Pytania i problemy techniczne 218108 336

O temacie

Autor luke

Zaczęty 13.02.2008 roku

Wyświetleń 218108

Odpowiedzi 336

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
Warto zagrać czy to zbugowane ówno ? wersja 2.02.
 

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
Ponawiam pytanie powyżej, Simenowi nie wierzę bo może napisał to złośliwie.
 

W1k4 D.

W1k4 D.

Użytkownicy
posty4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Premie z broni do walki nie działają. Jest chyba tyle błędów z podstawki, ile ich tam było. Warto zagrać, szczególnie jak ktoś nie grał, i na ŁATWYM! Normalny jest już dość ciężki, a i jak nie grałeś, to tutaj możesz poczuć niezłą swobodę, w modyfikacji jest sporo zawartości zrobionej bez spinania się o zgodność i td, całkowita wolność twórcza, graj, a raczej się nie zawiedziesz. Tylko polecam Ci włączyć poradnik z folderu z materiałami dodatkowymi, instalka go wrzuca dodatkowo, i w opisie zadań poczytać TYLKO to, co po słowach "UWAGA", bo tam jest w paru tylko przypadkach kilka info na temat bugów albo tego, co może zablokować Tobie zadanie lub dalszą grę, po prostu tylko tych słów sobie poszukaj.

Ale jeśli chodzi o bugi..to to Czas Zapłaty jednak NIE JEST, i w sumie można powiedzieć, że MT mają tyle bugów, co chyba praktycznie KAŻDA modyfikacja, także jest to w dobrej formie..tak sobie myślę :D
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Warto zagrać czy to zbugowane ówno ? wersja 2.02.

Niech Śniący Będzie z Tobą!
Warto, jednakowoż polecam także wgrać Submod do Mrocznych Tajemnic, utworzony bodajże przez Graveira (btw szacun za tego submoda). Według mnie modyfikacja nie jest wtedy aż tak "ziemniaczana"

Uczacza dla Wszystkich!
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

geronimo

geronimo

Użytkownicy
posty23
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam
Ja z zapytaniem: Czy można w jakiś sposób zmienić rodzaj czcionki w tej modyfikacji (bardzo się męczę próbując czytać oryginalną czcionkę).
Za pomoc byłbym bardzo wdzięczny.
 

hardom

hardom

Użytkownicy
posty55
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Chce zagrac w mroczne tajemnice i mam kilka pytan.
Czy warto zainstalowac tego submoda? Niby ludzie go polecaja, ale czy nie ulatwia on zbytnio rozgrywki i czy nie wprowadza zbyt duzych zmian?
No i jaki poziom polecacie, kiedys gralem troche na trudnym i ten poziom sobie na pewno odpuszczam. Zastanawiam sie nad normalnym i latwym, z tym ze jak zainstaluje tego submoda to chyba rozgrywka bedzie prostsza, bo wtedy jest wiecej punkow nauki co level.
I czy polecacie zainstalowac jeszcze jakies  texturpacki? Na pewno bede grac z dx11, i nie wiem czy jeszcze instalowac jakies inne tektury czy nie? Ma ktos jakies sprawdzone do Mt?
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Zainstalowałem system packa a potem MT i grę wywala zaraz po odpaleniu nawet do filmika intro ani głównego menu nie ładuje. Grę mam ze steama.

Cytuj
Installation guide, version 1.7 (Steam):
For "GOTHIC1: Classic":
1. Install "GOTHIC1: Classic".
2. Install Gothic Patch 1.08k
3. Install Gothic1_PlayerKit-1.08k.exe, Gothic1_PlayerKit-2.8.exe
4. Install G1Classic-SystemPack-1.7.exe

Próbowałem na każdym z poziomów trudności MT na wszystkich wywala do pulpitu. System pack mam zainstalować po MT?
///
Problemem był źle edytowany Gothic.ini po instalacji MT. Wrzuciłem Gothic.ini po instalacji System Packa i działa.

RaMz

RaMz

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zamówieniami od Keretha. Gram z submodem a że lubię się czasem bawić w myśliwego i na spokojnie sobie zarabiać jako myśliwy takie troche rp, pisze tutaj z prośbą o pomoc. A może ktoś już miał takiego buga i rozwiązał ten problem? :)


 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Jak jest insert code na Melkora?
GRD_7607_MELKOR - Melkor
http://www.poziomkaz.pl/articles/324

Rhonin

Rhonin

Użytkownicy
posty11
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem związany bezpośrednio ze skryptami w Mrocznych Tajemnicach. Bug polega na tym, że NPC mają problem z otwieraniem drzwi, a w nocy zamiast położyć się do łóżka i spać, to kładą się na parę sekund, wstają, krążą i tak do rana. Pomimo zmian w skryptach oraz zmian w pliku "Zs_Sleep" problem nie ustaje. Błąd zawiera się bezpośrednio w mrocznych tajemnicach ponieważ testy na czystym Gothicu i innych modach nie wykazały podobnego stanu bezsenności.
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy ktoś miał kiedyś taki problem, że znajdywał NPC'tów martwych, idę sobie oddać list do Miltena, patrzę do kuźni, a tam tak sobie Stone leży martwy, jeszcze miałem 2 takie same sytuacje z NPC'tami, no jedyne co zrobić to odpalić konsole i ich ożywić, wiem kody ect. niesmak w chuj no ale nic nie zrobisz, czy ktoś jeszcze miał coś takiego?
 

goreg

goreg

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem z zacinaniem się gry w podziemnym świecie. Wydaje mi się, że to wina świateł. Próbowałem na dwóch komputerach i z rożnymi zgodnościami oraz ustawieniami graficznymi i dalej to samo.
 

PhiloArt

PhiloArt

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Witam. Nie jestem pewny czy to odpowiedni dział dla tego pytania. Szukam kontaktu do twórców Mroczny Tajemnic. Zwłaszcza do grafików. Poszukuje jakiś koncep artów, niewykorzystanych grafik, oraz różnych reliktów z tej gry. Jest mi to potrzebne do stworzenia Artbooka . Byłby wdzięczny za każdą wiadomość na ten temat. Pozdrawiam
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam serdecznie !
Napiszcie proszę jakie modyfikację wizualne mogę zainstalować do Gothic Mroczne Tajemnice?
Oczywiście oprócz directa bo go używam we wszystkim, mianowicie chodzi mi o dodatki dodające więcej roślinności.
Użyłem już Big Nature moda ale on zastępuje pewne elementy z mrocznych tajemnic jak na przykład dwóch strażników wymazuje oraz tego starego alchemika również wymazujei na jego miejsce pare nowych drzew się znajduje.
 

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wg poradnika a moda jak nie było tak nie ma, jedynie w playerkicie mam info o Mrocznych Tajemnicach ale w grze totalnie nic się nie zmieniło? Ktoś coś?
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Odpalasz GothicStarter przez administratora?
 

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Odpalasz GothicStarter przez administratora?

Dzięki, nie pomyslałem o tym, troche mnie zawiodło to ze nie ma sterowania z Gothica 2 ale wyrównało to dubbingiem przez którego kisnę i gniję xD
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry