ER Plus 21503 43

O temacie

Autor Vincent93

Zaczęty 11.04.2021 roku

Wyświetleń 21503

Odpowiedzi 43

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://discord.gg/g8AgNKfcXh

Ten już powinien działać.
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z grubsza wygląda całkiem ładnie i zachęcająco. Oprócz przedstawionych modeli broni, szczególnie mieczy. Te wyglądają... No, są gusta i guściki ale jeśli miałbym mówić za siebie, to powiedziałbym, że przerażająco.
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaram sie. Jak wyjdzie to cisnę od razu.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To zawsze świetnie mieć dla kogo pracować.
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Załapałem się w sobote na Omikrona więc mam trochę czasu... będzie dodana mozliwość zostania magnatem?
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze nam trochę zejdzie. A co do Magnata to się zobaczy. Na razie skupiamy się głównie na zadaniach dla istniejących gildii z uwzględnieniem takich jak Kopacz czy Kret.
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowa gra będzie wymagana , czy wystarczy save sprzed dołączenia?
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Raczej trzeba od nowa , bo zmian będzie sporo.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mały update

Z projektem wszystko okej. Zakończyliśmy pewien ważny etap i dalej powinno już pójść w miarę dobrze. Będę informował kiedy rozpoczniemy testy moda.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualizacja

Z racji braku czasu postępy szły ostatnio nieco wolniej ale już wszystko wróciło na dobre tory. Do testów jeszcze trochę ale ciągle notujemy progres. Także jest wiosenny optymizm co do tego projektu. Pozdrawiam :)
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualizacja

Jeszcze jeden etap i zaczniemy wewnętrzne testy. Zostało dodanych sporo nowych obiektów i elementów ubogacających Kolonie. Zadań już nie dodajemy a skupiamy się na pomniejszych nowościach i mechanikach. Mam nadzieje , że następny taki news będzie dotyczył już rozpoczęcia testów. Pozdrawiam wszystkich! :)
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Vincent93

ER Plus
#31 2022-07-03, 18:28(Ostatnia zmiana: 2022-07-03, 18:37)
Aktualizacja

Testy już wkrótce także progres jest duży. Niedługo będzie więcej szczegółów.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Może pora zacząć wrzucać screeny tak, że link do nich działa? Np. Imgur?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Do tego bmp gdzie każdy screen waży ponad 4mb.
 


Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualizacja

Rozpoczęliśmy póki co wewnętrzne testy modyfikacji.
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty89
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
@Vincent93 Mam pytanie w kwestii kompatybilności. Rozumiem, że ER Plus, skoro jest sub-modem, ma funkcjonować jako nakładka do Bandy Quentina, nie samodzielnie. Ale czy to znaczy, że będzie działać tylko na obecnej wersji v0.93, czy na dalszych też? Jak zrozumiałem, Outlander w stosunkowo niedługim czasie planuje jeszcze coś tam popoprawiać, usprawnić (nie wiem, w jakim stopniu też dodać coś nowego) - wiem, że to na razie tylko w fazie projektów, ale czy planujecie, by ER Plus również w przyszłości była z tym kompatybilna? W miarę możliwości, o ile nie wystąpią jakieś rzeczy ze sobą kolidujące - bo zdaję sobie sprawę, że dalsze usprawnianie BQ przez Outlandera oraz Wasze ER Plus to dwa osobne projekty różnych ludzi.

I jeszcze pytanie do ostatniego z udostępnionych screenów - z logiem modyfikacji. Czy jest ono ostateczne, czy coś zmienicie jeszcze? Bo jednak samo "Gothic Edycja Rozszerzona" to była nazwa moda Outlandera przed przemianowaniem na "Bandę Quentina", a tu by się przydało wyróżnić, że to jest sub-mod, więc ten "Plus" gdzieś dodać lub jakoś inaczej zmodyfikować.

Przy okazji @outlander - rozumiem, że u Ciebie nazwa "Banda Quentina" jest ostateczna i zmieniać się już nie będzie? Bo od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem przemianowania nazwy modyfikacji na GothicPedii (gdzie nadal funkcjonuje jako "Gothic Edycja Rozszerzona" - nie wiem, czy takie rzeczy jak ta wiki w ogóle Cię interesują, ale jak już jest tam trochę zawartości opisane, to dobrze, żeby było jak najaktualniej).

Tak przyznam, że nawet nie wiem, jak wielu ludzi kojarzy tę modyfikację jako "Gothic Edycja Rozszerzona", a ilu jako "Banda Quentina" - i czy to się nie myli, tj. myślą, że to dwie osobne modyfikacje. A jak już wyjdzie ER Plus, to dopiero może być skołowanie - bo ER Plus łączy się nie z "Gothic Edycja Rozszerzona" (bo to dość stara wersja), tylko właśnie z "Banda Quentina".
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Ja zostaję przy bandzie quentina. Obóz bandytów to i tak główna atrakcja tego moda. Zmiana nazwy wiąże się z tym, że nie mam zamiaru już celować w robienie z tego ekstremalnie wyważonego addona. Przez tyle lat nie podołałem temu zadaniu, więc już raczej nie podołam. Są mody które robią to lepiej jak np. świat skazańców. Także jeśli masz chęć to mozesz śmiało zmieniać na wiki.

Co do pozostałych projektów, ja obiecałem, że się nie będę wtrącał ani angażował. Oczywiście moim zdaniem najlepszym dla wszystkich wyjściem byłoby jakby wszystkie mody bazujące na bandzie quentina dostosowały nazwę, bo wtedy byłoby najmniejsze zamieszanie ale tak jak wspominałem nie będę forsował tego rozwiązania i każdy team zrobi jak uważa. Jeśli chłopaki chcą mieć ER plus, to mi nic do tego. To ja wprowadziłem bałagan zmieniając nazwę, wiec to byłoby nie okej gdybym kogoś teraz zmuszał do zmian. Dodam też, że nie wymagam by mody bazujące na BQ miały BQ/ER w nazwie. A więc jeśli ER Plus miałaby się nazywać Vincent Edition to też jak najbardziej ode mnie  :ok:

Wersja z dubbingiem ma się ponoć nazywać Edycja Rozszerzona 2.0. Takie były ostatnie ustalenia z mojej rozmowy z Quashem. Tutaj też się zadeklarowałem, że nie będę wymuszał zmiany nazwy. Bractwo spolszczenia zrobi co będzie chciało.

Może być z tego niezły bałagan  :F , ale myślę, że każdy zainteresowany znajdzie to co mu potrzebne
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie żeby coś, ale idiotycznie zrobiłeś, że mimo tego, że to jest ta sama modyfikacja, nagle zdecydowałeś się na zmianę nazwy z charakterystycznego "Edycja Rozszerzona" na "Banda Quentina". Dla ludzi i tak to już zawsze będzie Edycja Rozszerzona, a zmiana nazwy nie zmieni nic poza wprowadzaniem chaosu i tak już w pokrętnym nazewnictwie, raz tak, raz tak. No ale jak uważasz xD.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry