Ankieta 4a - Skrzynka pocztowa 19606 36

Ankieta

Skrzynka pocztowa

Głosów w sumie: 27

O temacie

Autor Żadna Głupia Spółgłoska

Zaczęty 28.02.2010 roku

Wyświetleń 19606

Odpowiedzi 36

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Ankieta 4a - Skrzynka pocztowa
#20 2010-03-01, 18:55(Ostatnia zmiana: 2010-03-01, 19:09)
Cytuj
Nie wiem, czemu wszyscy boją się tak straszliwie tekstur.


bo są cipkami. i tak dobrze, że przez 2 lata udało się wyeliminować w tego forum grono wannabie grafików, albo zwyczajnie nie chcą się ujawniać :P
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Za postęp uważam chociażby poszerzenie wiadomości społeczeństwa o pojęcia normal/alpha/specular.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
tego silą rzeczy można dowiedzieć przeglądając pierwsze lepsze forum cg więc nie jest to żadna sztuka. większość tu nadal żyje w średniowieczu na bakier z pojęciami typu "spacermistrz", "spacerman" i inny spacerdupek myśląc, że leveldesign to takie coś co wyłącznie polega na wstawianiu przedmiotów na mapę :P
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
gdyby to przeszło to byłbyś jedynym uczestnikiem.
Zarówno Avallach, jak i Elvans wyrazili entuzjazm. Nie było czegoś takiego w przypadku skrzynki.
da się te jebane tekstury to już nikt nie staruje bo jest miękką cipką, której to "nie potrzebne". podobnie z każdym trudniejszym tematem. po chuj robić te bitwy skoro od 2008 nadal jest to samo? banalne modele i banalne rzeczy do teksturowania.
Sam nie zrobiłeś tekstury :P
Co by nie mówić, to już jest pierniczenie. Ciągle mówisz że wszystko jest takie proste i jest zero progressu, a jak się okazuje to wymodelowanie nawet skrzynki jest dla samego Ciebie problemem. Nie wiem jak można mówić o "trudniejszych tematach", skoro samemu pyta się pięć razy jak zrobić pałąk z cylindra.
Jak możesz mówić że są banalne rzeczy, skoro większości z nich na chwilę obecną nie umiałbyś zrobić? Noża być pewnie nie zrobił, łodzi też, pająka też, machiny oblężniczej pewnie też nie. Masz progress w ciągu ostatnich dni i jak najbardziej to doceniam, ale mówienie z Twojej strony że wszystko jest banalne to spora dawka hipokryzji.
Cytat: Thoro link=topic=9092.msg84868#msg84829 date=Mar 1 2010, 07:12 PM\'
tego silą rzeczy można dowiedzieć przeglądając pierwsze lepsze forum cg
Oj co to to nie, sam żeby znaleźć konkretne informacje przeszukałem pół Internetu. Może o wypalaniu normal map w PSie/Crazybumpie są informacje, ale o RTT jest naprawdę ciężko cokolwiek znaleźć. To nie są rzeczy które wiszą na stronie głównej każdego forum.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Ja na forum dawałem już taką ilość linków że spokojnie mogło by się tu zrodzić z 5 Scottów Pattonów, Vitaly Bulgarovów i Ianów Joynerów tylko nikomu nie chce się poświęcić większej ilości czasu na szukanie i ściąganie. Bo tu ludzie myślą ze świat kończy się na Gothicu.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Zarówno Avallach, jak i Elvans wyrazili entuzjazm. Nie było czegoś takiego w przypadku skrzynki.

sam dobrze wiesz, że tu wszyscy wyrażają entuzjazm, bądź go nie wyrażają, w zależności od kaprysu a jak przychodzi co do czego to i tak wychodzi na jedno. ja już mam serdecznie dosyć pytania na tym forum o zdanie innych więc jeśli już to robię to tylko ze względu na to, że w dyskusji mogą się pojawić całkiem przypadkiem jakieś ciekawe sugestie co tu bywa dość częste.
Cytuj
Sam nie zrobiłeś tekstury old_lol.gif

zrobiłem ale mi się nie chciało kończyć bo ten model jest zbyt nudny. z resztą dobrze o tym wiesz że nie jest to problemem.
Cytuj
Ciągle mówisz że wszystko jest takie proste i jest zero progressu, a jak się okazuje to wymodelowanie nawet skrzynki jest dla samego Ciebie problemem.

i co to ma niby do rzeczy? ja się nie deklaruje na każdym kroju jako "grafik 3d" jak to robią dumnie niektórzy, w ogóle nigdy nie nazywałem siebie grafikiem.

Cytuj
Jak możesz mówić że są banalne rzeczy, skoro większości z nich na chwilę obecną nie umiałbyś zrobić?

mówię to w odniesieniu do "grafików", którzy siedzą tu po kilka lat, robią niekiedy dobre modele a nie potrafią ich w żaden sposób oteksturować. i owszem, uważam że dla takiej osoby wymodelowanie sugerowanych tu rzeczy jest banalne i na ogół popularne (patrz; stare bitwy 3d) a jak dochodzi nie daj Buk zrobienie prostej tekstury to kurwa AMEN i święta maryja nie pomoże. Już nawet nie mówię o robieniu jakichś trudniejszych rzeczy czy malowaniu ale oteksturowanie wymienionej przez Ciebie łodzi, machiny, czy domu który wczoraj zrobiłem to w ostateczności minimum wkładu własnego - wystarczy pozbierać materiały z cgt, ponakładać i zmapować a jak model odpowiednio zbudowany to i nawet tillowanie nie będzie potrzebne.

Cytuj
Oj co to to nie, sam żeby znaleźć konkretne informacje przeszukałem pół Internetu.

znalazłeś bo wyraziłeś inicjatywę a że przeciętny modder gothica dzięki naszym akcjom dowiedział się o istnieniu podobnych rzeczy akurat o niczym nie świadczy. jemu to ani się do niczego nie przyda ani też nigdy nie wykorzysta tej wiedzy w praktyce bo szczyt możliwości to jest pokolorowanie "zbroji djega" w rozmiarze 256x256.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Cytuj
sam dobrze wiesz, że tu wszyscy wyrażają entuzjazm, bądź go nie wyrażają, w zależności od kaprysu a jak przychodzi co do czego to i tak wychodzi na jedno.

Wypraszam sobie : P. Może modelu nie zrobiłem bo mi nie pasował temat ale Buła dostał koncept skrzynki z rzutem z każdej strony i dodatkowymi malunkami szczegółów ale nie zrobił bo ważniejsze dla niego było durne wiaderko dla Zdunku jak by to nie mogło poczekać ze 3-4 dni i było koniecznie potrzebne wtedy kiedy mógł robić  skrzynke.  Albo wolał po sculptować coś co i tak wyglądało jak by chciało a nie mogło : P.

Zarzekał się że zrobi i jak widać olał sprawę, obietnicę bo taki juz z niego, kłamliwy parszywy wredny dwulicowy perfidny indolentny infantylny okropny zdradziecki człowiek : P.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
to dawaj koncept tu
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
http://ifotos.pl/img/Bt_xqswas.jpg narazie znalazłem tylko pierwszą wersje
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
dupa, mój karmelowy przyjacielu. przerost formy nad treścią i onanizm aż sączy.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Bo nie masz takiej wizji jaką miałem ja i Bułkowski już nawet były niektóre textury wybrane i wszystko obmyślone.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
a po co robić jakieś z dupy wynalazki? nawet w bioshocku takich rzeczy nie ma.
kyra skrzynka jest ok tylko wystarczy dopracować teksturę kosztem realizmu rzeczywistego.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
A po co robić cokolwiek? Dla przyjemności, satysfakcji, kaprysu i wielu innych rzeczy.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Oho, całkowicie o tym zapomniałem ;)

Wynik:
Kyroman - 16 głosów,
Dracon - 6 głosów.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Chmiel

Chmiel

Użytkownicy
posty93
  • Użytkownicy
Głos na Darcona
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Kyro zrobił najlepszął moim zdaniem
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Ankieta 4a - Skrzynka pocztowa
#36 2010-03-17, 16:57(Ostatnia zmiana: 2010-03-17, 16:59)
:)  
Dla obu panów warny bo to nie pierwszy raz, jak spytacie dlaczego to jeszcze dołożę za spostrzegawczość.

Temat zamykam bo jeszcze ktoś znowu zacznie dyskutować czyja praca powinna wygrać :D


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry