[G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA 151588 398

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 16.12.2019 roku

Wyświetleń 151588

Odpowiedzi 398

sulewicz

sulewicz

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie mogę powiedzieć Miltenowi o spotkaniu z Gornem. Nie ma z nim zadnej opcji dialogowej, a artefakt z Fortecy już zdobyłem.
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem czy ktoś zgłaszał - mam crashe przy zabijaniu krwiopijców oraz przy mumiach/szkieletach (walczyłem z dwoma na raz i nie wiem, który spowodował crash).
 

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czekałem na ten mod,potem o nim zapomniałem,a tu proszę. Update jednego z moich ulubionych modów. Z pewnością zagram i podzielę się wrażeniami.
 

Parzival

Parzival

Użytkownicy
CEO (Itharu Team)
posty104
Propsy25
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • CEO (Itharu Team)
Większość z błędów. które znaleźliście zostały naprawione, dodatkowo ja znalazłem kilka. Premiera OSTATECZNEGO już patcha to piątek.

To kiedy to? :lol:
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Jestem już. Miałem bardzo nieplanowaną przerwę od kompa, dopiero teraz mam do niego dostęp. Chciałbym wszystko zamknąć do niedzieli bądź ostatecznie poniedziałku, więc jak macie jeszcze jakieś BŁĘDY bądź SUGESTIE to koniecznie piszcie. Dajcie znać o wszystkim co wam przyjdzie do głowy.

laserguard

laserguard

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem, otóż gdy Gomez każe nam robić zadania od ludzi z nowego obozu to zrobiłem zadanie Lee i Laresa a wszystkie inne postacie mają KONIEC i nie wiem co dalej robić :(
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Po rozmowie z Lee zagada do ciebie rodriquez, pewnie ominąłeś go

laserguard

laserguard

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kurczę to kicha, podchodziłem do Rodriquez'a i nawet zaczynałem z nim rozmowę ale słyszę tylko "Witaj przyjacielu" i potem jak na załączonym obrazku widać. Wczytywałem też starszego save'a i niestety to samo, po udzieleniu pomocy Laresowi i Lee gra nie mówi mi co dalej robić :( a szkoda bo mod naprawdę dobry :(
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Kolejność działania:
Spoiler
1. otrzymanie questu od gomeza aby pojsc do NO
2. Powrot na zamek po gadce z lee i zdanie raportu gomezowi
3. POnowna rozmowa z Lee opcja "witaj ponownie"
4. Rodriquez
ewentualnie zagadaj tez do siekacza

laserguard

laserguard

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O rajuśku! TAK! Trzeba było do Siekacza, dzięki dzięki dzięki i jeszcze raz wielkie dzięki. Teraz znów mogę cieszyć się tym wspaniałym modem, niech Pan Bócek nagrodzi cie jak nie w dzieciach to w zdrowiu :)
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Skończyłem już pracę nad patchem. Changelogu nie napiszę bo to po prostu naprawa większości bugów jakie znaleziono.
LINK: https://www.mediafire.com/file/pnrz4ttsx1y9a7h/PATCH18012020.rar/file
Dodatkowo zrobiłem wersję lite dla osób ze słabszym sprzętem. Wersja lite zawiera w sobie zmiany z tego patcha, więc spokojnie.
LINK: https://www.mediafire.com/file/dysosju38qdmunn/PATCH_LITE.rar/file

laserguard

laserguard

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sorki że znów pytanie zadam, ale nwm co robić. Sytuacja wygląda tak że jestem teraz w Świątyni Beliara i kiedy jestem tam tak jakby na końcu gdzie jest 3 mrocznych wojowników a za nimi pomieszczenie z wielkim ołtarzem to po pokonaniu ich nie ma dalej żadnego progresu w historii, w sensie że nic nie ma na tym ołtarzu, wejście na niego nic nie robi a w samym pomieszczeniu mogę tylko zapalać te stoiska z pochodniami. Za wszelkie odpowiedzi i pomoc z góry dziękuje :)
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Sorki że znów pytanie zadam, ale nwm co robić. Sytuacja wygląda tak że jestem teraz w Świątyni Beliara i kiedy jestem tam tak jakby na końcu gdzie jest 3 mrocznych wojowników a za nimi pomieszczenie z wielkim ołtarzem to po pokonaniu ich nie ma dalej żadnego progresu w historii, w sensie że nic nie ma na tym ołtarzu, wejście na niego nic nie robi a w samym pomieszczeniu mogę tylko zapalać te stoiska z pochodniami. Za wszelkie odpowiedzi i pomoc z góry dziękuje :)
Xardasa nie zabrałeś ze sobą, stoi koło ciebie :D

laserguard

laserguard

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Xardasa nie zabrałeś ze sobą, stoi koło ciebie :D
Ło rany xD a to Xardupa jeden, będę musiał poszukać jakiegoś starego sejva. Nie klikałem nawet na niego bo myślałem że sie pojawi przedemną jak oryginalnie w G1, cóż szkoda że go musze taszczyć ze sb gdyż bardzo systemu followera nie lubie. Ostatnio jak brałem Angara ze sobą do obozu na bagnie to chłop wpadł w bajorko przy wejściu poczym uznał że sie utopi i sie tam zapadł xD a tak wgl to gdzie jest Diego? Bo z zadania przyjaciele Gorna tylko jego nie znalazłem.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Cytuj
Xardasa nie zabrałeś ze sobą, stoi koło ciebie :D
Ło rany xD a to Xardupa jeden, będę musiał poszukać jakiegoś starego sejva. Nie klikałem nawet na niego bo myślałem że sie pojawi przedemną jak oryginalnie w G1, cóż szkoda że go musze taszczyć ze sb gdyż bardzo systemu followera nie lubie. Ostatnio jak brałem Angara ze sobą do obozu na bagnie to chłop wpadł w bajorko przy wejściu poczym uznał że sie utopi i sie tam zapadł xD a tak wgl to gdzie jest Diego? Bo z zadania przyjaciele Gorna tylko jego nie znalazłem.
Jak masz zdobyc 1 insygnię to na drodze do tej swiatyni jest maly obozik po prawo, tam jest

krystiancza2

krystiancza2

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest problem z NPC np zombie toksyczny czy mumia bądź piekielny celebr gra się krzaczy gdy atakują a szczególnie na tych mobach które mogą nas zatruć. Próbowałem na rózne sposoby to jakos naprawic aktualnie jestem po 5 reinstalacji moda i to samo. Update, rozpocząłem nową gre pobiegłem do toksycznego walna nie wywaliło gry, zapisałem grę wyszedłem z gry i ponownie uruchomiłem zrobiłem jeszcze jedną próbę i wszystko w normie działa nie wywala do pulpitu na rożnych zombi i stworach. Wczytałem stary save jedno uderzenie toksycznego i crash czyli save mi sie zepsuły i tu prośba ma ktoś możne save z misją zdobycia ostatniej insygini (obóz bractwa). Pozdrawiam
Update2: Zrobiłem test uruchomiłem nową gre i wczytałem mój "zepsuty save" i podszedłem do toksycznego okazuje sie ze wszystko działa prawidłowo za każdym razem tylko muszę nową gre uruchomić i wczytać mój save może ktoś ma takie problemy to tu ma rozwiązanie :).
 

KaszubskiSzatan

KaszubskiSzatan

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam czemu nie pokazują mi się linki ukryte pod spojlerami i czy mógł by ktoś zapodać linka do moda
 

krystiancza2

krystiancza2

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Link do moda masz w pierwszym poście.
 

KaszubskiSzatan

KaszubskiSzatan

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
w pierwszym poście są one ukryte pod spojlerami które mi nie działają i nie chcą się rozwinąć
 

Parzival

Parzival

Użytkownicy
CEO (Itharu Team)
posty104
Propsy25
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • CEO (Itharu Team)
w pierwszym poście są one ukryte pod spojlerami które mi nie działają i nie chcą się rozwinąć

Jak to nie działają, to weź inną przeglądarką spróbuj.  :lol:
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry