[G2NK] Outfaith 3650 22

O temacie

Autor Simen

Zaczęty 20.04.2019 roku

Wyświetleń 3650

Odpowiedzi 22

Centuris

Centuris

Użytkownicy
Prokrastynator
posty29
Propsy61
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Prokrastynator
Właśnie - dopiero co chwalili się tym, że część starych modeli przeszło gruntowne optymalizacje, a teraz wstawiają nowe, z których część znowu wygląda na high-poly. Gdzie tu sens? :hmmm:

Jak już wspomniał Fabio, modele odstają od siebie estetyką, nie trzymają się jednego stylu graficznego jak to miało miejsce w oryginale. Niemniej jednak, efekt końcowy nie prezentuje się najgorzej.

Kaptury istotnie wyglądają idiotycznie - Rada Ognia prezentuje się w nich jak jakaś tajna banda mistyków. Co do tronów - jestem jednym z tych, którzy nieszczególnie chętnie widzą symbol krzyża w uniwersum Gothic jako czegoś, co jest użyte lub ma sugerować użycie jako symbol religijny. I nie, nie uraża mnie to w żaden sposób na tle religijnym etc. - po prostu moim zdaniem wybija nieco z immersji, nie pasuje do świata. To uniwersum posiada już własną symbolikę, której moim zdaniem warto pozostać wiernym (jak chociażby użyte na drugim screenie symbole Innosa).

Nowy statek robi wrażenie, jednak miejscami, jak i na pozostałych screenach, widać zbędny "przepych" trójkątów.
 

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6103
Propsy2770
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Z tego co widzę, od ostatniego posta tutaj pojawiło się mnóstwo kolejnych grafik prezentujących stan moda. Część z nich wygląda dość przyjemnie dla oka, aczkolwiek znowu te bogate modele wzbudzają negatywne odczucia, no bo jak optymalizacja? Podobno w pełni już zakończono prace nad Khorinis, teraz skupiając się na innych lokacjach.
https://imgur.com/a/ExagG3H
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuSolariS

SolariS

Użytkownicy
posty219
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po długim czasie dwa nowe screeny. Skromnie, nie ma opisu co dokładnie pokazują zgaduje że może to krypta obok farmy 0nara a może coś nowego

Spoiler

 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry