Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280639 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280639

Odpowiedzi 930

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
On jest z automatu wgrywany usilne chcesz zainstalować coś co jest zainstalowane 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie jest automatycznie wgrywany, w instalatorze returninga jest domyślnie odznaczona ta opcja.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Trzeba być januszem aby tego nie zaznaczyć, no chyba ze mamy tylko 4gb ram ale wtedy nie jest nam potrzebny ten  pliczek
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie jestem za bardzo w temacie, więc zapytam. Co z tą niby zaktualizowaną nową wersją AB z rebalansem i nową klasą druidem? Czy cokolwiek jest robione? Widzę że wersja tutaj jest jeszcze stara, na dodatek mały odzew już w wątkach pytań, jak by nikt nie grał, albo wszyscy nagle doznali olśnienia, czyżby returning już dokonał swojego żywota i doczekaliśmy się ostatniej wersji? Dubbing pewnie jeszcze też nie jest gotowy?
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chodzi Ci chyba o NB którego temat jest tutaj -> https://themodders.org/index.php?topic=31829.0
I jest robione nadal tylko twórcy mają przerwę.
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mordy odpowiedzcie mi na pytanie bo nie śledzę tego wątku za dokładnie a nudzi mi się ostatnio i zachciało mi się wrócić do AB. Z tego co wyczytałem osiągniętą już limit w AB a co za tym idzie rozpoczęli jakiś nowy projekt z NB (AB 2.0) i teraz pytanie czy zagrać na AB czy grać na NB bo w temacie NB napisali że niby działa lepiej, stabilniej itp. ale to znów wersja rozwojowa więc i kolejny ciąg updejtów do porzygu.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przecież NB nie jest updatowane od czasu ostatniej wersji, czyli od 3 lutego kompletnie nic się w  temacie NB nie dzieje i to się przez najbliższy czas nie zmieni.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Dla mnie NB jest swego rodzaju nadzieją.. Bo obecny balans to ssie pałe a nie balansuje rozgrywkę. Co mi z takiego balansu jak mam około 3k-4k hp w 4R i nieumarły ork ma mnie na 2 strzały albo inny szkielet.. nie mówiąc o bossach. A same odziały orków liczą po 2-3herszty nie mówiąc już o innych grupach,bugowanie czy odciąganie pojedyńczo to nie fun. Rozgrywka miała przypominać Dark Soulsy i bazować na blokach czy uciekaniu, ale nie oszukujmy się, to nie jest DS i nie będzie i taki pomysł był głupi. Zbieranie ziół by zwiększać statystyki też do bani, bo większość powinniśmy się wyuczyć od nauczycieli. Dlatego mam nadzieję że będą to robić i będę mógł wrócić by zagrać sobie guru lub magiem wody.. z dubbingiem polskim, kiedyś tam. Chodź tak naprawdę magiem mogę grać na obecnym AB bez przeszkód, bo tam problem dotyczy tylko ilości hp dla postaci która walczy na krótki dystans w zwarciu... powinna mieć o wiele więcej, gdzieś 10k w okolicach 4R to już spoko liczba, ale nie wiem czy osiągnięcie 10k jest możliwe nawet do 6R(na 20pn co poziom pewnie ta).. gdzie bossy mają coś w granicach 20k-30k i są kluchami do bicia ze sporym dmg w stosunku do naszej żywotności. Najlepsza zbroja pewnie już coś poprawia pewnie, ale zanim do niej dojdziemy, musimy przejść prawdziwe piekło i uciekać się do sztuczek. Oczywiście znajdą się osoby, dla których bycie na 2 strzały nie jest problemem. Ale mój licznik śmierci wyglądał jak wyglądał. Nie potrafię czegoś pomijać czy robić na raty. Cmentarzysko orków było cholernie trudne.. no ale +10k hp z kodami i jakoś to poszło jak na Gothica przystało! Nie było łatwo, ale też nie za trudno. Czułem klimat walki, jednocześnie pozwalając sobie na wymianę ciosów.. chodź tak naprawdę blokowanie było wskazane, bo bym był martwy dość szybko. Jak będę za mocny to znowu obniżę sobie hp do satysfakcjonującego poziomu. Po co liczyć na ich balans, skoro sami możemy go stworzyć.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

JaworeQ

JaworeQ

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej. nie wiem czy ktoś już o to pytał. Zainstalowałem returna ab po dlużej przerwie.
Pytanie odnośnie dubbingu ruskiego, zawsze mi się podobał i mam ochotę grac dalej z nim jak kiedyś. Jednakże teraz jak zainstalowałem returna to dialogi z podstawki są po polsku a z moda po rusku.
Jest jakaś możliwośc żeby cały dubbing był po rusku?
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś, czy jest jakaś łatka do AB, która podmienia textury na te z originalnego Gothica?
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam wie ktoś gdzie można pobrać podstawę AB bo linki są nieaktywne? Dodam że nie gram na NB z powodów technicznych.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry