Pytania i problemy techniczne 218183 336

O temacie

Autor luke

Zaczęty 13.02.2008 roku

Wyświetleń 218183

Odpowiedzi 336

gothic1210
  • Gość
Tak, można podmienić. 
 

Joth

Joth

Użytkownicy
posty62
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Więc próbowałem zainstalować Player Kita do G1 i wyskoczył mi ten błąd. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz ale rozwiązania tego problemu nigdzie nie ma. Proszę o pomoc

 

Robertboanerges

Robertboanerges

Użytkownicy
posty488
Propsy79
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spróbuj przeinstalować Gothic 1 i Playerkita do innego folderu niż Program Files a nawet jak masz możliwość na inną partycję.
 
Z mojego chomika można pobrać moda returing i profesjonale finalne spolszczenie i nowy path.

http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Oficjalne+pelne+profesjonalne+spolszczenie+Returninga

A tu 2 łatki do moda 1.3.1 i najnowsza 1.3.2
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Path+do+spolszczenia+pro/Patch+1.3.1


Także można z mojego chomika pobrać nową wersję moda DarkSaga łącznie z spolszczeniem
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Dark+saga+Dark+Saga+1.0.4

Link do moda Złote Wrota
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Z*c5*82ote+Wrota

Także z mojego chomika można pobrać Returninga 2.0 plus spolszczenie.

https://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Returning+2+PL

Joth

Joth

Użytkownicy
posty62
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Próbowałem przeinstalować to innego folderu i problem nadal występuje, a co do partycji to nie mam możliwości zbytnio. Jeśli ma ktoś jakiś inny pomysł to proszę pisać.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Pobierz jeszcze raz. Być może instalka jest uszkodzona. Albo spróbuj wypakować WinRarem.

Joth

Joth

Użytkownicy
posty62
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pobierałem i używałem 2 różne instalki a błąd się powtarza. I co chcesz żebym rozpakował winrarem ?
 


Joth

Joth

Użytkownicy
posty62
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Okej udało mi się. Zainstalowałem 2 raz do gothica i program files gdzie indziej oraz instalowałem z 2 instalek i mi się udało. Chociaż nawet sama instalacja MT się wykrzaczała bo nie było odpowiedniego jednego pliku i playerkit miał taki sam błąd ale jakimś cudem działa mi. Dziękuje za pomoc.
 

MadMeH

MadMeH

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z włączeniem Mrocznych Tajemnic. Instalacja moda oraz dubbingu przebiegła pomyślnie, PlayerKit zainstalowany wcześniej, mod pokazuje się w GothicStarterze, ale po włączeniu pokazuje się pewien błąd. Reinstall gry oraz moda nie pomógł. Dodam, iż mod uruchamia się tylko raz, kiedy pierwszy raz od włączenia komputera otworzę Operę i nie wyłączając jej odpalę moda. Próbowałem restartować komputer, nic nie dało. Odpalałem przez GothicStartera ok. 10 razy i nic. Proszę o pomoc. Oto link do zdjęcia z błędem:

http://min.us/i/emNEGSyA1VIq
 

Rockman90

Rockman90

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja przeszedłem MT bez kodów i bez korzystania z bugów. W trakcie gry miałem kilka pomniejszych błędów, np. nie mogłem nauczyć się walki powyżej 89%, musiałem cały czas nosić broń z premią do walki, bo inaczej znikał mi stopień zaawansowania w walce orężem i właściwie to chyba wszystko... Tak doszedłem do końca bez żadnego buga uniemożliwiającego dalszą rozgrywkę. Możesz więc śmiało próbować, z tym że ja na XPeku przechodziłem, nie wiem jak na Win7, bo już czysty G1 średnio na nim działa, chyba że z jakąś tam łatką...


Jak ty to przeszedłeś? kuźwa jakiś mistrz jesteś, ja na średnim gram i po prostu gra mnie strasznie irytuje . 115 siły, 54% jednoręcznych, miecz zamrażający a wielu potworom i orkom nie mogę odjąć nawet 1 zasranego hp a co gorsze jestem magiem, mam 5 krąg magii i deszcz ognia również co mocniejszym nie odejmuje im żadnego hp.. no kpina po prostu.. Żeby takiego rozpruwacza zabić muszę 10 minut uderzać w niego ognistą burzą, bo niczym innym nie mogę mu zrobić najmniejszej krzywdy...odechciewa się grać po prostu. Najlepsze było jak z Gornem poszliśmy po kamień ogniskujący.. nie dało się z nim dojść do ruin, Rozpruwacz go zaatakował i sobie by tak walczyli całą wieczność, Gorn nieśmiertelny, za to Rozpruwacz tak mocny że ten siłacz Gorn swoim ze swoim wielkim toporem nie może mu odebrać nawet jednego chędożonego hp... żenada.  To jest strasznie nierealistyczne. Rozumiem, gra może być trudna ale nie upierdliwa do jasnej cholery.,, Szkoda że nie zacząłem grać na łatwym.
 

After

After

Użytkownicy
Kuglarz
posty236
Propsy79
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Kuglarz
Jeżeli problem z rozdziałem nie naprawi się to albo zacznij od początku albo skorzystaj z pomocy Story Helpera - w konsoli ish. 
 

kacperbuhu

kacperbuhu

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam windowsa 10 i chciałem sobie pograć w gothica 1 MT ale no nie da rady włączam  player kit sie minimalizuje i nic poza tym a gothic w procesach jest G2 tak samo ;/ a g1 przed zainstalowaniem MT działał normalnie

Post połączony: 2015-08-21, 19:13
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Pobierz sobie system packa + wersję raportową. Nie wiem jak tam z G1, ale w G2 takowa była :P.

kacperbuhu

kacperbuhu

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zobacze jak będzie działać dam znac :D

Post połączony: 2015-08-21, 19:22
Nigdzie nie moge znaleźć działającego linka do system packa xd

Post połączony: 2015-08-21, 19:26
znalazłem i działa wielkie dzięki za pomoc ^_^
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Zobacze jak będzie działać dam znac :D

Post połączony: 2015-08-21, 19:22
Nigdzie nie moge znaleźć działającego linka do system packa xd

Post połączony: 2015-08-21, 19:26
znalazłem i działa wielkie dzięki za pomoc ^_^

Daj mi propsa.

Vegiza

Vegiza

Użytkownicy
posty4
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
nie wiedziałem gdzie zapytać więc założyłem nowy temat.
 
Czy do MT można doinstalować mody graficzne poprawiające tekstury i Directx 11? Wpłynie to na rozgrywkę (np. znikające tekstury)? Czy gra będzie przez to 'wywalać'? Czy ma to w ogóle sens, bo z tego co wiem sam mod MT poprawia tekstury?

Z góry dzięki za każdą pomoc :). Jutro mam zamiar zacząć przygodę z Mrocznymi Tajemnicami.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Można, ja na przykład miałem wgranego DX11 i żadnych błędów ;)
 

Vegiza

Vegiza

Użytkownicy
posty4
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak z modami podmieniającymi tekstury?
 

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wgrałem kiedyś kilka texture pack  i nie miałem  textur z MT i nie było tej jaskini a obóz przed SK wyglądał dziwnie
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chcę podmienić skrypt doświadczenia na oryginalny z Gothic I. Lecz nie wiem, jak to zrobić. Próbowałem skompilować gothic.dat, lecz za każdym razem w Gothic Sourcer występuje błąd. Spacerem też próbowałem - również błędy. Mógłby ktoś pomóc?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry