Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280616 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280616

Odpowiedzi 930

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ventre Rosjanie wypuścili nowy update wraz z lekkimi zmianami lokacji plus klika bonusów. Można by zaktualizować skrypty.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jeśli tego dużo nie ma to będzie dzisiaj aktualizacja.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 26_07_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać i zagrać na lutni na szczycie wieży Xardasa.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Rozwiń myśl dawno mnie tu nie było ;}
@Pulaski no te ziomki robią to całe Alternative Story, czyż nie?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie
Po aktualizacji przy wybieraniu  czarów na ekranie w miejscu opisu mam krzaczki i tak samo w opisie gildii. Pytanie co zrobiłem źle i jak to naprawić.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Zondala Jeśli dobrze wgrałeś spolszczenie, to prawdopodobnie skrypty są z rosyjska cyrylicą i dlatego masz krzaczki.
Więcej będzie wiedział @Ventrue
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki ale tak teraz myślę, że nie zdjąłem Run przed wgraniem spolszczenia spolszczenia i tu chyba jest pies pogrzebany.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Moja wina, znowu zapomniałem dograć brakujących tekstów. Zaraz będzie poprawka.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jeśli ktoś miał gdzieś znaczki rosyjskie podczas gry, proszony jest o ponowne pobranie spolszczenia.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wyszedł nowy update skryptów, dość istotny.
Dodano nową mechanikę trucizn które bohater może użyć w walce.
Duże zmiany w balansie zarabiania pieniędzy i okradania npc(100% szansy na okradnięcie, gdy śpi i jakieś inne rzeczy)
Dodano dodatkowe itemy przy losowym rozmieszczeniu roślin, w tym specjalne potki o unikatowym działaniu w każdej większej lokacji
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
A te itemy przy losowym rozmieszczeniu roślin to po prostu randomizacja już istniejących itemów jakie były czy jakieś nowe dodane?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@garry18
Są to całkowicie nowe itemy, przede wszystkim stałe potki. No i te unikatowe mikstury o jakimś nieopisanym działaniu.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
patrząc na logi to to nie jest jakaś rewolucja ani gamechanger  ot parę potków  +/- 10  do czego więcej wyjdzie przez calo grę  no i tam   mechaniki trucizn rozbudowali ale serio mogli by  zacząć się skupiać na tym co lezy i kwiczy u samych podstaw.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 4_08_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać i zagrać na lutni na szczycie wieży Xardasa. Jeśli ktoś chce skorzystać z nowej mechaniki trucizn, to z tego co słyszałem trzeba mieć maksymalnie 1 rozdział, prawdopodobnie.
Plik RET2_Textures_06.vdf odpowiada za nowe paski, jeśli komuś się one nie podobają może plik usunąć.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Hej, to nie da się włączyć losowej lokalizacji ziół i tabliczek i reszty na trybie Gothic? tylko na koszmarze?

Tzn w trybie gothic pisze tylko losowe rozmieszczenie roślin ( tak jak na starej wersji ) dopiero jak włączymy koszmar to tam pisze losowe rozmieszczenie roślin i tabliczek.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To i tak zbędny bajer skoro ognik i tak za nas odwali czarno robotę albo sobie poskaczemy po vobach
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
To to samo raczej, tylko coś w tłumaczeniu przycięło.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Musze zgłosić buga, niestety ale opcja losowe rośliny nie działa, ani w trybie koszmar ani gothic, gdy zaznaczamy TAK chcemy losowe zioła, to nie losują się one w grze, właśnie to sprawdziłem, wszystko jest po staremu ( klasyczne rozmieszczenie roślinek ) np: za wierzą xardasa zawsze są 4 rosliny lecznicze a w kotlinie z lesterem ten smoczy korzeń na drzewku, zrobiłem po 3 próby na koszmarze i gothicu zioła się nie losują, nie wiem w czym jest problem.

Poczekam na jakiegoś fixa.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry