[G2NK] Mastys L'Hiver Edition v1.6.4 PL 49132 108

O temacie

Autor Zipperiusz

Zaczęty 10.12.2020 roku

Wyświetleń 49132

Odpowiedzi 108

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wybór jest prosty w takich sytuacjach, zawsze Najemnik
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znudziło mi się granie Najemnikiem gdyż nie umiem zmenić tekstur zbroji w tym dodatku. A Paladynem dawno nie grałem a oni mają przynajmniej troche zmienioną zbroje :>
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To jest l'hiver ty nie używasz tu zbroi gildyjnych  dopiero w 5 rozdziale nosisz najlepsza zbroje gildyjna i to ulepszona a te maja  zmieniony wygląd.
Co ty chciałeś w l'hiver gildyjnych armorów używać?  nie tedy droga te armory olewasz totalnie są gówniane
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

reveen

reveen

Użytkownicy
posty29
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ew można grać jak się chce :P
 

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualnie okraddam całe Khorinis i takie zapytanie: Do czego jest klucz Bospera? Bo nie widziałem żadnej skrzyni którą bym mógł nim otworzyć.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Do tego samego co klucze  każdego innego mistrza do ich piwnic
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie można zdobyć Olej do naostrzenia broni? Zależne od rozdziału? Bo nadal jestem w 1
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Te twoje pytania, pomyśl sam to jest proste nawet  menzurki do tego nie potrzeba chociaż miejsce to samo
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale po co ty piszesz tak agresywnie jak nie chcesz pomagać to nie pisz proste.
Ja  co prawda nie grałem w moda ale nie mam pojecia gdzie moze byc olej, tworcy modow maja różne pomysły.
A Corri sprawdź może czy nie da sie kupić u kowala na farmie Onara albo u czeladnika Brajana w mieście może nie pomogłem ale to chyba dwa logiczne miejsca
 

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po tym agresywnym wpisie Tizgara, myślę ze chodziło mu o stół alchemiczny, ale jeszcze nie sprawdzałem. Jeśli nie to będę pytać dalej, bo jak się mówi "Kto pyta, nie błądzi"😂

Post połączony: 2021-06-03, 10:03
A tak wgl to jeszcze jedno pytanie odnośnie czego się uczyć. W gónictwo to raczej nie pójde ale chcąc tworzyć miecze itd.. czy warto się uczyć usuwania kłów zwierząt, rogów cieniostwora czy w coś innego warto zainwestować PN?
 

Matrix028

Matrix028

Użytkownicy
posty9
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś, czy warto uczyć się zdzierania płytek z pancerzy pełzaczy, żeby zrobić zbroje u Wilka?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie w każdej możliwej sytuacji jest to nieopłacalne, mimo ze statystyki obronne zbroi są wyższe niż wszystko co możesz mieć w 2 rozdziale to nie daje ona bonusów jakie dają zbroje dla specyficznego stylu gry wiec to z automatu ja  klasyfikuje jako bezużyteczna.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy wie ktoś z was jak wzmocnić pancerz? Mam pancerz Średni i Ciezki Myrtanskiego Wojownika ale na stole nie ma opcji wzmocnienia zadnego z nich. Czy jest jakis item ktorego potrzebuje? Jakies gwozdzie czy cos takiego? A jesli tak to gdzie to znajde
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie wzmocnisz czegoś czego się wzmocnić nie da, tylko najlepsze pancerze gildyjne można wzmocnić.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

nupek

nupek

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cześć.
Specjalnie założyłem konto, żeby się tutaj zapytać jak się zmienia rodzaj używanych strzał?
Gram łucznikiem i na L'Hiver 1.6, wytworzyłem już strzały ogniste i ogłuszające a z łuku mogę strzelać jedynie zwykłymi.
Proszę o podpowiedź, w internetach nic konkretnego nie znalazłem.

edit:
zmiana strzał jest pod klawiszem P, ale nie będzie działać jeśli użyjemy marvina, do obojetnie jakiego celu a potem zapiszemy grę, popsujemy sobie save'a, bo na lokacji którą zapisalismy i użylismy wczesniej marvina juz klawisz P nie będzie działać, dziwny bug...
 

Emilian-vel-Gonzo

Emilian-vel-Gonzo

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy w tym modzie normalne jest to, że nie zadaje się trafień krytycznych? Mam bowiem broń jednoręczną na 37%, ale nie zadaję w ogóle ciosów krytycznych, chyba że jakimś cudem zajdę przeciwnika od tyłu. Czy tak powinno być? O ile dobrze pamiętam, to działało w podstawowej wersji tak, że jeśli mam broń jednoręczną na 37%, to tyle mam szans na zadanie dodatkowych obrażeń. Natomiast z tym modem w ogóle nie zadaję dodatkowych obrażeń, za to przeciwnicy jak najbardziej. Zwykły pachołek jest w stanie zabić mnie dwoma ciosami, jeśli mu się poszczęści, w czasie gdy ja muszę go trafić co najmniej 10 razy, bo zadaję podstawowe obrażenia. Ciekawe, co będzie z trudniejszymi przeciwnikami. Smoka pewnie trzeba będzie 100 razy trafić, a on skasuje mnie jednym ciosem. Jeszcze jeden problem, jaki mam z tym modem, to niewidzialne tarcze. W ekwipunku jest tekstura, jednak po założeniu już ich nie widać.
 

JanPawulon

JanPawulon

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dobry,
czy tylko ja nie mogę oddalić kamery w najnowszej wersji tego moda czy to powszechny problem, albo coś co zmienia się w opcjach a ja jestem ślepy?
L'hivera zainstałowałem na czystym goticzku 2, wrzuciłem paczkę player kitów unionów itd, l'hivera, dx11, wszystko śmiga elegancko poza faktem, że nie mogę oddalić kamery kołem myszy, ani w sumie żadnym z innych przycisków. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Opcja oddalania została wyłączona przez autora, ciężko stwierdzić dlaczego.
 

Vincu8

Vincu8

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ludzie mam problem po rozmowie z Krukiem wyskakuje mi acces volation, jak go zaatakuje bez rozmowy z kuszy to tez sie gra wylacza, pomozcie !
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłbym cię prosić @Tizgar, albo kogoś innego wprawionego w tegoż moda o rozwinięcie zagadnienia 140 siły przed jarkendarem? Bo nie raz się z tym stwierdzeniem spotkałem, to jakiś wymóg gry?

Druga sprawa jak zalecacie rozwinąć postać, żeby te 140 siły do 20 lvla osiągnąć (o 18 lvlu nawet słyszałem, że wystarczy). Bo według znanych mi boostów, mamy przed jarkiem: 8 smoczych korzeni (chyba, że więcej w tym modzie) + mikstura siły od zurisa + mikstura ze statku, daje 10 mikstur a to daje 30 siły.
15 siły w ołtarzy innosa, 1 Erol, 2-3 gulasze, 1-2 jabłka. Z przedmiotów pas 5 (chyba że wcześniej wycieczka do GD), amulet 10, pierścień 3. Daje to 69 siły z bonusów. Z obliczeń wynika, że potrzeba 61 siły się wyuczyć, a na to trzeba ponad 100 pn, i 27 pn na naukę mikstury siły więc nie wiem czy dobrze myślę. Słyszałem, że przy tym ma się 60% w walce na co trzeba 70-80 pn w zależności od broni, więc ciasno się robi jesli chodzi o pny do 18-20 lvla, to trzeba by było w nic innego nie inwestować, a obieranie skór, mięs, zdolności złodziejskie to raczej mus.
No chyba, że o czymś nie wiem, dlatego proszę o podpowiedź :)
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry