[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 126409 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 126409

Odpowiedzi 336

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Używasz jakichś pluginów uniona? I czy instalowałeś systempacka czy bundle patch, bo ktoś też z tego co pamiętam miał problem z wczytaniem gdzieś gry, jak korzystał ze zwykłego systempacka.
 
while(false) Do();

deverek811

deverek811

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Używasz jakichś pluginów uniona? I czy instalowałeś systempacka czy bundle patch, bo ktoś też z tego co pamiętam miał problem z wczytaniem gdzieś gry, jak korzystał ze zwykłego systempacka.

Nie korzystam. Instalowałem zwykłego systempacka. Czyli zainstalować uniona zamiast systempacka?


//edit - wgrałem bundle patcha z unionem i już śmiga. Zwykły systempack coś blokował. Dzięki za pomoc bogu :D
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po wybiciu obozu orków na farmie Onara, można odbić miasto jeżeli wszystkie questy związane z miastem zostały wykonane?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś powie co dają dokładnie te mistrzostwa miecza i strzelectwa?
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadaje obrażenia nawet jak przeciwnik sie broni
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Tak w zasadzie to po prostu te umiejętności dodają jakąś ilość obrażeń, a przy okazji występują takie efekty, które głównie się liczą w walce wręcz.
 
while(false) Do();

lolko123

lolko123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem tego typu iż po zainstalowaniu, wszystko niby fajnie się odpala mam dostęp do całego menu ale jak zaczynam grę to po prostu pojawiam się w kompletnym mroku a model postaci widzę tylko jeżeli zacznę się cofać. Ktoś może pomóc?
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie bardzo się znam, ale wygląda trochę jak problem z źle umiejscowionymi plikami. Próbowałeś reinstalki na czysto?
 

jarek12

jarek12

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zna ktoś kod na postać kassa,bo chyba nie żyje nie ma go w knajpie u carogona
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Mam mały problem i duży problem - mały jest taki, że nie ma okienek dialogowych, są same napisy. A duży to taki, że po dwóch minutach gry znika cały interfejs - słychać wejscie do menu, wejscie w notatnik ale nic nie widać, a poza tym nie ma pasków życia, napisów, nic... co robić?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Tłumaczenie zostało zaaktualizowane.
Naprawiono wiele błędów tłumaczenia.
Należy pobrać plik odyseja_skrypty.rar i wypakować go do folderu z grą.
Niektóre rzeczy takie jak już otrzymane wpisy mogą być dalej z błędami, naprawią się podczas nowej gry, ale nie ma takiej potrzeby, by grać od nowa, jeżeli już się rozpoczęło rozgrywkę.



@Werewolf
Zainstalowałeś moda z linków czy ze spine? Polecam instalować z linków, bo spine potrafi takie rzeczy odwalać.
 
while(false) Do();

kriver

kriver

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem. Chodzi o zadanie które zleca Bruno na oczyszczenie i przyniesieniu mu surowców z trzech kopalni. O ile z kopalnią soli i żelaza nie ma problemu, to kopalnia srebra ma bug. Oczyściłem ją z potworów i zdobyłem surowiec oraz otworzyłem przejście, ale nie mam opcji dialogowej z Bruno. Z tego co przeczytałem muszę zamienić"DIA_Pal_3_Bruno_Silbermine" na "DIA_Pal_1_Bruno_Silbermine" przy użyciu GVE, ale kompletnie nie wiem jak się go używa.
 

kriver

kriver

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

Mam problem. Chodzi o zadanie które zleca Bruno na oczyszczenie i przyniesieniu mu surowców z trzech kopalni. O ile z kopalnią soli i żelaza nie ma problemu, to kopalnia srebra ma bug. Oczyściłem ją z potworów i zdobyłem surowiec oraz otworzyłem przejście, ale nie mam opcji dialogowej z Bruno. Z tego co przeczytałem muszę zamienić"DIA_Pal_3_Bruno_Silbermine" na "DIA_Pal_1_Bruno_Silbermine" przy użyciu GVE, ale kompletnie nie wiem jak się go używa.
 

Grzybu564

Grzybu564

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam taki problem, zaintalowałem moda zgodnie z intrukcją i gdy włączam grę pokazuje mi się menu, i gdy wcisne strzałke w góre to wywala mnie. Na spine jest tak samo. Ktoś miał podobny problem? Screen dla uwagi https://imgur.com/a/cXlaopg
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gothic z płyty, Steam/GoG czy jakieś inne źródła?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie w Khorinis (R3) jest warsztat na którym mogę zrobić amulety, pierścienie itp? No i gdzie można na tym etapie zdobyć czarną rudę? :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Na farmie najemników Onara, obok Hodgesa masz stół.
Czarna rudę możesz wykopać w górach przy gilbercie.
W miejscu gdzie jest magiczny golem normalnie powinienes zauwazyc droge na nowe tereny.
 

Krezolek

Krezolek

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da rade w 1R otworzyć grób Lorda w tej krypcie w lesie?
 

lajon12

lajon12

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry