Pytania i problemy techniczne 218467 336

O temacie

Autor luke

Zaczęty 13.02.2008 roku

Wyświetleń 218467

Odpowiedzi 336

luke

luke

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Chciałem sobie niedawno zainstalować G:MT , lecz po uruchomieniu instalki MT (sam gothic poszedł bez zarzutów) wyskoczył mi błąd "Odpowiednie pliki są niewłaściwe" (czy coś koło tego, nie pamiętam dokładnie, a było to gdzieś tydzień temu [Czekałem na aktywację na forum....]) . Co mam zrobić, aby go zainstalować?
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy
W pierwszej kolejności musisz zainstalować PlayerKit'a, za jego pomocą uruchomisz MT. Playerka uruchomisz z teczki Gothic'a  - System/ GothicStarter.exe. :rolleyes:
 

Mateusz

Mateusz

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Elo napisze tutaj a na mam problem gram sobie piknie w gothic mt i szukam dla eli"ne 4 kamienie potrzebne do tego zeby mógł sie wydostać wszytkie misje poprzednie wykonałem należycie :)  Znalazłem 3 kamienie i uwaga właśnie nie mogę znaleźć ostatniego kamienia proszę mi wytłumaczyć gdzie go mogę znaleźć wiem ze strzeze go jakaś najpoitężniejsza bestia w tamtym siewiecie
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Cytat: Mateusz link=topic=711.msg5465#msg5465 date=Feb 18 2008, 14:37\'
Elo napisze tutaj a na mam problem gram sobie piknie w gothic mt i szukam dla eli"ne 4 kamienie potrzebne do tego zeby mógł sie wydostać wszytkie misje poprzednie wykonałem należycie :P  Znalazłem 3 kamienie i uwaga właśnie nie mogę znaleźć ostatniego kamienia proszę mi wytłumaczyć gdzie go mogę znaleźć wiem ze strzeze go jakaś najpoitężniejsza bestia w tamtym siewiecie

Nie żebym miał się czepiać ale połowa osób z forum grała w DM dawno, dawno temu więc nie wiem czy byli by w stanie zapamiętać takie szczegóły :D
 

drzazga17

drzazga17

Użytkownicy
posty38
  • Użytkownicy
jeden jest kolo zebaczy
jeden kolo trolli
jeden kolo smoka
a ten 4 chyba zaraz przy wejsciu sie bierze tege ziomusia co jest :P
 

MWL

MWL

Użytkownicy
posty205
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra to aj zadam pytanko bo mi sie nie chce szukać, a właściwie to dwa.
Gdzie znajdę sól (potrzebna do rosołu ścierwojada) i gdzie znajdę jeden z łuków który się dostaje od przemytników (sprzedałem i nie wiem komu :D )
 
Tworzymy  aplikacje internetowe i strony internetowe. Jesteś grafikiem? Napisz do nas - szukamy najlepeszych ;)

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy

krycha

Pytania i problemy techniczne
#6 2008-02-19, 18:23(Ostatnia zmiana: 2008-02-19, 18:24)
Sól znajdziedsz w obozie przy kopalni, na górze z katapultą, tam gdzie są strażnicy i ich kolacja, a łuk tam gdzie go zostawiłeś, nie ma zbyt wielu sprzedawców, więc to chyba nie jest problemem. :D
 

Mateusz

Mateusz

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
A gdzie mogę znaleźć łuk śmierci żeby wyrobił mi go na lepszy Serwin A takżę Gdzie ten smok gdzie jest przy nim 4 kamień
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy
Smoka znajdziesz w podziemnej grocie, jest duży, nie sposób go nie zauważyć, ale kamień (i nie tylko) jest trochę dalej za nim, na postumencie.  :D
 

Mateusz

Mateusz

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
kryha big thx  :D  ;p
 

Miko

Miko

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Mam problem z questem, a mianowicie: Przemyt rudy które zlecił mi Kruk gdy wypełniłem zadanie: Przemyt rudy :P  (zadanie to dostałem od Thangora) . Oto opis questa w dzienniku:

No i znowu mam problem. Kruk jakimś psim swędem dowiedział się, że załatwiłem dostawy rudy dla przemytników. Teraz muszę znaleźć kogoś w obozie strażników przed kopalnią, kto jest odpowiedzialny za przemyt rudy.
...

Rozmawiałem z Thangorem o przemycie rudy. Doradził mi żebym pozbył się osoby stojącej za przemytem rudy w obozie przed kopalnią. Teraz muszę tylko znaleźć tę osobę.

I to wszystko co udało mi się osiągnąć w tym queście :(  . Proszę o pomoc :P  .
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy
Porozmawiaj z Gilbertem. :P
 

Miko

Miko

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Cytat: krycha link=topic=711.msg6100#msg6100 date=Feb 23 2008, 15:45\'
Porozmawiaj z Gilbertem. :P


Rozmawiam z tym ziomkiem ale niema żadnych opcji dialogowych :P .
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy
Spróbój pogadać z Drakiem w starej kopalni. :)
 

Miko

Miko

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Cytat: krycha link=topic=711.msg6181#msg6181 date=Feb 23 2008, 20:15\'
Spróbój pogadać z Drakiem w starej kopalni. :)



Też 0 opcji dialogowych.
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy
Cytat: Miko link=topic=711.msg6209#msg6209 date=Feb 23 2008, 22:24\'
Też 0 opcji dialogowych.

To jaki wniosek?, odpuść sobie, jak będzie dubbing (ha, ha, ha....) zaczniesz grać od początku, jak my wszyscy, wtedy zaliczysz quest z rudą, naprawdę nie widzę problemu. Czy jest ktoś na forum, kto zaliczył wszystkie zadania za pierwszym razem (nie wiem który raz grasz)? Wątpię. :P
 

Matttti

Matttti

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Jeśli to zadanie od Kruka to pogadaj z Thangorem, a później musisz pogadać z Melkorem a on Ci zabierze całą rudę oraz się wygada. Poleć z tym do Kruka a ten da Ci pozwolenie na egzekucję. Niestety zadanie jest dalej otwarte i nie wiem jak je zamknąć (podobno coś Poziomki zapomniały) albo coś dalej powinno być.
 

szatje

szatje

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
ee kto uczy broni jednorecznej ponad 59 % :P  ?
 

Matttti

Matttti

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Anghar z obozu przemytników do 89 (trzeba pogadać z Servinem i przynieść Angharowi stal) a do 100 uczy nas Baliareth (chyba dobrze napisałem imię) jeżeli podążamy drogą Beliara. Pewnie są jeszcze inni ale ja interesowałem się zawsze tą dwójką.
 

BabciaG

BabciaG

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
Witam wszystkich !!
Jestem tu nowy i mam problem bo nie mogę znaleźć 2 rzeczy w Gothic MT. I nie żebym ich nie szukał szukałem wszędzie ale widać gdzieś przeoczyłem potrzebuje wiedzieć gdzie jest jaskinia z gilbertem i gdzie leży chata alchemika tylko wytłumaczcie mi dokładniej bo to ze chata np. leży gdzieś nad opuszczoną kopalnią to wiem ale nie mogę znaleźć to samo z ta jaskinią Gilberta.
Tak wiec proszę o pomoc...
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry