[G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA 151565 398

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 16.12.2019 roku

Wyświetleń 151565

Odpowiedzi 398

Rotharus

Rotharus

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam, topol który niby miał pojawić się w obozie zwiadówców pojawił mi się w zamku i teraz chce iść do nowego obozu
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Piękny dubbing przy rozdawaniu racji żywnościowych <3
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Valerian

Valerian

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Valerian

[G1] Dolina Zombie v2.1
#62 2020-01-01, 15:41(Ostatnia zmiana: 2020-01-01, 15:52)
UWAGA! Prawdopodobny spoiler do fabuły gry! Mam pytanie dotyczące pewnego zadania w grze
Spoiler
Jak zabić mutanta, do którego prowadzi nas Zły na tej arenie niedaleko chaty Cavalorna? Próbowałem zaklęcia zmniejszenia potwora ale nic to nie dało. Ma jakieś słabości? I jak otworzyć tą skrzynkę na górze, do której da się wskoczyć dzięki platformom na arenie?
 

lajon12

lajon12

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Valerian O skrzynce dowiesz się w trakcie fabuły, zdobędziesz klucz. Do zabicia włóczni użyj.

Mod ciągle ma jakieś drobne problemiki. Pytam Złego już po informacji o Cavalornie czy coś wie i mówi, że chce piwa (mam piwo). Chyba że tak ma być, ale sensu by to nie miało. I nie wiem czy to błąd, czy coś źle robię, ale po oddaniu insygni i czary Xardasowi i zejściu niżej na pentagram nic się nie dzieje.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica

OrtegaX

[G1] Dolina Zombie v2.1
#64 2020-01-01, 17:46(Ostatnia zmiana: 2020-01-01, 17:53)
@Valerian O skrzynce dowiesz się w trakcie fabuły, zdobędziesz klucz. Do zabicia włóczni użyj.

Mod ciągle ma jakieś drobne problemiki. Pytam Złego już po informacji o Cavalornie czy coś wie i mówi, że chce piwa (mam piwo). Chyba że tak ma być, ale sensu by to nie miało. I nie wiem czy to błąd, czy coś źle robię, ale po oddaniu insygni i czary Xardasowi i zejściu niżej na pentagram nic się nie dzieje.

Musi się dziać. Postój chwile. Jeśli nie zadziała to ten teleport znajduje się nad miastem orków na tej najwyższej półce skalnej.
Dobra widze co zepsułem w skrypcie... Kodem musisz tam polecieć sobie

Post połączony: 2020-01-01, 17:53
Dobra, bez pomocy ludzi się nie obejdzie. Praca nad takim ogromnym projektem w pojedynkę to może nie błąd, ale mordęga. Dlatego bardzo proszę o wypisywanie wszelkich bugów i niezgodności tutaj w temacie. Miałem kończyć ale nie zostawię moda z błedami, nawet tymi małymi. Dlatego bardzo proszę o pomoc  :)

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O. Akurat natrafiłem na taki mały.

Spoiler
Gdy mamy pójść z Hektorem do chatki rybackiej, nasz kolega stoi w miejscu. Musiałem odejść na pewną odległość, żeby się zrespawnił w nowym waypoincie. Działo się to wielokrotnie, przy próbach wczytywań i zapisów. Ale gdy już wracaliśmy do obozu to bez problemu znajdował waynet.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Juz poprawione

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.
Spoiler
Stone finalnie nie dał mi żadnego miecza. Opcja dialogowa na ten temat zniknęła po tym, gdy wróciłem z obozu zwiadowczego.
2.
Spoiler
Po powrocie z nowego obozu pytam Złego czy widział coś nowego. Ten domaga się piwa, mimo że mam 26 sztuk.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Spoiler
Stone da ci miecz po otrzymaniu misji od Gomeza z nowym obozem
Ze złym jest bug

zbroja999

zbroja999

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
nie mogę odnaleźć dziennika Rączki chyba z 10 razy przeszedłem cały zamek i nadal nic chyba mi się zbugowało może ktoś pomóc
   


 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odpowiedź do posta wyżej.
Spoiler
Dziennik znajduje się wraz z fantami w skrzyni w lochach. Na prawo od kaplicy magów ognia znajduje się klucz do niej.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Na razie oprócz tego co napisaliście porawiam:
-Dodam więcej żywności dla gomeza na targowisku
-Poprawię warunki w dialogach np u Fabiana zeby do nas zagadał prawidlowo
-Przygotuje wersje lite dla osób ze słabszym sprzetem

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U mnie, chyba tak samo jak w 1 wersji, największy problem był z szynkami. Zdecydowanie szukałem ich daleko poza terenem targowiska :F

Spoiler
Po wykonaniu ze złodziejem strażnicy, którzy go cupnęli, pozostali na dole. Tak miało być? :x
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

sulewicz

sulewicz

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
po dialogu z Chorym, ktory mowi ze w zamku stanie sie cos strasznego i umiera, kamera jest zablokowana, nie moge ruszac postacia i musze wylaczac gre menedzerem zadan
 

Deitau

Deitau

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Po przekazaniu koła zębatego Ascarionowi i podejscia z nim do kolowrotu nic sie nie dzieje.Zacina sie przy kolowrocie i po probie rozmowy nie ma zadnego dialogu.Jakis pomysl jak to ruszyc?
 

Fayors

Fayors

Użytkownicy
posty259
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz kodami przejść przez kraty i w kopalni zdobyć dla tego paladyna wnętrzności pełzacza-mutanta. Wtedy ruszysz grę dalej

Post połączony: 2020-01-02, 11:49
 

Rotharus

Rotharus

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gra mi się ciagle crashuje w zamku o dziwo poza nim nie mam błędu
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego Dolina Zombie nie ma działu z kilkoma oddzielnymi tematami, ogólnie o modzie, bugi, pytania o rozgrywkę, itp?
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica

OrtegaX

[G1] Dolina Zombie v2.1
#78 2020-01-02, 16:28(Ostatnia zmiana: 2020-01-02, 16:35)
To nie ode mnie zależy.
Wszystkie błędy, które wymieniliście wyżej już poprawiłem. Ci strażnicy tam zostają na jakiś czas.
Chociaż z Ascarionem wszystko działa normalnie

elojasin

elojasin

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

elojasin

[G1] Dolina Zombie v2.1
#79 2020-01-02, 17:12(Ostatnia zmiana: 2020-01-02, 18:23)
Spoiler
Po wykonaniu misji "Pozbyc sie Znachora", to jest teleportacji Znachora i późniejszej rozmowie z Damarokiem, wspólnym odkryciu, że chorzy nie żyją, nie mam możliwości kontynuowania fabuły, podpatrzyłem u streamerów, że Blizna powinien zagadać przed sypialnią Gomeza, a jest w sali tronowej obok Arto i nie ma żadnego dialogu. Próbowałem kilka razy wczytać i powtórzyć całą misje, ale skrypt się nie odpala.


ok, rozwiązane. Nie rozmawiałem z Siekaczem wieczorem przy ognisku, jak to zrobiłem wszystko podziałało. Choć dziwne że było to wymagane
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry