura oraz rozmieszczenie polygonów na UVW, przez co tekstura jest jakby rozciągnięta.
http://oi62.tinypic.com/rvbuas.jpg
 http://oi59.tinypic.com/530jgk.jpg
Ponadto czy mógłby mi ktoś wyjaśnić zasadę działania normal map? Oraz tych pozostałych dla mnie niezrozumiałych obrazów.
#Edit.
Czy coś takiego ma sens? http://oi57.tinypic.com/a9vmzd.jpg Czy może lepiej było by rozdzielić te dwie tekstury na osobny plik? Jeśli tak to jak to zrobić żeby do jednego modelu podczepić dwa obrazy?

Strony: [1]
Do góry