[G2NK] Странник - В тылу врага/Wanderer/Podróżnik - Za Liniami Wroga v1.5 PL 183598 387

O temacie

Autor Żelazko

Zaczęty 24.04.2010 roku

Wyświetleń 183598

Odpowiedzi 387

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jesionowy kołek zda egzamin, ale napój najlepszy, bo zgarniesz dzięki niemu trochę expa i jest jedyną opcją która pomoże, jeśli nie wiesz wcześniej, kto jest wampirem. ;)
Z sejwem niestety nie pomogę, w Podróżnika grałem z rok temu - więc i tak pamiętam tylko wyrywkowo co i jak.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Też bym dał, ale mam tylko dwa, i każdy jest już po wątku z wampiryzmem...
 

Eoven

Eoven

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Panowie, pomożecie? Kolega oddał mi save'y do Podróżnika. Skopiowałam jeden na próbę do saves_wanderer. Ale po odpaleniu zapisu dziennik zadań mam po rosyjsku kiedy wszystko inne jest po polsku. Co teraz?
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
 

Eoven

Eoven

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znaczy powiedzieć coś umiem. Przeczytać już nie

Ej, jak się wyleczyć z promieniowania teraz? Jestem już po Komnacie i wyleczyłam się z ptasiej grypy. Mam trzy próbki gruntu. Jedną niedaleko Komnaty, jedną przy kraterze gdzie utopił się Terminator i jedną z dolnego krańca mapy którą dał mi Profesor. Szukałam miejsca z próbką koło orków ale nic nie znalazłam. Podpowiecie gdzie mam szukać w tamtym miejscu?
 

GothicFanatic

GothicFanatic

Użytkownicy
posty13
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam problem. Po powrocie ze skażonego terenu w poszukiwaniu gówien, przestała działać moja (i nie tylko) maska przeciwgazowa. Jakieś rozwiązanie?
 

niemamjelit26

niemamjelit26

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kto może nas nauczać many i kolejnych kręgów? Jak do tej pory zauważyłem Baranowa i Mistrza Yodę, oboje też mają dość niski maksymalny próg nauczania - do 120 punktów many. Czy istnieją inni nauczyciele magiczni, a jeśli tak, to czy mogą nauczyć nas więcej? Bo nie wiem, czy po osiągnięciu tych 120 wykorzystywać wszelkie zewnętrzne bonusy, jak notatki i mikstury permanentne
 

patrxow

patrxow

Użytkownicy
posty45
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mutant z bazy wojskowej też uczy magii
 

Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam kłopoty z zainstalowaniem tej modyfikacji pomoże mi ktoś bo gdy właczam mam czarny ekran coś zle robie gdyby ktoś mógł mnie naprowadzić z góry dzięki ;/
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Instalujesz rosyjską, a potem polską wersję i wszystko w katalogu głównym Gothica. Jak Ci się w instalatorze dorabia jakaś końcówka to ją skasuj :P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nadal nie idzie ;x musiałbyś to uwidzieć bo już nie daje rady ;_;
 

Hoornel

Hoornel

Użytkownicy
posty25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, ma ktoś może save przed rozpoczęciem robienia misji w bazie wojskowej?
Skończyłem na tym miejscu, ale save'y mi się zbugowały, a potem już mi się nie chciało tego ratować ;D
Z góry dziękuję.
 

Kregan

Kregan

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam pytanie dotyczące działania gry.
Kiedy odpalam grę to niezależnie od tego jaką mam rozdzielczość na górze ekranu mam czarno-biały pasek zasłaniający HP przeciwników i NPC.Myślałem że problem rozwiązał się kiedy odpaliłem moda nie z Gothicstarter tylko z Gothicstarter_mod ale w tym przypadku wywalało mi błąd że nie można znaleść pliku czaru simona.
Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem lub jak odpalić moda z Gothicstarter w oknie bo chyba tylko drugi launcher ma taką opcję.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Gothicstarter_mod jest dla modderów, a nie dla graczy, więc powinieneś uruchamiać Gothicstarterem. Nie masz pewnie systempacka i nie uruchamiasz w zgodności z Windows XP SP3 oraz jako administrator (musisz to zaznaczyć też do Gothic2.exe).

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Wie ktoś jaki jest wymóg aby zombie się respiły? Mogę coś z tym zrobić bo zabiłem na razie tylko 10 i więcej już nie chce się zrespić. A potrzebowałbym jeszcze z 3 głowy, aby chalsing mnie uczył.

Nie ważne, po resecie gry nagle zaczęły się respić.
 
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Byłby ktoś chętny przysiąść nad modem i pobawić się z wersją 1.5? My mamy obecnie 1.0 która jednak dosyć sporo bugów ma, a 1.5 jest z 2009 i już tych bugów nie powinna posiadać. Pomógłbym w czymkolwiek byle by ktoś się znalazł i chciał to zrobić :F.

Moda przeszedłem i miałem napisać recenzję, ale może zmieni się ona jeżeli ktoś chciałby się pobawić z wersją 1.5.
 
 

Turels131231231

Turels131231231

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kiedy instaluje spolsczenie i pojawia mi się to czarne okienko to pisze mi: "the batch file cannot be found" nie wiem co mam robić ;/
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Na pewno masz taką samą ścieżkę instalacji jak przy instalowaniu oryginalnej wersji? Nie zrobił ci się np. podfolder?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
Siema gdzie dostane papier toaletowy bo jakiś bezdomny mnie szantażuje
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Rany, pamiętałem tego questa. Na pewno nie dostaniesz toaletowego i musisz się zadowolić ściernym, ale nie pamiętam, czy dostaniesz go od Nadzorcy, czy od kogoś innego. W każdym razie popytaj w Gadiukinowie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry