Pytania i problemy techniczne 53701 176

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 53701

Odpowiedzi 176

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Klikasz slot, na którym masz tarczę, tak? A ogólnie to inni npc np. z obozu łowców mają tarcze?
Ini powinno się tworzyć bodajże po włączeniu pierwszego gry. Ale i tak w Unionie tarcze są już włączone, jednakże może być trochę kłopot ze względu na to, że paczka ucieczki ma w sobie także kod maszynowy z systempacka, ze względu na naprawę bugu pewnego + na wszelki wypadek, jeżeli ktoś nie miałby. Pewnie kod maszynowy systempacka nadpisuje kod Uniona. Najlepiej zainstaluj systempacka 1.7 w miejsce Uniona i włącz tam w ini tarcze. @Werewolf
 
while(false) Do();

Fr4nsis

Fr4nsis

Użytkownicy
Niedoszły Grafik 2D
posty62
Propsy4
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Niedoszły Grafik 2D
@//Delete
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Czy mod jest już w pełni grywalny?
Gralem ponad miesiąc temu i mialem buga z gościem na tej skarpie w pobliżu placu wymian co uniemozliwilo dalszą grę
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
A cóż to był za błąd dokładnie? Grę dało się na pewno przejść nawet w tej wersji, w której grałeś.
Większy patch jest planowany na listopad, który poprawi błędy i wprowadzi szereg usprawnień i zmian.
Polecam na niego poczekać.
 
while(false) Do();

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie dało się wtedy przejść, nawet kodami przyzywałem jakiegoś NPCta , nie pamiętam dokładnie, ale chodziło o zbugowany dialog.
W takim razie poczekam na patcha.
 

Grzybu564

Grzybu564

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy można pobrać moda z innej strony bo nie moge bardzo z mediafare?
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Przecież mod jest zuploadowany na dysku google, a nie na mediafire.
 
while(false) Do();

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pierwszy raz jestem u myśliwych gdy chcę się czegoś nauczyć od kogokolwiek po wybraniu opcji np nauka zręczności lub siły mam tylko napis wróć, tak samo z info do snafa, nauką many u alchemika itp. Co ciekawe skradania, kradzieży itp mogę się nauczyć o.O
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Masz pieniądze na naukę?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To pewnie to, ale od kiedy trzeba mieć pieniądze żeby taka opcja się pokazała? Nigdy tak nie było, żeby się NAUCZYĆ to trzeba zapłacić.
Czyli muszę się domyślać ile powinienem mieć pieniędzy żeby wgl opcja się pokazała?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
50 sztuk złota to nie jest majątek. Znaczy, na początku gry jest, ale obiektywnie rzecz ujmując... xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pewien problem, bo odbiciu zamku i rozmowie z kerolthem nie rozpoczyna mi czwartego rozdziału, dodatkowo nie mam żadnej możliwości kontynuowania wątku, ponieważ npc nie zmieniają swojej lokalizacji i nie mam żadnych nowych dialogów, nie ma np Ereka w obozie myśliwych jak atakują umarlaki. Ktoś zna rozwiązanie. albo posiada save z stan gry z tego momentu?
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Posiada ktoś może save po ataku na zamek (Najlepiej myśliwi pod zręczność)? Mam pogadać z Erakiem ale nie ma z nim żadnej rozmowy, obleciałem kolonie z 3 razy i nic.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Wpisz w konsoli "Insert nasz_999_test" i zrób za pomocą postaci, która się pojawi, 4 rozdział.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

fiodoshi

fiodoshi

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam ja mam następujące 2 problemy i może pomimo że jest to jakiś mały problemik to mi przeszkadza.
Po otwarciu mapy strzalka wzkazująca postać jest poza mapą.
Drugi problem to mam dostać paczkę dla Dobara od Jana lecz nie mam takiej opcji dialogowej w rozmowie z Janem. Pozdrawiam.
 

VeeeroN

VeeeroN

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po nauczeniu się szybkiej nauki u Udara znika mogę dać tylko 1 punkcik w jakąkolwiek umiejętność, po czym znika mi możliwość nauki zręczności, siły, walki broniami. Zostaje tylko możliwość nauki umiejętności... tarcze, myślistwo etc. Jest to bug czy coś z mojej strony poszło nie tak?
Ps. dodam że gram przez spine.

Edit 2. zostawiam odpowiedź dla potomnych, okazuje się że modyfikacja nie pokazuje nauki umiejętności jeśli nie mamy wystarczająco dużo złota w ekwipunku. (Przypuszczam że w przypadku braku PN'ow będzie tak samo).
 

bezicien

bezicien

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam mam problem po walce z lowca orków z zadania retho przeciwnik nawet po walce (jego przegranej) ciagle mnie atakuje i zabija nie dzialalo wskrzeszenie sie marvinem ani jego dac sie zabic mu pobic zwoj niepamieci nic ktos ma moze cos na to?
 

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 2 pytania.
Jak dezaktywować magiczną ochronę skrzyń nad kryptą wojownika (po drodze do górskiej fortecy)?
Czy te runy "stwórz portal" działają? Jeśli tak do gdzie je trzeba użyć?
 

Papkin36

Papkin36

Użytkownicy
posty5
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Witam,
czy ktoś może się podzielić zapisem gry pod koniec 1 rozdziału? Przez przypadek usunąłem wszystkie zapisy a nie chce mi się przechodzić od nowa.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, ja mam ciekawy błąd. Uradowany tym, że mam całe 20 siły (wreszcie) myślę sobie, że mogę założyć lepszą broń niż pałka czy kilof. Niestety nie mogę bo jak próbuję coś lepszego założyć, np miecz który leżał koło dawnej chaty Cavalorna to wywala mnie z gry do pulpitu, beż żadnych błędów, czy Access Volation.
Ktoś coś poradzi? Z pałką trudno przejść grę.

Czasem łopatologiczne metody to te najbardziej skuteczne. Jakby ktoś tak miał w przyszłości, to ściągnąć lagę, wywalić wszystkie bronie na ziemie (nie na widoku ludzi), zostawić tę jedną co się chce założyć, sprawdzić czy na pewno ma się tę moc (siłę :P) i założyć prawidłową broń, podnieść wywalone bronie.
Uwaga! To co napisałem może nie mieć kompletnie sensu, ale w moim przypadku zadziałało :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry