Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280605 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280605

Odpowiedzi 930

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale kusza nie ma znaczenia, ani się tego nie uczysz w grze pod siłe czysta strata pnów bonusów jest aż za dużo ani tego tez nie używasz bo nie ma takiej potrzeby jedyne zastosowanie kuszy to jest tylko i wyłącznie przy bugowaniu.
Jeśli już ktoś jest na tyle szalony żeby walic w to pn to i tak zapotrzebowanie na pn jest mniejsze od luków i to dużo także kusza ma niewiarygodne przewagę nad lukiem, jedyne gdzie to się zmienia to przy er-hazirze gdyż ten jest op ponad normę i nie ma odpowiednika przy kuszy dla niego.

Postać stricte siła 2h jest niemal na granicy grywalność przy pierwszym rozdziale (przez totalne uzależnienie od staminy) trzeba się ładnie napocić aby to jakoś działało a i tak nie chce, dopiero potem nabiera to tempa i odpowiednich rumieńców
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Mnie to w sumie ciekawi jedna rzecz, czy idzie przejść grę używając samego łuku oraz kuszy(wiadomo na golema trzeba użyć co innego) Fakt faktem jest to bugowanie, ale jakie pomocne.. pamiętam że żeby zabić jakiegoś bossa, musiałem przez kilkadziesiąt sekund klikać schematycznie myszka A + D i to męczyło. Z łukiem po prostu sobie wchodzę i strzelam i mam wy..jebane. Czytałem kiedyś o jakimś innym sposobie walki, ale czy to działało już nie pamiętam nawet i nie próbowałem. W walce np z bandytami na farmie Onara w misji od zabójców, wybiłem sobie ich z łuku, i nie chciałbym nawet myśleć jak długo męczyłbym się w zwarciu xD

Łukiem udawało mi się zdjąć z odpowiedniej odległości 2-3jaszuroludzi.. podczas gdy  w walce wręcz stanowiło to ogromny problem. Oczywiście łuk na max + przebijanie zbroi. Nie wiem jak łuk skaluje się vs z bronią. Ale przy mojej wartości zręczności gdy jeszcze nie miałem wszystkiego na 1-2hity to łuk był niezastąpiony. A miałem 4Rodział i podajże starałem się wyciągnąć co się da z bonusów do zręczności, potki ciasta modlitwa itd.. wszystko.

Samo granie wojem w 1rodziale jak piszesz ledwo do przejścia, więc ktoś początkujący może się zdziwić.. z tego co pamiętam ludzie grali wojem pod 2h i nikt nie narzekał aż tak na forum.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie da się, to jest wykonalne w samym NK a i tak wymaga to powergamingu trzeba zbierać all bonusy tutaj jest to po prostu niemożliwe, założenie takiej gry to zabicie przeciwnika na dystans zanim ten dobiegnie,  przy ilości hp przeciwników w returningu jest to niewykonalne
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No z samymi mobami to jeszcze jeszcze, ale jak pokonać bossa co ma 50k hp łukiem czy kuszą, nie przemyślane, broń dystansowa jest raczej jako taki support.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18 Ostatnio przeszedłem Koszmar+ używając tylko łuków i można pokonać bossów z 50k HP nie bugując ich. Możesz nie uwierzyć, ale druid z koszmaru Kruka padł za pierwszym razem, a grając magiem to przymierzałem się do niego chyba z siedem razy. Łuk jest bardzo poręczny w walce, nawet w zwarciu, bo jak przeciwnik nas atakuje, my się cofamy napinając strzałę i atakujemy, jest to bardzo łatwe.
Tak więc broń dystansowa ty nie tylko support, ale jak umiesz grać to każdego nią rozwalisz, i to wcale nie trzeba bugować.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Móc można ale wciąż nie zalicza się to do ogólnej zasady tego stylu gry, wróg ma paść zanim do ciebie dojdzie a to jest absolutnie nie wykonalne z powodu za dużej liczby pz, mowie tu o bossach, bo o dziwo pz życia zwykłych mobów to nie problem zauważyłem to teraz ze przy maxowaniu postaci taki ork wojownik schodzi na 3 strzały w 2 rozdziale  jemu te 2,3k zycia nic nie daje, ( on nawet tyle musi mieć aby nie padać na hita, bo Ab jest balansowane w pełni pod powergamerów)  to tylko na papierze wygląda strasznie, no chyba ze ktoś serio rashuje grę.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdyby każdego, można byłoby w ten sposób rozwalić, gra szybko by się znudziła. O ile rozwalenie bezimiennych wrogów zanim do ciebie dojdą, to ma sens, ze względu na ilość, to z bosami byłby to lekki przekręt.
Swoją drogą zastanawiałem się, czemu łuki i kusze nie wywołują krwawienia? Przecież w sumie zadają też rany cięte.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Łuk zadaje rany cięte?

Kłute to chyba już bardziej...
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może się lekko zagalopowałem ale jak strzała wchodzi w ciało, to zostawia otwartą ranę, z której de facto jest krwawienie. Tak więc ten parametr można byłoby wprowadzić;)
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Teoretycznie wszystko co wchodzi w ciało i zostawia rany powoduje krwawienie :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W przypadku strzał i bełtów te zostają w ciele tamując to krwawienie pewnie dlatego to nie wywołują go co jest akurat o dziwo tutaj logiczne
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Samo granie łukiem nie jest takie głupie i można tak śmiało grać. Szkoda że nie ma strzał wybuchających czy jakiś paraliżujących ofiarę.. na różne sytuacje i bossy, albo np magiczne łuki o różnych właściwościach. Wtedy gra nabrała by takiego smaczku grając pod zręczność i łuk. Nic nie szkodzi na przeszkodzie chyba dać sobie tych PN więcej i wyszkolić się zarówno w 1h oraz łuku jednocześnie oczywiście rozwijając obie specjalizacje. Oczywiście dla graczy playhard ta opcja odpada, ale ja tam lubię różnorodność buildu postaci i jego specjalizacji, nie lubię się ograniczać do jednego rodzaju oręża.

Z jakąś ogarniętą akrobatyką i skillem można by wypracować system walki który pozwoli na to że przeciwnik cie nawet nie trafi.. świetna broń ten łuk, tylko niestety nie tak komfortowa i nie tak szybka jak miecz. Może gdy by poprawić szybkostrzelność to naprawdę można by wykręcić niezły dmg, ale to nigdy nie będzie taka przygoda z łukiem jak np w Skyrim czy Tomb Rider, nie ta mechanika.

Tak szczerze mówiąc gdy bym grał na jedno życie w Gothic to łuk byłby niezbędny bo zbyt duże ryzyko walki z większymi grupami i bossami z samej broni.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Mi by wystarczyl miecz zamrażający taki jak z Mt ale chyba jest
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Pulaski Nie miecz a młot, do zdobycia w
Spoiler
śnieżnych górach orków
@Sorfarius, Masz paraliżujące strzały, które zamrażają i są jeszcze jedne, ale ich nie pamiętam. Są bardzo dobre, ponieważ unieruchamiają przeciwnika na dwie sekundy.
Co do gry w "jedno życie", to też pomyślałem o tym jak zagrałem w trybie NoDeath, ale niestety dostałem w plecy w GD od orkowego szamana;)
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1

Post połączony: 2020-09-23, 09:24
Cytuj
Co do gry w "jedno życie", to też pomyślałem o tym jak zagrałem w trybie NoDeath, ale niestety dostałem w plecy w GD od orkowego szamana;)

Chciałbym zobaczyć wtedy twoją minę xD Osobiście bym się nie odważył tak grać, bo każdy twój ruch może być tym ostatnim, ale na pewno jest bardziej klimatycznie i strasznie.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ventrue Dodali nową postać "czarnego maga", tak więc wypadałoby zaktualizować skrypty.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Po chuju nowa necro bez sumonow, obecne maja problem z balansem to dodajmy nowa  kto  definiuje u nich w Rosji co jest problemem ja pierdole xd
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na razie nie będę się wypowiadał na temat postaci, bo nią nie grałem. Po za tym, zastanawia mnie ,czy będzie sens nią grać na koszmarze czy K+, gdzie punktów jest mało i trudno byłoby ją w pełni rozbudować.
Jest kilka nowości związanych z animacjami alchemii, pieczenia itp.
Poprawili również lekko balans trucizn, i coś pojawiło się z chorobami. Nie wiem dokładnie co.
Nie wiem, czy nie byłoby lepiej dodać druida pod przemiany. To mogłoby być ciekawe:)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przetłumaczyłem sobie logi no jest kilka fajnych zmian, chociaż żadna nie rozwiązuje tego ze paladyni są dalej gównem  i nikogo oni nie obchodzą ale trzeba przyznać ze pewne rzeczy są na plus nowej klasy czy gildii to oni nie dodali po prostu rozdzieli necro na 2 przy przy czym to  nie ma sensu bo to mógł zrobić sobie każdy  od paru lat.

Cały mroczny mag to słabsza wersja necro która traci dostęp do sumonow i powiązanych z tym umiejętnościami ale Necro nie traci nic on dalej ma dostęp do tego jak i do wszystkich zaklęć któr  ma mroczny mag sens wybierania mrocznego mag jak i jego istnienia  zerowy albo ujemny, już teraz jak ktoś chce może grac necro bez sumonów teraz po prostu będzie to się wyświetlało jako nazwa w statach postaci, nowa klasa to to nie jest.

Najistotniejsze rzeczy to fakt ze większa ilosc zbroi podlega przekuwaniu,  oraz to ze wszystkie itemy do ognika znajdziemy juz w jarku, zmiany w interfejsach na +
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nekro wersja kastrat? kto by pomyślał.. ktoś nie oznajmiony grą wybierze mrocznego maga a tu niespodzianka potem, nie ma summonów.. co za debilny pomysł.  Ktoś chyba coś zrobił zanim pomyślał co robi.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry