[AB] Pytania i problemy techniczne 172989 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 172989

Odpowiedzi 779

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Okej poradziłem sobie, okazało się że instalator pominął kilka plików moda.
 

BackArrow

BackArrow

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A cóż to po niemiecku grane jest tak w ogóle, wgraj sobie może te czcionkę w większej rozdzielczości. Chyba, że już ją masz ale nie potrafię aktualnie rozpoznać. Którą wersję ab masz? Bo te teksty z manula to albo są w skryptach albo w pliku AB_Translation.lbr, który musi lecieć do System.

No po niemiecku, lecz auto translate wywoluje u mnie czesciej bol glowy... Chyba zmienie na ang.
AB nie ma podanej wersji, jest tylko data ''AB_Mod_2019_02_02''.

Pozdrawiam
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
 

horrorcore

horrorcore

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam takie pytanie czy jest możliwość zmiany języka dubbingu tych podstawowych kwesti z g2nk z ANGIELSKIEGO ("i cant read this") na pl ?
Tylko ja mam te standardowe kwestie w dubb ang ?
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Co mogę zrobić ? Doszedłem już do miasta khorinis ale nie mogę zapisać gry. Napis mi się nie wyświetla a znowu jak spróbowałem skrótem klawiszowym to było napisane , że nie można zapisać gry. Proszę o pomoc.
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Rozumiem że nadklejenie systempacka do duali spowoduje tylko naliczanie ich z 1h? Czyli bez nadklejania jest tak ze wtedy są liczone jako 2h? Czy coś jest inaczej liczone i może się bugować?
 

Barnaba1212

Barnaba1212

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacząłem grę w Returning 2.0 z AB i spolszczeniem.
Dodałem sobie noGrass_full_all oraz Textures_Original_G2_Returning.

Gdy chciałem wejść do miasta Khorinis poprzez opcję z ziołami, usłyszałem dźwięk otwierania się bramy, ale ta stała w miejscu... No i tak już zostało. Do miasta wszedłem sobie z drugiej strony.
Teraz muszę się wydostać przez tą południową bramę, ponieważ idę z Bartokiem na polowanie, a brama ciągle jest zamknięta. Każda próba otworzenia bramy kołowrotem na górze kończy się tylko dźwiękiem otwierania bramy, a ta ani nie drgnie.
Screen:
Spoiler
 

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z okienkiem z umiejętnościami i informacjami na dole (Ilość zdrowia, many itd.)
Problem 1. Wszystko normalnie działało, okienko się pojawiało kiedy klikałem przycisk B, lecz po jakimś czasie przestał w ogóle działać. Ktoś wie, czemu tak jest?
Problem 2. Również wcześniej po kliknięciu przycisku "I" pojawiały się informacje na temat ilości zdrowia i many, czasu i tym podobne. Niestety teraz nie wyświetla mi się ilość wytrzymałości, a reszta jest bez problemu
 

Sługa Adanosa Vatras

Sługa Adanosa Vatras

Użytkownicy
Mistrz Magii Wody
posty427
Propsy31
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Mistrz Magii Wody
nie dziala mi no grass nie wiem czemu tu jest link do ssa z przed wieży xardasa https://imgur.com/a/T4OHlIy
wgrałem full_all i nie działa
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
nie dziala mi no grass nie wiem czemu tu jest link do ssa z przed wieży xardasa https://imgur.com/a/T4OHlIy
wgrałem full_all i nie działa

Na 99% źle go wgrałeś, tzn na pewno wrzuciłeś pliki do odpowiedniego folderu?
Ewentualnie może masz dwa różne returny w różnych folderach ( tak jak ja kiedyś ) i też się dziwiłem czemu mi coś nie działa a wgrywałem :P
 

krzysio2138

krzysio2138

Użytkownicy
posty24
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd wziąć przepis na manę z ciemnych grzybów? Jestem w drugim rozdziale, a Constantino ma tylko przepis na ochronę magiczną z tych większych grzybów.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Z ciemnych grzybów nie robisz mikstury, a ciasto - nauczysz się tego u Thekli.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

krzysio2138

krzysio2138

Użytkownicy
posty24
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Robi się je z mięs kopaczy - a jakie ciasto robi się z ciemnych grzybów?
 

gabor1122

gabor1122

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej mam problem z zapisywaniem. Właśnie zainstalowałem grę i gdy po rozmowie z Xardasem chce zrobic 1 save to zacina mi sie ekran i slychac muzyke a poza tym nic sie nie dzieje.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Hej mam problem z zapisywaniem. Właśnie zainstalowałem grę i gdy po rozmowie z Xardasem chce zrobic 1 save to zacina mi sie ekran i slychac muzyke a poza tym nic sie nie dzieje.

Zobacz opcje graficzne i optymalizacje, powyłączaj zbędne pierdoły, usuń rośliny a jak to nie to, to znaczy że chyba coś źle zainstalowałeś.
 

gabor1122

gabor1122

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
garry18 dzieki za pomoc. Wylaczylem efekty witru mgly itp i pomoglo

Post połączony: 2019-03-14, 14:40
Teraz mam inny problem :/ Po okolo minucie gry obraz zaczyna mi szwankować. Wszystko zaczyna migac, przeswituja tekstury pojawiaja sie chinskie znaki
 

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Teraz mam problem taki jestem w tej opuszczonej,kopalni i jest miejsce gdzie muszę wskoczyć ,a bezi skacze jak by było tam za wysoko o co kaman ps gram na d11 ?. A po za tym nie wiem o co chodzi jak wyłączyłem v-sync to jest git o co kaman to nie wiem co ma to do tego xD
 

gabor1122

gabor1122

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapomniałem dodać, że gram na dx11 może to jest wina? Zaraz odinstaluje i zainstaluje na nowo i powiem czy to wina dx
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Wywal dx11 zazwyczaj to powoduje problemy
 

gabor1122

gabor1122

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dokladnie to bylo problemem
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry