Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280598 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280598

Odpowiedzi 930

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zwykłe rośliny są bez zmian, niektóre ze  specjalnych losują  się w swoich stałych miejscach ale większość ma zupełnie inne lokacje, najlepiej sprawdź przy płytkach aktywacyjnych, te są mocno zmienione  no i nowe kremy znajdziesz jak będziesz uważny.
Ps
Itemy  oczywiście. Nie zauważyłem że słownik "poprawił" wyraz:)
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Aha, bo na wcześniejszej wersji dosłownie każda była losowa roślinka, i jakie "kremy" ? :D
 

Armin

Armin

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
siema, mam takie pytanko,
1. czy ten texturepack dużo zmienia (jakieś przykłady) i czy jest grywalny? Nie ma z nim żadnych problemów?
2. by mieć wszystkie najnowsze aktualizacje z gry muszę zacząć pobierać od AB?
dzięki
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
siema, mam takie pytanko,
1. czy ten texturepack dużo zmienia (jakieś przykłady) i czy jest grywalny? Nie ma z nim żadnych problemów?
2. by mieć wszystkie najnowsze aktualizacje z gry muszę zacząć pobierać od AB?
dzięki

2. wystarczy że zainstalujesz według instrukcji.
 

Pendzlo

Pendzlo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Nie wiem czy to dobry temat na to pytanie. Kiedy będzie dostępna wersja na Spine, czy można jakoś zaktualizować, na Spine jest dostępna wersja z dnia 29.05.2020.  Wersja 2.0.1 .
Może ktoś coś wie na ten temat.
Z góry za każde info.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No jak chcesz po rusku grać to instaluj śmiało.
 

Pendzlo

Pendzlo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za info.

Edit: Więc mam rozumieć że w najbliższym czasie nie będzie aktualizacji na Spine?
Pozdro.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Obserwuj tutaj newsy, jak będzie jakaś aktualizacja to tutaj będzie obwieszczona jak tylko będzie gotowa.
 

Skigorv

Skigorv

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, nie wiem czy to dobry wątek na mój problem, jeśli nie to proszę o przeniesienie - dzięki.

Po zainstalowaniu returninga wraz z najnowszymi skryptami, to co zauważyłem to brak animacji podnoszenia przedmiotów (nawet mając w ustawieniach zaznaczoną opcje aby była animacja). Przeinstalowałem i nadal to samo.

Zauważyłem też, że pozmieniano układ i kolory czcionek (dla expa na fioletowo itp.), da się to zmienić tak jak było to dawniej bez tych oczojebnych kolorów? Rozumiem, że za to jest odpowiedzialny plik spolszczenie ta?

Dzięki.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
poda ktos linka na strone do rusków gdzie maja opisane nowe skrypty bo w dokumencie nie idzie przetlumaczyc
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Pulaski Da się. Zaznaczasz tekst w dokumencie kursorem, następnie ctr+c i masz skopiowane. U mnie ten sposób działał
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wczoraj wyszła chyba nowa aktualizacja wlaśnie do AB, ma ona poprawiać głownie trucizny/zatrucia
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 31_08_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i zaśpiewać w duecie z Loą na farmie Onara.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Ciekawe ile bedzie jeszcze upade do tej gry.. mogli by dodać nowe misję czy nowe zeny/lokacje a nie zmiany kosmetyczne. Przynajmniej warto by było wrócić do gry 😄człowiek jest wybredny 😄😄
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ciekawe ile bedzie jeszcze upade do tej gry.. mogli by dodać nowe misję czy nowe zeny/lokacje a nie zmiany kosmetyczne. Przynajmniej warto by było wrócić do gry 😄człowiek jest wybredny 😄😄

Chodzą słuchy że ma być dodana dodatkowa gilidia i zadania do AB
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie to jest potrzebne do tej pory nie wiem po kiego luja dawali trucizny
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podobno mają być podciągnięte pod nową postać, którą będzie druid. Jeśli tak to będzie to bez sensu, bo druida mogli zrobić np. pod przemiany, a trucizny przecież są w bractwie.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
zbędne zajęli by się tym co trzeba a nie pierdołami kolejna klasa potrzebna jak obecne kuleją i jest bajzel
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla mnie najbardziej nielogiczne jest to że po wielu aktualizacjach AB łuki są mocniejsze niż Kusze, w ogóle postać pod siłę nie ma startu do postaci pod zręczność, a jak dodamy jeszcze trucizny to już w ogóle..
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W tym jest bajzel od dawna, chcesz grac postacią w zwarciu lub na dystans w obu przypadkach zreka chcesz magie to grasz necro, cala reszta jak była tak jest w tyle jasne są grywalni i da się nimi spokojnie przejść grę ale pojecie META można zastosować i tutaj gdzie te dwa archetypy są meta od samego początku i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry