Pytania i problemy techniczne 218193 336

O temacie

Autor luke

Zaczęty 13.02.2008 roku

Wyświetleń 218193

Odpowiedzi 336

Martin T

Martin T

Użytkownicy
posty15
  • Użytkownicy
Mam problem z MT.Miałem Windows-a stawianego na nowo więc musiałem zainstalować Gothica.Ściągnąłem MT razem ze wszystkimi patchami i gdy robie nową grę to podczas ładowania jak pasek jest prawie cały załadowany wywala mnie do systemu?Co mam zrobić?
 

Varrok

Varrok

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Cytat: Martin T link=topic=711.msg14069#msg14069 date=Apr 30 2008, 16:22\'
Mam problem z MT.Miałem Windows-a stawianego na nowo więc musiałem zainstalować Gothica.Ściągnąłem MT razem ze wszystkimi patchami i gdy robie nową grę to podczas ładowania jak pasek jest prawie cały załadowany wywala mnie do systemu?Co mam zrobić?

Pewnie zacząłeś od wgrania MT 1.01, co nie?
Spróbuj wgrać MT 1.00 na czystego gothica, a potem patche i powinno działać :lol:
 
Durny komputer ;/

Martin T

Martin T

Użytkownicy
posty15
  • Użytkownicy
Tak zainstalowałem od wersji 1.01 ale zainstalowałem GMDK o pomogło.Ale gdy gram dłuższy czas to i tak wywala mnie do systemu i wyskakuje ramka z napisem Acces Violaton[czy jakoś tak]Czy mam zainstalować od wersji 1.00?
 

IceMan

IceMan

Użytkownicy
posty67
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: Martin T link=topic=711.msg14104#msg14104 date=Apr 30 2008, 20:36\'
Tak zainstalowałem od wersji 1.01 ale zainstalowałem GMDK o pomogło.Ale gdy gram dłuższy czas to i tak wywala mnie do systemu i wyskakuje ramka z napisem Acces Violaton[czy jakoś tak]Czy mam zainstalować od wersji 1.00?

Cóż miałem to samo!
Jest jedno rozwiązanie :lol:  a mianowicie:
Zainstaluj najpierw 1.00 potem 1.01 i 1.03
Następnie uruchom wyłączy się za pierwszym razem za drugim i może trzecim później będzie chodziło normalnie ja tak miałem :D
 

Martin T

Martin T

Użytkownicy
posty15
  • Użytkownicy
Dzięki wam za pomoc!Tera ratuje save-y.
 

Andre

Andre

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Ja mam pytanie do zaklinania czaru "Zew Pradawnych" w krysztale zwycięzców. Ja nie mogę tego zrobić chociaż jestem magiem. Po prostu nie ma tego czaru.
 

Jan
  • Gość
Ja natomiast mam pytanie odnośnie przemytnika Anghara.
Wg. solucji Anghar moze konsekrować nasz miecz-Niosący Światło , który dostaliśmy od Sheer’Ghara. I teraz pytanie, czy coś dokładnie trzeba zrobic, aby Anghar mogl konsekrowac ten miecz? Czy moze dopiero to zrobi po zakonczeniu wszytkich misji dla pradawnych? Dla przemytników zrobiłem juz prawie wszystkie zadania (jeszcze tylko dac luk smierci Servinowi), tak wiec co trzeba zrobic, bo ani w rozmowie nie mam nic odnosnie miecza, ani Anghar sam nie zagaduje.

Z góry dzięki
 

Bruce

Bruce

Użytkownicy
posty100
Propsy4
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Z tego co wiem, to nie wolno z nim rozmawiać o jego przeszłości zanim nie będziesz miał tego miecza. Inaczej nic z tego nie będzie. Osobiście nigdy tego nie próbowałem więc nie jestem pewien na 100%.
 
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown

Jan
  • Gość
hmm, czy ktoś inny może to jeszcze potwierdzić?
Jeśli jednak to prawda, to jakim kodem ;/ można ten miecz przyzwać?
 

JasioO
  • Gość
A ja mam parę pytań:
1. Gdzie jest ta grota, czy krater po wybuchu kataputy tego czarodzieja z obozu przy kopalni i gdzie leży ten przedmiot, którego go szuka.
2. Gdzie jest ta jaskinia z Nestem bo przeszedłem wszystko co mozliwe, ale jak nie znalazłem jaskini tak nie znalazłem.
Tylko jeśli mozeciez to opiszcie dokładnie :P
3. Czy mi się wydaje czy przy harpiach powinien by kamień ogniskujący? Bo jesli tak to na podeście nic nie ma ( zabiłem na dole gobliny i trola, ale pokrętło było zacięte, także zamieniłem się w chrząszcza i przeszedłem między deskami co zasłaniały wejście, wybiłem harpie a na podeście nie ma kamienia...)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi! :D
Będę bardzo wdzięczny.
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy
Ad.1: grota jest na terenie Orków, koło jeziorka przy wieży Xardasa. Pilnują jej dwie Elity.
Ad.2: jaskinia jest w górach koło obozu przy starej kopalni, tam gdzie w G1 były zębacze
Ad 3: kamienia nie ma, zakosił go Monk.
 

Jan
  • Gość
Ad. 1
Grota znajduje sie na terenach orków, dokładnie koło "jeziorka", w NK w poblizu tego jeziorka znajdowała sie kapliczka belaira jeśli w NK grales , powinienes sie mniej wiecej orientowac, jesli nie, to po wejsciu na terytorium orków nie idziesz na wprost do obozu łowców orków tylko scinasz w lewo, mijasz pare orków, lecisz dalej, kierujac sie do swego rodzaju kotilny, łatwo rozpoznac roi sie tam od rozpruwaczy i tych drugich gadów..nie zebaczy ani nie brzytwiaków, sa jeszcze inne :P , lecisz w strone jeziorka i widac wyłom w jasinki , której pilnują dwie elity, lecisz do srodka, wpadasz do dziury tam sa jakies dwa pajaki i kryształ, którego poszukuje mag.

Ad. 2
Po wyjściu z obozu straznikow przy kopalni wyjsciem gdzie jest Komar, skrecaj w lewo i idz wzdłuz skał, jest jaskinia z nestem i wielkim gadem

Ad. 3
pogadaj z Diego, powie Ci, ze był tu pewien przemytnik, idziesz na Thangora itd.

W międzyaczie wciaz czekam, na odpowiedz do mojego pytania, jesli ktos by wiedział byłbym wdzięczny

P.S Jesli czyta to jakis administrator i jesli jest taka możliwość to prosiłbym o zmiane nicku na Janek, jednak ten Jan to jakies zbyt powazne.
 

popgniezno

popgniezno

Użytkownicy
posty43
Propsy12
  • Użytkownicy
Jako że w temacie "bugi" jest jeden wielki sajgon postanowiłem napisać tutaj.
Mam błąd który występuje mi już chyba od kilku miesięcy.
(reinstall gothica nie jest rozwiązaniem :D )

Opis błędu:
Uruchamiam DM.INI.. i podczas uruchamiania "nowej gry" pojawia się okienko wczytywania.
Potem (w różnych momentach wczytywania) gra się wyłącza i pojawia się nic nie mówiący komunikat o błędzie:


Zdjęcia są tutaj:
http://img112.imageshack.us/img112/6664/error2js0.png
http://img135.imageshack.us/img135/9511/errorwf4.png

Albo jak ktoś chce to w załączniku :P

Pozdrawiam:)
 
Mój nick to: PoP_Gniezno :P

Tak też proszę się do mnie zwracać :D:D

Trelis.pl blog: http://trelis.pl/blog/

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
A uruchamiasz, przez gothic starter, czy gothic starter_mod?
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

popgniezno

popgniezno

Użytkownicy
posty43
Propsy12
  • Użytkownicy
gothic starter_mod
 
Mój nick to: PoP_Gniezno :P

Tak też proszę się do mnie zwracać :D:D

Trelis.pl blog: http://trelis.pl/blog/

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
Wieć uruchom przez gothicstartera to problemów nie będzie
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Robert
  • Gość
Witam mam problem z zadaniem od przemytników zebrałem od wszyskich w obozie te przedmioty ide do tego szefa obozu tam jest ta opcja rozmowy (mam juz wszystko co trzeba }i dalej nic sie nie dzieje aha wczesniej miałem misje zabicia monka i zabranie sekstansu a puzniej zaczołem tą misje z zebraniem od wszystkich towarów . jak to moge naprawic czy jest jakis kod na to czy jakis inny sposób prosze o pomoc.
 

jedrak
  • Gość
Pewnego dnia zainstalowałem Gothica I i Mroczne Tajemnice(ściągnięte z torrentów.org). Po instalacji player kita i włączeniu gry mod działał bez zarzutu. Dopiero potem zauważyłem, że choć jest pokazany obóz obrońców kopalni to nie ma tam żadnych postaci! A obozu przemytników w ogóle nie ma! Tyfus(pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za pomoc) kazał mi ustawić w folderze System w pliku GothicStarter_Mod pod napisem "zSpy Messages:" suwak na dziesięć. Po ustawieniu nacisnąłem Play the Game i włączyła mi się gra ale zwężył się ekran i nie mogłem przewinąć reklamki, a jak nacisnąlem  
alt+esc to pokazał się błąd. Tyfus kazał mi więc ściągnąć skrypt ale po zamienieniu skryptów i wlaczeniu gry działo się podobnie jak wcześniej tylko że po wczytaniu gry pokazał się błąd: Error-Message i pod spodem D: (zCVob::SetVisual. Tyfus kazał mi więc napisać tu temat.
Co mam zrobić żeby Morczne tajemnice zaczęły działać??
 

Strickland

Strickland

Użytkownicy
posty34
Propsy1
  • Użytkownicy
Spróbuj reinstal, jeśli nie próbowałeś, albo wgraj patcha 1.3.
 

jedrak
  • Gość
Zrobiłem to już dawno-nie pomogło
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry