Tworzenie aplikacji bez wiedzy programistycznej. 953 2

O temacie

Autor Cragann

Zaczęty 11.03.2019 roku

Wyświetleń 953

Odpowiedzi 2

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty776
Propsy601
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
Witajcie witajcie mieszkańcy themodders!

Zapytać was chciałem.
O możliwości.
Możliwości tworzenia aplikacji bez umiejętności programowania.
Bo
Wiem że takowe istnieją, ale mam bardziej precyzyjne pytanie.
Czy uważacie że lepszym rozwiązaniem zamiast używania aplikacji typu app inventor, czy nieco bardziej zaawansowanych, nie jest stworzenie strony internetowej, za pomocą gotowych narzędzi (stron tego typu jest więcej niż narzędzi stricte do tworzenia aplikacji, i oferują większą funkcjonalność) i następnie stworzenie aplikacji która będzie wyświetlać tą stronę internetową? Wydaje mi się to prostszym rozwiązaniem, ale i w tym zakresie moja wiedza nie jest szeroka.
Jeśli mieliście doświadczenia z aplikacjami do tworzenia aplikacji, albo znacie odpowiedź na moje pytanie, lub macie jakieś sugestie, feel free to comment!
 
Współcześnie model patriarchalny został nieco zmodyfikowany przez nadanie kobietom praw obywatelskich, prawa do własnego majątku, ochrony prawnej i możliwości rozwodu. Ale ich status jest nadal przedmiotowy, co wyraża się m.in. w konieczności zmiany nazwiska wraz z zamążpojściem, zobowiązaniem do zamieszkania tam, gdzie mieszka mąż, generalnym założeniu, że małżeństwo pociąga za sobą świadczenie usług domowych przez kobietę i wspólnotę seksualną z mężczyzna w zamian za utrzymanie finansowe

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty648
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Zależy czy to ma być prosta stronka wizytówka czy jakiś większy serwis.
Pewnie te apki są znacznie wolniejsze bo muszą przekonwertować  nody na czysty kod, no i mają pewne ograniczenia :(
Jak już mówiłem w innym temacie , jeśli znasz html/css (js, php jeśli to ma być większa strona) to możesz zrobić mobilną stronę internetową i dodać do niej 2 proste pliki dzięki którym ta strona będzie zachowywać się jak apka.
Będziesz mógł ją zainstalować na home screenie , wysyłać z niej powiadomienia, no i będzie wyglądać jak apka (twój własny interface).
https://developers.google.com/web/progressive-web-apps/
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7707
Propsy5234
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Ja robiłbym teraz wszystko jako PWA zaproponowane przez Keltena. Czas na wersję natywną może przyjść kiedyś, jeśli twoja apka będzie popularna i będziesz wiedział że spędzanie czasu nad jakąś konkretną platformą ma sens. Ale z PWA, spróbować może każdy bez instalacji.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry